להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
סטנדרטים בדיור: מפונקציונאליות לקידמה

חברת ניקיון בתל אביב

אפשר לדבר על שינוים גדולים ומרחיקי לכת שהתרחשו בעבר, מול החיים שלנו היום. השינויים רבים, ונוגעים לכל אספקט בחיים. החל מהדברים הבסיסיים ביותר, אשר מתייחסים לתפקוד ולהתנהלות היומיומית שלנו, ועד לדברים המורכבים יותר, אשר כוללים פריצות דרך, חידושים טכנולוגים, יצירתיות וקדמה. דברים שהיו מקובלים בעבר, כבר פחות מתאימים להיום, ואותן התפתחויות מקדמות אותנו למקומות אחרים, נוחים יותר.

סטנדרטים בדיור: מפונקציונאליות לקידמה

בעשורים הראשונים של קיומה של המדינה, הבנייה הישראלית הייתה בנייה פונקציונאלית, אשר התמקדה בחללים קטנים וצפופים והיוותה את התפקיד הפשוט והבסיסי ביותר שהייתה אמורה לספק – קורת גג. תנאי החיים היו קשים ומורכבים. לעיתים, בחלל אחד גרו כמה משפחות, עם מספר גדול של נפשות, ופעמים רבות, השירותים והמקלחת היו מחוץ למבנה. הדיור הזה מילא תפקיד פונקציונאלי ופשוט – גג והגנה.

במהלך השנים, ובאופן הדרגתי, לאט ובטוח, החלו להיבנות בניינים יותר מורכבים, עם שטחים יותר גדולים, בניינים רבי קומות ואף מגדלי יוקרה. הם כוללים חניות, מעליות, לובי ציבורי גדול ומטופח. בנוסף, הם מכילים מקומות אחסון לפחים, גינות מסביב לבית, מרפסות, בריכות ואפילו במקרים מסוימים גם שומרים בכניסה. ההתפתחויות השונות בתחומי הבנייה והאופן שבו אנו חיים את חיינו, הוביל לצורך הגדול באחזקת מבנה.

אם בעבר (ובמקרים מסוימים גם היום) הטיפול בכל התשלומים, הניקיון, החשמל והתחזוקה "נפל" על וועד הבית, שהתנדב מיוזמתו, היום כבר ממש מדובר במשימה בלתי אפשרית. יש כל כך הרבה דיירים בבניין, כל כך הרבה תשלומים והתעסקויות עם כסף. יש לובי וגינה לנקות ולטפח. יש חדרי מדרגות, נורות חשמל שמתקלקלות. יש בעיות בצנרת, במעלית, בביוב, בריצוף או בקירות, ובן אדם אחד כבר לא יכול לבצע את זה. יש צורך בחברה מקצועית.

אחזקת מבנים – הפיתרון האידיאלי עבורכם!

חברה מקצועית בתחום אחזקת מבנים, צריכה להיות חברה שיודעת לנהל בניין, ואף מתחם של מבנים. זו חברה שיש לה מספר רב של אנשי צוות, ושהיא מוסמכת ומוכשרת לביצוע עבודות תחזוקה שונות. ניהול בניין, הוא כבר מזמן לא נחלתם של מגדלי יוקרה ושל עשירון עליון. מדובר על אנשים מהמעמד הבינוני ומעלה, שפשוט עייפו מהניהול העצמאי. אנשים אשר מבקשים מנוחה, ומבינים שבסופו של דבר זה הרבה יותר משתלם.

איכות חיים, שקט נפשי ורוגע

אין ספק, שבשנים האחרונות איכות החיים עלתה. האופן שבו אנחנו מתנהלים, השתנתה בהתאם. התשלום אותו אתם משלמים עבור אחזקת הבית, כולל מספר רב של פרמטרים, כמו למשל גודל הדירות וכן השירותים שהחברה מספקת, כמו גינון, ניקיון, תחזוקה למערכות משותפות, מעליות, טיפולים ותיקונים מסוגים שונים ועוד. על פי אותם פרמטרים נקבע המחיר. מתוקף כך, גם השירות שינתן לכל בניין יכלול את הצרכים הייחודים שלו.

טוטל קלין, היא חברה אשר מתמחה בניקיון ואחזקה כבר למעלה מ-20 שנה ובעלת רישיון ממשרד הכלכלה. במהלך השנים, השירותים אותם מציעה החברה התפתחו, והיא מספקת ללקוחות שלה שירותי ניקיון יסודיים ואחזקת מבנים לבניינים משותפים, ניקיון משרדים, רבי קומות ומגדלי יוקרה בכל רחבי הארץ. השירות שמספקת חברת טוטל קלין לקהל לקוחותיה, מאפשר להם להנות משקט נפשי ומאיכות חיים גבוהה ומהנה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל