להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
פתרונות יצירתיים לניקיון הבית

האם אבקת כביסה יעילה כמו נרות ריחניים?
על מנת שניקיון הבית יהפוך לפשוט מתמיד, ריכזנו עבורכם מגוון המלצות יעילות שיהפכו אותו לנקי ומבריק.

 

פתרונות יצירתיים לניקיון הבית המודעות ההולכת וגוברת לניקיון הבית גורמת לרבים להשקיע שעות רבות בניקיון, או לחילופין להיעזר בשירותי חברת ניקיון מקצועית. בשביל שתחסכו זמן יקר וחלק ניכר מעלויות הניקיון, מומלץ לקחת בחשבון את ההמלצות הבאות.

מטהר אוויר טבעי

קחו 2-3 לימונים ו-4 מקלות וניל וכוס מים, הרתיחו את הכל, התוצאה שתתקבל תהיה בית בניחוח נעים של בושם.

נייר כסף בצורת קונוס

רבים נוהגים לשפוך את שמן הטיגון לכיור ובכך ליצור לכלוך רב, בשביל לחסוך בלכלוך ניתן לגלגל נייר כסף עבה בצורת קונוס. לאחר מכן, המתינו שהשמן יתקרר מעט ואז תוכלו לשפוך את פנימה את השמן. לאחר שהשמן נשפך פנימה, ניתן להשליך אותו לזבל.

שיש מבריק כיהלום

בשביל שהשיש במטבח יישאר נקי ואף יהפוך למבריק, שפכו מעט חומץ ושפשפו היטב, כשתסיימו תנו לשיש לנוח 20 דקות, לאחר מכן בצעו שטיפה, התוצאה תהיה שיש מבריק ללא אבנית ולכלוך.

מטליות בשילוב עם אקונומיקה

במהלך ניקיון המטבח הכיור מתלכלך ונוצרים כתמים שאקונומיקה לא תצליח להסיר. על מנת להעלים את הכתמים שנוצרו, אטמו בפקק גומי את פתח הניקוז של הכיור ותחסמו אותו, לאחר מכן הניחו על בסיסו מטליות, הרטיבו את המטליות באקונומיקה והשאירו אותן להשריה במשך 6-8 שעות. לאחר כמה שעות תגלו כי הכיור מבריק והכתמים הוסרו.

כך תאווררו את ארון הבגדים

בשביל לתת לארון הבגדים את האוורור הנדרש, קחו מאוורר חשמלי והעמידו אותו מול ארון הבגדים. דקות ספורות של עבודה עם המאוורר יעשו את העבודה ויאווררו את ארון הבגדים בקלות וביעילות.

אבקת כביסה בשילוב חומץ

אם תרצו לנקות את הכיורים והאמבטיה, יש לבצע ניקוי ושפשוף עם אבקת כביסה בתוספת כמות קטנה של חומץ להברקה.

רדיד אלומיניום

אם אתם נוהגים מדי תקופה לטגן ואתם לא רוצים שהשמן ישפריץ על הכיריים, פרסו רדיד אלומיניום, לאחר מכן תעשו חור ללהבת הגז בה אתם משתמשים, הדבר ימנע את הלכלוך.

ניקוי כלים סניטריים

קחו סודה לשתייה ומיץ לימון, פזרו על הכלים שפשפו וקרצפו היטב, בסוף תקבלו כלי נקי ומבריק. לסיום, אם אתם מעוניינים לעבוד פחות קשה בניקיון הבית, הקפידו על שימוש בחומרי ניקוי יעילים ופשוטים כמו לימון, סודה לשתייה, נייר אלומיניום, אבקת כביסה, חומץ, מסיר שומנים, מטליות ספוגות ואקונומיקה. באמצעות החומרים האלו יישמו את ההמלצות אותן ריכזנו עבורכם, תוכלו ליהנות מבית נקי ומבריק בפחות זמן ובפחות מאמץ.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל