להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון רבי קומות

ניהול בתים משותפים

בניין רב קומות מעיד על איכות חיים גבוהה. בניינים מן הסוג הזה נבנו בשנים האחרונות על פי סטנדרטים מחמירים של יוקרה, אקסקלוסיביות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים. יחד עם זאת, על מנת לשמור על תחזוקה מתאימה של רבי קומות נדרשת מעורבות של חברת טוטל קלין המתמחה ברמת ניקיון מקצועית . רק חברה מנוסה המכירה את התחום של ניקיון רבי קומות יכולה לעמוד בקריטריונים של הדיירים, להבטיח את ערך הנכס לאורך זמן וגם לפתור בעיות הנובעות כתוצאה מבלאי, שחיקה או הצטברות לכלוך.

בניינים פרטיים רבי קומות דורשים טיפול מיוחד. יש שורה ארוכה של שירותי ניקיון המתאימים לרבי קומות, כגון ניקיון מרצפות, ניקוי חלונות ופוליש. חברת ניקיון נדרשת להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים ולדאוג לרווחת הדיירים. בבניינים רבי קומות יש להשקיע גם בכניסה, בלובי, במעליות, במעברים בין הדירות ובחלק החיצוני. מיליוני שקלים מושקעים בדירות של בניינים רבי קומות וכל שירותי הניקיון צריכים להתבצע על ידי עובדים מיומנים ומנוסים. מעבר לכך, הדרישה היא לפיקוח, ניהול וליווי של כל פרויקטים ניקיון ולאספקה שוטפת של חומרים מתאימים.

כיצד בוחרים חברת ניקיון לרבי קומות?

השלב הראשון בבחירת חברת ניקיון עבור ניקיון מבנים רבי קומות הוא קבלת המלצות. רצוי לסנן בין חברות לפי חוות דעת של לקוחות קודמים, לאסוף מידע מאתרי האינטרנט השונים ולנסות לתאם פגישת היכרות. השאיפה היא להתנהל בצורה שוטפת מול נציגי חברת הניקיון וכך להבטיח רמה גבוהה של אחזקה לאורך זמן. בשלב השני אפשר להיכנס אל עובי הקורה ולבדוק את שיטת הניקיון של החברה, את הניסיון העומד לרשותה ואת ההסמכה של העובדים.

ניסיון בעבודה עם לקוחות במגזר הפרטי הוא יתרון משמעותי של חברות ניקיון. בניגוד למגזר העסקי והמוסדי בו הדגש העיקרי הוא על עמידה בלוח זמנים, אצל לקוחות פרטיים ודיירים של בנייני רבי קומות אין מקום לפשרות באיכות התוצאה. תפקידה של חברת ניקיון הוא להתאים פתרון אישי ומקצועי לדיירי הבניין, להציע סל שירותים רחב וגם להבטיח מחירים נוחים ואטרקטיביים.

כמה עולים שירותי ניקיון של בניין רב קומות?

אחזקה שוטפת של בניין רב קומות לא חייבת להיות יקרה. גם במחירים נמוכים יחסית אפשר להשיג שירותי ניקיון קבועים, נוחים ומשתלמים. מצד שני, עדיף להשקיע בשירות ניקיון איכותי ולשמור על ערך הנכס והבניין מאשר להתפשר על חברה מבצעת. בנייה של פתרון רחב ומותאם לניקיון מבנים ורבי קומות היא ללא ספק צעד חשוב עבור חיסכון בהוצאות. את הצעד הזה כדאי לבצע מוקדם ככל האפשר, תוך כדי הגדרת צרכים מיוחדים של הדיירים בבניין והתייעצות עם אנשי מקצוע. רצוי לתת עדיפות למקצועיות, ניסיון והתחייבות לרמה גבוהה של ניקיון מאשר למחירים נמוכים.

אנחנו בחברת טוטל קלין מבינים את כל השיקולים שלכם לקראת הזמנת חברת ניקיון. יש לנו את הרקע הדרוש על מנת לבצע שירותי ניקיון בבניינים רבי קומות, לרווחת הדיירים ותוך שמירה על כל האינטרסים של הלקוח. איתנו תוכלו לבנות תכנית ניקיון מסודרת שלא תפגע בשגרת החיים בתוך הבניין. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ונשמח להקצות עבורכם צוות ניקיון עם מחויבות מלאה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל