להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
פוליש התשובה לנקיון מושלם!

טוטל קלין חברת ניקיון, ניהול ואחזקה מבצעים בין היתר עבודות פוליש לעסקים ולבנייני משרדים. תחילה אנו מבצעים פוליש בסיסי בו המכונה מקרצפת את הרצפה ומבצעת ניקיון יסודי והמראה הנקי הראשוני של הרצפה חוזר אל המרצפות. עבור רצפות קרמיקה התהליך מסתיים אך כשמדובר ברצפות אחרות אנו מבצעים לאחר מכן את סוג הפוליש המתאים לרצפה שלכם.

מדוע פוליש?

כמו כל מוצר אחר שעושים בו שימוש מרובה, גם הרצפות שלנו נוטות להישחק במשך הזמן. גם אם אנו דואגים לשטוף את הרצפה מדי יום או מדי שבוע, השחיקה באריחי הרצפה היא חלק טבעי ובלתי נמנע. הרצפה נשחקת כתוצאה מהליכה מרובה, גרירת רהיטים או ציוד כבד וכן מכתמים עמוקים וקשים שלא ניתנים להסרה בניקוי רגיל. אם אתם מעוניינים לחדש ולשקם את מראה הרצפה שלכם ולהשיב לה את המראה הזוהר והנוצץ שהיה לה בימיה הראשונים – פוליש הוא הפתרון עבורכם.

מהו פוליש?

פוליש הוא שם כולל לשלושה סוגים של שיטות לקרצוף ולהברקת רצפות. כל פוליש מתבצע באמצעות מכונת פוליש ייעודית, שבה מותקנות מברשות ייחודיות שמקרצפות ומבריקות את אריחי הרצפה יחד עם חומרי הניקוי המתאימים. שלושת סוגי הפוליש שקיימים כיום בשוק הם: פוליש קריסטל, פוליש אקרילי ופוליש וקס.

כיצד יודעים באיזה סוג פוליש לבחור?

הבחירה בסוג פוליש כזה או אחר היא איננה בחירה שרירותית. סוג הפוליש שאתם בוחרים חייב להתאים לסוג אריחי הרצפה שלכם ולמיקום הרצפה. כך למשל, פוליש קריסטל אינו מתאים לרצפות העשויות מאריחי גרניט פורצלן, וגם לא לרצפות החשופות לקרני השמש כמו רצפות במרפסות או בחצרות. הסיבה לכך היא שקרני השמש נוטות לשחוק את הפוליש וכך הוא מאבד מיעילותו.

לעומת זאת, פוליש אקרילי מתאים עבור רצפות חיצוניות, וגם עבור רצפות PVC האופייניות למשרדים ולמפעלים רבים. הפוליש האקרילי גם כן אינו מתאים לרצפות גרניט פורצלן. סוג הפוליש השלישי, פוליש וקס, מתאים לכל סוגי הרצפות, אך חסרונו העיקרי הוא כושר עמידותו. בעוד שעל יתר סוגי הפוליש ניתן לחזור אחת לשנתיים – שלוש, פוליש וקס יש לבצע אחת לשנה משום שהוא נוטה להישחק מהר יותר. זו אולי הסיבה לכך שפוליש וקס הוא גם סוג הפוליש הזול ביותר מבין השלושה.

פוליש קריסטלי

סוג פוליש זה הוא תהליך היוצר ריאקציה של חימום המרצפת על ידי צמר פלדה המולבש על המכונה בשילוב קסלי מסדרת איקס אחד, שתיים ושלוש, שהינו חומר עוצמתי שמקורו בספרד. איקס אחד הוא שלב הניקיון וההכנה , איקס שתיים מקנה ברק ראשוני ואיקס שלוש יוצר ברק של מראה. יתרונו של פוליש זה הוא המראה היפה שנותר בתום התהליך אך חסרונו נובע מכך שהוא נשרט בקלות ויש לחדשו אחת לתקופה.

פוליש ווקס

סוג זה כולל מריחת ווקס אקרילי על הרצפה וליטושה בעזרת צמר פלדה עדין עד לקבלת ברק. יתרונו דומה לסוג הפוליש הקודם אך חסרונו מעבר לכך שנשרט בקלות הרצפה הופכת למחליקה במגע עם מים.

סילר

הסילר הוא חומר החודר למרצפת ואוטם אותה לחדירת נוזלים. ניתן ליצור מראה רטוב או מראה מט, אך לא ניתן לביצוע לאחר מריחת ווקס או שטיפת הרצפה עם חומרי ווקס.

פוליש – עבודה למקצוענים בלבד

למרבה הצער בשוק קיימות חברות ניקיון רבות שמתיימרות להציע גם שירותי פוליש. מכונות הניקיון הגדולות יכולות להטעות צרכנים רבים, אך חשוב להבהיר: ניקיון הוא לא פוליש! פוליש הוא פעולת ניקיון עמוקה הרבה יותר מכל שטיפת רצפות, גם אם היא נעשית באמצעות מכונת ניקיון חשמלית גדולה, עם מברשות גדולות וחומרי ניקוי מיוחדים. ביצוע פוליש דורש הבנה וידע מקצועי מעמיקים, כמו גם ניסיון ומיומנות בהפעלת מכונות פוליש.

רק חברה מקצועית לביצוע פוליש יודעת לאבחן בין סוגי הרצפות השונים ולהעניק לכל רצפה את סוג הפוליש המתאים עבורה. רק בחברה מקצועית לביצוע פוליש מועסקים עובדים מיומנים ומקצועיים שיודעים כיצד להפעיל מכונת פוליש, שכן מדובר בפעולה לא פשוטה בכלל. כאשר מבצעים פוליש חשוב להפעיל כוח על מכונת הפוליש, אך לעשות זאת במידתיות וברגישות כדי לא לגרום לשריטות ולחבלות לאריחי הרצפה. כמו כן חשוב לדעת לשמור על תחזוקת המברשות של מכונות הפוליש, כיוון שמברשת לא תקינה יכולה גם היא לפגום באריחי הרצפה. רק בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בביצוע פוליש תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר עבור הרצפות שלכם, ולהשיב להן את המראה הבוהק והמבריק.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל