להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
פוליש וניקיון

רפרוף קצר במדריך הטלפונים מלמד שהשוק מוצף כיום בחברות המספקות שירותי פוליש וניקיון. ריבוי חברות פוליש וניקיון הוא תוצר ישיר של תהליכי מיקור חוץ (outsourcing), שמאפיינים חברות, ארגונים ומוסדות ברחבי העולם כולו. יותר ויותר חברות מגלות שיותר משתלם כלכלית להוציא את פונקציית הניקיון מהארגון, ולהשתמש בשירותיה של חברה לשירותי פוליש וניקיון, מאשר להעסיק בעצמן עובדי ניקיון.

יתרונות השימוש בפוליש

חברות שמשתמשות בשירותיה של חברת פוליש וניקיון מקבלות ממנה מגוון רחב של שירותים: שירותי ניקיון שוטפים הכוללים ריקון פחי אשפה ומאפרות, ניקוי שירותים ומטבחונים, שטיפת רצפות, שאיבת שטיחים, ניקוי אבק משולחנות, ניקוי חלונות וכדומה. כמו כן אחת לתקופה, ובדרך כלל בתקופת החגים, הן מעניקות שירותי ניקיון יסודיים יותר, הכוללים בין היתר גם פוליש למרצפות, ניקיון יסודי של המטבחונים ועוד. הודות לחברות פוליש וניקיון, כל עבודות הניקיון מתבצעות על ידי עובדים חיצוניים שאינם מועסקים על-ידי החברה. כך החברה מצליחה גם לחסוך בהוצאותיה וגם לשמור על סביבת עבודה נקייה ונעימה לרווחת העובדים.

לא רק חברות וארגונים משתמשים בשירותיהן של חברות ניקיון ופוליש. גם בנייני מגורים נעזרים בחברות פוליש וניקיון לצורך תחזוקה שוטפת של הבניין. חברות פוליש וניקיון מגיעות לבנייני מגורים פעם או פעמיים בשבוע, שוטפות את לובי הבניין, חדר המדרגות והמעליות, מרוקנות פחי אשפה ומאפרות, מנקות מעקות וכדומה. אחת לתקופה, ולפי בקשת הדיירים, הן מבצעות פוליש לרצפת הלובי. שימוש בשירותיה של חברת פוליש וניקיון בבנייני מגורים, שומר על סביבת מגורים נקייה ומטופחת, שבה נעים לשהות. כמו כן הקפדה על ניקיון הבניין מונעת הזנחה ושומרת על ערך הדירות בבניין. כך שגם אם מדובר בהוצאה כספית גבוהה עבור הדיירים, הרי שלטווח הארוך היא משתלמת ביותר. בבוא היום, לכשירצו למכור או להשכיר את דירתם, יגלו הדיירים עד כמה חשובה האסתטיות של הבניין עבור קונים או שוכרים פוטנציאליים.

פוליש גם ללקוחות פרטיים

שירותי פוליש וניקיון משמשים גם לקוחות פרטיים. אנשים רבים מזמינים שירותי פוליש וניקיון עבור ביתם או דירתם הפרטיים. הביקוש לשירותי פוליש וניקיון עבור דירות ובתים גובר במיוחד לקרת חג הפסח וראש השנה. בתקופות אלו אנשים נוהגים לערוך ניקיון יסודי בביתם ולפעמים אפילו עורכים שיפוצים כוללים. רבים מזמינים גם שירותי פוליש למרצפות הבית לקראת החגים.

שירותי ניקיון ופוליש נחוצים גם במקרים חריגים, כמו: לאחר שיטפון או הצפה בבית, שריפה, בנייה או שיפוצים. מבנה שניזוק לאחר הצפה, שיטפון או שריפה זקוק לשירותי ניקיון ופוליש יסודיים, כדי להיפטר מכל הלכלוך והריח. גם מבנה, דירה או בית שזה עתם הסתיימה בנייתם או שיפוצם זקוקים לשירותי ניקיון יסודיים. חברה לשירותי ניקיון ופוליש תיפטר מכל פסולת הבנייה, האבק והלכלוך, ותותיר את המבנה נקי ומצוחצח.

לסיכום, שירותי פוליש קריסטל וניקיון הם שירותים מרכזיים הנחוצים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. עובדה זו מסבירה את ריבוי החברות המעניקות שירותי פוליש וניקיון הקיימות כיום בשוק.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל