להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון משרדים בערב

נתינת מפתח לבית או למשרד לאנשים שאינם בעלים או עובדים קבועים היא מעשה המעיד על אמון בסיסי וממחיש אותו. הפקדת המפתח בידי מי שאמון על ניקיון הבית או המשרדים מותנית בקיומה של מערכת יחסים המושתתת על אמון בסיסי ועל אמונה כי מי שמקבלים את המפתח לידיהם לא יפרו את האמון ולא ימעלו בו.

הגיוני ומתבקש כי ניקיון משרדים ייעשה בשעות שאחרי העבודה, כאשר אין איש במשרד ומי שאמור לנקות אותו יכול לעבוד בשקט, ללא הפרעה. לניקיון משרדים בערב יש גם סיבה מעשית: נעים לבוא בבוקר לעבודה כשהמשרד נקי ומטופח ולא נותרו בו שאריות מכל סוג שהוא מיום האתמול. כאשר מזמינים שירות ניקיון משרדים בערב מחברה מקצועית, המספקת כוח אדם מאומן ומיומן בניקיון וחומרי ניקיון איכותיים, בטיחותיים וייעודיים לניקוי סוגים שונים של רהיטים, מוצרי חשמל, חפצים ואביזרים שונים, אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי המשרד ינוקה באופן מיטבי.

 

המפתח לניקיון משרד יסודי

שמירה על ניקיון והיגיינה הכרחית לקיום שגרת עבודה בסביבה נקייה ונעימה. במשרד נקי עולות התפוקות, גוברת הנכונות להשקיע ועצם השהייה במתחם המשרד נוחה ונעימה יותר.

נציגיה של חברת ניקיון מקצועית מקפידים על ניקיון יסודי כחלק בלתי נפרד מאמנת השירות וממחויבותם כלפיה כמו גם מדרישות הסף של השוכרים את שירותיה ומציפיותיהם. על מנת שהניקיון ייעשה באופן מובנה, שיטתי ומסודר, יש חשיבות להיכרות של עובדי הניקיון מטעם החברה את מבנה המשרד ואת מיקומם של הדברים השונים בו.

ככל שההיכרות והיחסים המקצועיים והאנושיים ארוכי-טווח יותר, כך עשויים שני הצדדים ליהנות מהעסקה המשתלמת לשניהם. היות שמדובר בחברה מקצועית, עתירת ניסיון, המצוידת בכל האישורים וההסמכות לספק שירותי ניקיון גם למוסדות ציבור ולמשרדים, יש גב ויש כתובת. יש "אבא ואימא". יש אל מי לפנות, יש עם מי לדבר וכמובן ואולי הכי חשוב יש עם מי לברר ולהבהיר דברים.

 

ניקיון משרדים בערב עם מפתח

ניקיון משרדים בערבניקיון משרדים בערב מאפשר אפוא לשני הצדדים להפיק ולמצות מהניקיון את המרב ואת המיטב. מי מנציגי החברה המנקה את המשרד אינו "מסתובב בין הרגליים" בשעות העבודה. בערב, כשאין במשרד איש מעובדיו, ניתן לנקות את כל המתחם ללא הפרעה מכל סוג שהוא.

 

הקצאת מפתח לנציג של חברת הניקיון מעידה על אמון מלא. כל מערכת יחסים המבוססת על אמון, לרבות ואולי בעיקר מערכת עסקית של ספקי שירות וצרכניהם, היא מערכת שצפויה להתקיים לאורך זמן לשביעות רצונם של שני הצדדים המעורבים בה. חברת הניקיון שלנו מציעה לכם ידע, ניסיון, מקצועיות, אחריות ומחויבות ללא פשרות. אנחנו מאמינים, כי גם אם הלקוח לא תמיד צודק (סביר להניח, כי רובנו ככולנו לא תמיד צודקים) הוא תמיד ראוי לקבלת שירות מקצועי ללא דופי. אנחנו עושים כל מה שניתן ואפשרי על מנת להיות ראויים לבחירתם של הלקוחות שלנו בחברתנו כספקית שירות ניקיון משרדים בערב עם מפתח והאחריות הנלווית לכך ושירותי ניקיון מגוונים בכלל.

 

טוטל קלין הנה חברה המתמחה בשירותי ניהול ואחזקת מבנים ומשרדים. החברה בעלת ניסיון רב של מעל 20 שנה בתחום ובאמתחתה אלפי לקוחות מרוצים וממליצים ממגוון רחב של ענפים ותחומים. יתרונותיה של החברה מתבטאים תחילה בבחירת העובדים לצד שיפור המיומנויות והאיכויות של כל עובד בחברה. כמו כן מדובר בחברה בעלת תודעת שירות ומוסר עבודה ברמה הגבוהה ביותר. בין שירותי החברה תוכלו ליהנות משירותי ניקיון משרדים בערב ובמהלך היום, שירותי אחזקה הכוללים ביקורות, תיקונים ושיפוצים במידת הצורך, טיפול בתקלות אינסטלציה, חשמל ועוד.

 

מדוע דווקא ניקיון משרדים בערב ולא במהלך יום העבודה?

מרבית הפעילות במשרד ממוצע תהיה ללא ספק במהלך היום. הרי שיש ביקורים של לקוחות, שותפים, עובדים המסתובבים במקום, חברי הנהלה ועוד. לכן נשאלת השאלה – מדוע לא לבצע את הניקיונות במהלך שעות העבודה שבמהלך היום? ובכן רבים מבעלי העסקים בהחלט מעדיפים כך, אולם אחרים מעדיפים שניקיון המשרד ייעשה בערב, ללא הפרעות, ללא אנשים שמסתובבים "בין הרגליים" לעובדי הניקיון וכך אינם יכולים להפריע לעובד לבצע עבודתו בצורה מלאה, נכונה ונינוחה. כך יגיעו העובדים בבוקר שלמחרת ויוכלו ליהנות ממשרד נקי ומתחושה נעימה של ריחות מבושמים של חומרי ניקיון משובחים ועבודה מקצועית ובלתי מתפשרת.

 

יתרונות השמירה על משרד נקי:

  • שמירה על בריאותם ושביעות רצונם של העובדים במקום.
  • מקנה אווירה נעימה ומשרה רוגע המאפשרים הגדלת יעילות העובדים במקום העבודה.
  • רושם ראשוני פנטסטי למבקרים, שותפים ולקוחות החברה.
  • התנהלות תקנית במקום – לדוגמה: פחים מרוקנים, נייר טואלט בשירותים, סבון לשטיפת ידיים ועוד.
  • שמירה על בטיחות העובדים והעוברים במקום החל מחדר המדרגות/המעלית, מתחם הכניסה ובתוך המשרד עצמו. אינכם רוצים שעובד או מבקר במשרדכם יחליק על שאריות אוכל או משהו שומני שנשפך.
  • ועוד…

 

חברת טוטל קלין מספקת שירותי ניקיון משרדים בערב וכן במהלך שעות למאות משרדים שונים ובכל רחבי הארץ. החברה בעלת קשת רחבה מאוד של שירותי ניקיון ואחזקת מבנים ובכך יכולה לספק שירותים נרחבים לכל בית עסק המותאמים למידות העסק ולצרכיו. לפרטים נוספים והזמנת שירותי החברה אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל