להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון משרד לאחר שיפוץ

שיפוץ משרד הוא הזדמנות לבצע בו ניקיון כללי ויסודי. ניקיון כזה מתחייב גם ואולי בעיקר משיקולי תברואה ומההכרח לפנות מהמשרד את כל השאריות שנותרו בו לאחר השיפוץ.

על מנת לוודא כי ייעשה ניקיון יסודי חשוב להסתייע בשירותיה של חברת אחזקה וניהול המסוגלת לספק את כל תשתית הידע, האמצעים, החומרים והניסיון המצטבר לניקוי אפקטיבי של הבית לאחר שיפוצו. כאשר חברת אחזקה מבצעת ניקיון משרד לאחר שיפוצו היא מנקה גם את מוצרי החשמל והאלקטרוניקה על ידי שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים, איכותיים ובטיחותיים, המיוצרים על ידי חברות מובילות בשוק חומרי הניקיון. ניקיון לאחר שיפוץ הוא ניקיון, אשר במסגרתו מתבצעת, בין היתר, שטיפת חלונות, פנימיים וחיצוניים. חברות אחזקה מצוידות באמצעים לניקוי חלונות הנמצאים בקומות גבוהות של בניינים. לבד מההיבט האסתטי של הניקיון יש חשיבות רבה לחיטוי ולהדברת הבית. חברת אחזקה עשויה לספק כוח אדם מקצועי ומיומן בתחום ההדברה- אם על ידי אנשי החברה ואם על ידי קבלני משנה.

ניקיון הדברים הסמויים מן העין

כאשר מדובר על ניקיון בנייני משרדים, בעיקר כאלה המצויים בבניינים רבי קומות, שבהם יש גם מתחמים וחללים משותפים המחייבים ניקיון (לובי, מעלית ועוד) הופכת מלאכת הניקיון לקשה במיוחד, ולכן מחייבת ידע מקצועי ואמצעים המאפשרים ניקיון.

חברות אחזקה מאומנות ומיומנות בהגשת שירותי ניקיון על פי כל דרישה. כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית הם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הניקיון יהיה, אכן, יסודי ומקיף, לרבות ניקיון פינות סמויות, אשר רובנו ככולנו כלל לא מודעים להכרח לנקותם מעת לעת.

יתרון הגודל וה… מקצועיות

חברות אחזקה מציעות ללקוחותיהן משאבים רבים לא רק לתחזוקת הבית ולניקיונו אלא גם לניהול ממשקיו השונים.

לאחר שיפוץ יסודי של משרד נותרות בו פסולת ושאריות של חומרים שונים. הימצאות שיפוצניקים בדירה גורמת, באופן טבעי וצפוי, ללכלוך. גם אם העובדים להוטים לשוב אל המשרד המשופץ, שאותו עזבו לצורך שיפוצו ונאלצו לחיות בתנאים פחות טובים באופן זמני, חשוב לא להקדים כניסה לפני השלמתן של כל פעולות הניקיון וההדברה שצריכות להיעשות בקפידה ובאופן מקצועי.

ניסיונה של חברת אחזקה וניהול מקצועית ואמינה עשוי לפטור אתכם מהצורך בחיפוש מקור לאספקת שירותי ניקיון.

טיפ:

פירוש המושג ניקיון יסודי ברור: ניקיון של כל פינה במשרד. ניקיון הרהיטים, השטיחים, הרצפות, הדלתות, החלונות, החדרים, המבואה, גופי התאורה ועוד. חשוב שכל הניקיון ייעשה לפני הכניסה, הואיל וכאשר דוחים ניקיון של פריטים מסוימים לאחר הכניסה יש נטייה לדחות את מועד הניקיון "עד שירווח". וכך עלולה דחיית הניקיון של חפצים ופינות מסוימות להיהפך לביטולו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל