ניקיון משרדים

לשירותכם טוטל קלין, אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום  ניקיון משרדים וניקיון בכלל. מקצועית, אמינה עם מחיר תחרותי  -  השירות ללא רבב, ללא דופי, הגימור- יופי.
לניקיון משרדים יש חשיבות החורגת מההיבט האסתטי. משרד נקי הוא מקום היגייני. נעים ובטוח לשהות בו. המשרד הנקי משדר סדר וארגון והוא מקום מזמין. היעדר סדר וניקיון במשרד ניכר לעין כבר ממבט ראשון. המבט הראשוני על רמת הניקיון במשרד כלשהו הוא שיוצר את הרושם ומקבע אותו בזיכרון ובתודעה. כשלא נקי הרושם הוא לא טוב במילים המעטות. יתרה מכך, יש מי שמסווגים משרדים ואת איכות פעילותם על פי מידת הניקיון שלהם.
על מנת לוודא כי המשרד יהיה נקי בכל עת, רצוי ומומלץ להסתייע בשירותיה של חברות ניקיון משרדים. חברת טוטל קלין מעניקה שירותי ניקיון למשרדים כ- 20 שנה ומעמידה לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הניקיון, את החומרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר ואת שיטות העבודה היעילות ביותר. החברה מתאימה עצמה ללוח הזמנים הנוח לכם, באופן שבו נמענת כל פגיעה בשגרת העבודה במשרד.

ניקיון משרדים באופן טוטאלי

ניקיון משרדים על ידי טוטל קלין, הידועה כמתמחה בקשת רחבה בתחום הניקיון ומוכרת כחברה שאינה מעגלת פינות- אלא מנקה אותן כפי שהן, קטנות, זוויתיות, לא אחת סמויות מעינם של מי שלא "חושבים ניקיון", ומן הסתם לא שמים לב לאבק, לריח רע, לכל מה שהוא היפוכו של סדר וניקיון במשרד. זהו כרטיס הביקור שלכם, סעיף בתעודת זהות, חלון הראווה של המשרד שלכם - על כן אלו אינן מותרות אלא חלק בלתי נפרד מהתדמית שלכם. לניקוי משרדים יש אפקט שיווקי חשוב ועוצמתי. איש לא ירצה לשבת אתכם ולעשות עסקים במשרד לא נקי. אתם חייבים להידרש אליו מהיבט שיווקי, כלכלי. יש לו השפעה חשובה, לא אחת מכרעת, על המכירות ובכלל תפקוד המשרד. ניקיון המשרד אינו רק מאפיין חזותי וייצוגי שלכם, הוא מעיד עליכם- על האופי, על הרצינות, על הכבוד שאתם רוחשים לעצמכם,לזולת ואופן תפקודכם כחברה. בשל כך קיימת חשיבות רבה לשמור על משרד נקי לכל אורך שעות היום ברמת ניקיון גבוהה ואיכותית, בין היתר תוכלו לקבל מאיתנו מגוון רחב של טיפים לניקיון מבנים, ניקיון ריפודים, ניקיון המחשב וכו' באתר שלנו. צוות הניקיון שלנו נבחר בקפידה ומבין את הצורך והחשיבות בכל הקשור לניקיון משרדים. על כן, הצוות הוכשר בצורה אולטימטיבית ויודע לענות על כל הצרכים של עבודת ניקיון המשרד.

זיהוי של נקודות ואזורים במשרד בהם עלול להצטבר לכלוך, אבק וריח לא נעים הנו חיוני לרמת עבודת ניקיון משרד איכותית. במקרים רבים גם כאשר מנקים את המשרד לא ממש שמים לב למקומות נסתרים שבהם הצטבר לכלוך רב שעלול לפגוע בבריאות העובדים. הניסיון הרב של חברת ניקיון המשרדים טוטל קלין מאפשרת ומעניקה ניקיון יסודי גם במקומות האלה ועל כן מונעת בעיות העלולות להיגרם כתוצאה ממשרד לא נקי.

יותר מכך באמצעות ניקיון המשרדים, הדבר מאפשר גם ללקוחות הבאים ופוקדים את המבנים והמשרדים שלנו להתרשם בצורה אחרת מהמשרדים שלנו. אנו נוכל ליצור רושם שהוא לא רק יוצר תחושה נעימה ונינוחה, אלא נייצר סביבה מקצועית ומרשימה שתחלחל היטב גם ללקוחות שלנו. חשוב כי נדע שמשרדים נקיים, הם אינטרס משותף ומשתלם לכולנו, מנהלים ועובדים מרוצים, לקוחות מתרשמים כראוי, וכך לכם כבעלים או אחראים של מבנים, יש ראש שקט בכל הקשור לנושאי ניקיון וטיפוח הסביבה עצמה. חשוב לציין כי כיום שמירה על סביבה אסתטית ונקייה חשובה גם מן הבחינה הבריאותית, ידוע כי סביבה לא נקייה מובילה לכל מיני חרקים למיניהם, תופעות עובש לא רצויות ותקלות נוספות שהימנעות מהם מלכתחילה תעצור כל אופציה להתרחשויות מסוג מחלות ונזקים לסביבה. בטוטל קלין נספק לך לא רק עבודה מקצועית ואיכותית, אלא אחריות מלאה וליווי אישי צמוד לאורך כל הדרך, זאת כי לאפשר לך להיות נקי מדאגות, וליהנות מסביבה הולמת וראויה.

מדוע כדאי לבחור בטוטל קלין לניקוי משרדים?

  1. חברות ניקיון משרדים מתאימות עצמן לצרכים ולדרישות שלכם. חברת ניקיון איכותית  משתמשת בציוד המתקדם ביותר וכן החומרים של החברה איכותיים ובטיחותיים על פי תווי תקן מחייבים ומחמירים.
  2. אנו מספקים שירותי ניקיון משרדים בערב שירות המקל מאוד על העבודה השוטפת במשרדים רבים.
  3. החברה מספקת למי מלקוחותיה שרוצים – חומרי ניקוי ומוצרי נייר.
  4. חברת טוטל קלין מתמחה בניקיון של כל סוגי העסקים כגון ניקיון מבנים גדולים, ניקיון מפעלים וניקיון מוסדות וקניונים.
  5. אתם מצטרפים אל רשימה הולכת ומתארכת של לקוחות מרוצים שאינם מוותרים על שירותיה המקצועיים של החברה.
  6. עובדי החברה עוברים הדרכות והשתלמויות תכופות.
  7. ביצוע ניקוי המשרדים ניתן על פי הנוחות של הלקוחות, על בסיס יומי, שבועי, חודשי או על כל בסיס מוסכם אחר.
  8. המחיר תחרותי, אטרקטיבי.
  9. הכינוי המתאים לתיאור הניקיון- אולטימטיבי.

אחד המאפיינים המובהקים של חברות ניקיון משרדים הוא האופן שבו חברת הניקיון נדרשת לכל לקוח: כל לקוח חשוב, נחשב ומוערך כלקוח VIP הרשאי ליהנות משירות ניקוי משרדים הטוב ביותר שהחברה מחויבת ומסוגלת לספקו.
החברה ערה ומודעת לדרישות הלקוח ולציפיותיו, החברה משקיעה את כל מאמציה ומשאביה על מנת לספק את המענה הטוב, הנקי והיפה ביותר. כאמור כל לקוח מקבל יחס אישי ומעבר לכך, לפני כל תחילת עבודה, מבצעים ומתאימים מקצועני הניקיון שלנו את שיטת העבודה הטובה ביותר לכל מבנה או משרד, זאת על מנת לתכנן את תהליך ניקיון המשרדים שלכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

מעוניינים בחברת ניקיון משרדים מקצועית ויסודית, פנו אלינו וקבעו פגישה לא מחייבת, אנחנו בטוחים שלא תצטערו כל כך, נסו אותנו… אנו זמינים עבורכם לכל שאלה בתחום ניקיון משרדים, דירות ומבנים, וכן בכל הקשור לתחום ניהול ואחזקת מבנים בכל אזורי הארץ. זכרו, משרד נקי גורם לעובדים להרגיש טוב יותר ולהיות מרוצים, כל זאת באופן ישיר משפיעה על ביצועי החברה.