להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
עובדי הניקיון של טוטל קלין

חברות ניקיון – לבחור את החברה המתאימה

אדם ששוקל לשכור חברת ניקיון, חייב לקחת בחשבון כי עובדי הניקיון אשר נכנסים לחברתו הם עובדים מיומנים ומנוסים לביצוע ניקיון איכותי. אנו בטוטל קליין מעסיקים עובדי ניקיון אשר עומדים בקריטריונים שהגדרנו מראש:

  • על כל עובדי הניקיון להיות בעל עבר ללא דופי – כל עובד נדרש להציג תעודת יושר שהונפקה כדת וכדין על ידי משטרת ישראל.
  • כל אחד מעובדי הניקיון בחברתנו עוברים תהליך קבלה קפדני הבוחן לעומק את מיומנותם המקצועית
  • חברתנו עורכת בדיקות רקע מעמיקות אודות כל אחד מהעובדים אותם אנו מעסיקים

מגיע לכם לעבוד עם עובדי ניקיון מקצועיים, אמינים ומיומנים

השינויים הגלובליים שמתרחשים בעשור האחרון הגיעו גם אל חברות הניקיון השונות. בעבר נהגו חברות הניקיון לשכור שרותי עובדים על בסיס עובד וחברה, הרי שכיום עובדים אלו הפכו לעובדי קבלן, דהיינו עובדים אלו נשכרים על בסיס מיקור חוץ, ואין הם מקבלים תנאים שווים לתנאי עובדי החברה.

מרבית מעובדי הניקיון מועסקים באמצעות חברות קבלניות. חברות אלו לרבות טוטל קליין, מספקות שרותי ניקיון לבתים פרטיים, ניקיון משרדים וארגונים, וזאת משום שבעלי המשרדים והארגונים הבינו כי אין להם טעם להחזיק עובדי ניקיון אין האוס, אלא משתלם יותר לבצע מיקור חוץ.

יתרונות וחסרונות מיקור החוץ

העובדה כי מיקור חוץ חוסכת לארגון סכומי כסף לא מבוטלים היא נכונה, אך מנגד קיימים חסרונות שאל לכם להתעלם מהם. להבדיל מכל אותם עובדי החברה הרשומים במניין העובדים ועברו סינון כמקובל בארגון, עובדי הניקיון ששרויים גם הם במרחב החברה, לא עברו את הסינון הקפדני. עובדי הניקיון נשלחים מטעם החברה הקבלנית, ואין בעל הארגון יכול לבדוק את עברו ואת הרקע שלו. סיטואציה זו עלולה להיות בעייתית עבור מעסיקים רבים.

עובדי הניקיון חשופים למידע רב, הם מרוקנים פחים בהם יכולים להיות מסמכים מסווגים וסודיים לחברה, הם מסתובבים סביב עובדי החברה ומאזינים לשיחות, הם חשופים לשמות עובדי החברה ועוד, ועל כן הם עלולים להוות סכנה לסודיות החברה.

אנו בטוטל ליין מבצעים בדיקות רקע לכל עובד ניקיון, כך שחיסרון זה הופך ליתרון.

עליכם כעובדי החברה לוודא כי עובדי הניקיון שנמצאים בשטח החברה, לא יפגעו באינטרסים שלכם. לא פעם הגיעו שמועות על עובדי ניקיון ששמשו כמקור מודיעיני לחברות מתחרות ועל כן עליכם להקפיד ולהזמין שירותי ניקיון מחברה מקצועית ואמינה שמבצעת סינון ומיון קפדני של כל אחד מעובדי הניקיון אותם היא מעסיקה.

צרו קשר עם טוטל קליין ומיד יגיעו למשרדכם עובדי ניקיון אמינים, שעברו תהליכי סינון קפדניים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל