להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שמירה על ניקיון המשרד

אין ספק שמשרד נקי הוא חובה עבור כולנו, זה לא רק התדמית האישית שלנו או רק המשרד הנקי שלנו בלבד, אלא בעצם מדובר בצורה שהלקוחות שלנו והשותפים שלנו לדרך רואים אותנו.

ניקיון המשרדים זוהי בעצם מעין עוד חובה שעלינו לשים לב אליה, זאת על מנת לספק ללקוחות ולשותפים שלנו סביבת עבודה נעימה, נקייה ומזמינה, סביבת עבודה שבעצם תאפשר לנו יצירת רושם חיובי, ואף יצירת חוויה חיובית נוספת על המשרד.

המשרד שצריך להיות נקי לאורך כל הדרך, מצריך מבט נוסף ושמירה על הניקיון, שמירה שבעצם נהפכת לשמירה שוטפת על ניקיון המשרדים, זאת כדי לשמר סביבה נעימה וטובה לכל הסובבים והפוקדים את המשרד. דברים שכדאי בעצם לדעת ולקחת בחשבון על מנת לשמור על ניקיון המשרדים והסביבה השוטפת, הם רבים ומגוונים.

אז איך בעצם שומרים על ניקיון המשרדים:

  1. לרוקן את האשפה – ריקון האשפה כמובן מתבטא בריקון הפחים גם הגדולים שנמצאים במשרד, במטבחונים שליד המשרד ועוד. במקרים מסוימים כיוון שמדובר במשרדים גדולים או סביבת עבודה רחבת היקף, יש צורך בריקון של האשפה כמה פעמים ביום ואף יותר. לשם כך לצד העבודה השוטפת במשרד ומסביב לו, יש לשים דגש רב על שמירה שוטפת על ניקיון וריקון האשפה, לא לתת לאשפה להתמלא יותר מדי, זאת כדי להימנע מריח רע ומראה לא אסתטי.
  2. טיפול בסביבת המשרד – בין הקלסרים הרבים, השידות המלאות בקלסרים, דוחות ומחברות נמצא אבק מרבי. כדאי לשמור גם שם על ניקוי שוטף, לנקות את האבק והלכלוך על מנת להימנע ממצב שבו לכלוך רב יצטבר.
  3. שמירה על ציוד המשרד – הוא שמירה על הציוד האלקטרוני במשרד. שמירה על ציוד זה הוא חלק מאוד חשוב בניקיון המשרדים וכדאי מאוד לנקות את המקלדת, לעבור על העכבר, ובעיקר לנקות אבק שמצטבר על מסך המקלדת או על הטלפון ושולחן הכתיבה.
  4. ניקיון בסוף היום – נקו בסוף היום את שולחן העבודה שלכם, שהוא בעצם הסביבה האישית שלכם. אבק על השולחן כתוצאה מסביבת העבודה והשטח שמסביב למשרד מביאות השפעות כאלו ואחרות על ניקיון המשרדים, ולכן ניקוי שולחן העבודה מאבק ולכלוך מצטבר, ניקוי חתיכות אוכל שבטעות הגיעו לסביבת העבודה או אפילו כתמי קפה שהשתרבבו להם שם, הם משהו שצריך לקחת בחשבון בשביל הסביבה הנעימה והנקייה שכולנו בסופו של דבר שואפים אליה.

לסיכום, טיפים אלו חשובים מאוד ביצירת סביבת עבודה נעימה ונקייה כשכמובן שעל כל עובד או אדם בסביבת המשרד חלה החובה לשמור על סביבת הניקיון שלו. אך, כמובן לצד זאת, בכדי ליצור את סביבת הניקיון האולטימטיבית יש לשמור על דגשים אלו לצד שירותי ניקיון מקצועיים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל