שירותי ניקיון

טוטל קלין, חברת הניקיון בפריסה ארצית מספקת שירותי ניקיון ואחזקה לחברות, בתי עסק, משרדים, בנייני משרדים, מרכזי מסחר ושאר מוסדות ציבוריים ופרטיים. טוטל קלין היא בעלת מגוון רחב של לקוחות בכל מגוון שירותיה: שירותי ניקיון משרדים ומבנים, שירותי ניהול ואחזקה, ועד בית חיצוני ושירותים היקפיים נלווים. בין הלקוחות – משרדי פרסום, מערכות עיתונים, קליניקות רופאים, פירמות עורכי דין, מעבדות מחשבים, מוסכי רכב, מרכזים מסחריים, מפעלים ורבים אחרים.

שירותי ניקיון – מה נכלל?

הבנת צרכי הלקוח – יעוץ ייחודי והתאמה הניתנים ע"י מיטב אנשי המקצוע בחברתנו לפני ההתקשרות ועד התמיכה המקצועית שלאחר, כל אלה לצד סל שירותים מגוון ביותר מביאים לבחירה בחברה שלנו פעם אחר פעם בעשרות רבות של אתרים ולקוחות. אצלנו השירות נתפר כחבילה בהתאם לצרכים שלך ויכול להכיל שירותים סטנדרטיים כמו ניקיון שבועי או לפתור צרכים נקודתיים הנדרשים לך באופן ספציפי – כמו רמת ניקיון הנדרשת למפעלים מיוחדים, עבודה עם חומרים מסוכנים ועוד מבחר פתרונות שונים שיענו על הצרכים הספציפיים שלך, של העסק שלך או של כל מבנה אחר לטובתו נדרש השירות.

שירותי ניקיון

שירותי ניקיון

צוות שירותי ניקיון וניהול מקצועי

מאמץ רב מושקע בבחירה של עובדים אמינים ויסודיים ובהדרכתם והתאמתם לצורכי הלקוח, עובדים חדשים נקלטים ע"י המפקחת הראשית ובמידה ונמצאו מתאימים עוברים הכשרה מקצועית ומיושמים באתר הלקוח עם המפקח/ת עד לקליטתם ובתאום מלא עם הלקוח.

טוטל קלין פתרונות גמישים לבחירתך:

  • באופן שוטף - שירותי ניקיון וניהול תחזוקה קבועים על בסיס יומי, שבועי או חודשי על פי צרכי הלקוח. שירות כללי על פי דרישתכם הכולל גם שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות ועוד. הפעילות מתקיימת מסביב לשעון עד שעתיים לפני כניסת שבת או חג ושעתיים לאחר יציאת שבת או חג.
  • שטיחים – שטיפת שטיחים בעזרת קרצוף יסודי ושאיבת שטיחים באמצעות שואב בעל שלוש מנועים ויכולות יבוש.
  • רחיצת חלונות- ניקיון פנימי של חלונות כמו גם רחיצה חיצונית בעזרת סנפלינג ומנופים. בחלונות גבוהים בתוך מבנה אנו נעזרים במנופים נמוכים יעודיים.
  • מוצרי חשמל ואלקטרוניקה- שירות הניקיון שלנו כולל התמחות בניקוי מוצרי חשמל ואלקטרוניקה בעזרת חומרים מתאימים אשר אינם פוגעים במוצר.
  • אספקת חומרי ניקוי- על פי צרכי הלקוח אנו מקפידים לספק מוצרי נייר, שקיות אשפה ושאר מגוון מוצרים. החומרים בהם אנו משתמשים ונבדקו ואושרו ורובן מיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום כגון סנו, דאלס ועוד.

אנחנו מזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו. ליהנות ממבחר שירותי ניקיון ואחזקה מקצועיים התפורים לפי בחירתך בכל מקום ושעה שתרצה.

שירותי ניקיון מקצועיים – מידע נוסף: