להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון מפעלים

ניקיון באופן כללי וניקיון מפעלים בפרט צריכים להיעשות בקפידה, ביעילות וביסודיות. אלה הם רק שלושה מהמאפיינים את חברת טוטל קלין המספקת שירותי ניקיון לשוק המוסדי, המפעלי והפרטי.

ניתן ליהנות מסל גדוש שירותים ומוצרי ניקיון המאפשרים לכם לישון בשקט ולהתעורר משינה ערבה בתחושה ובידיעה כי המתחם שלכם מתוחזק היטב על ידי הטובים באנשי המקצוע בתחום הניקיון.

חשיבות המקצועיות בניקיון משרדים נובעת מערכו הרב של הציוד כמו גם ממאפייני המתחם, כגון רצפה אנטי סטטית הנפוצה במפעלים רבים ומחייבת שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים המיוחדים לרצפה מסוג זה. כמו כן נדרשת הקפדה יתרה במעבדות ובחדרים נקיים, שבהם קיים ציוד רגיש המחייב תנאים היגייניים וסטריליים. טוטל קלין מציעה שירות כזה הנותן מענה לצורך ולדרישה לניקיון מיטבי.

חשיבות זמינותה של חברת ניקיון נובעת, בין השאר, מההכרח לתת מענה מיידי במקרים שבהם נשפך חומר מסוים העלול לא רק לזהם את הסביבה אלא אף לגרום,חלילה, להרעלות או לנזקים אחרים- שלא תדעו…

החברה מספקת שירותי ניקיון הכוללים מכונות מיוחדות להסרת כל לכלוך וכתמים (לרבות אלה המגלים דבקות מיוחדת במטרה הלא נכונה..)

הערך המוסף של טוטל קלין

החברה מציעה לכם מכלול שלם של שירותי ניקיון, לרבות ייעוץ והנחיה כיצד לשמור על ניקיון המפעל באופן שוטף. אנחנו מאפיינם ומגדירים את הצרכים ואת הדרישות, מתאמים ציפיות ובעיקר מציעים לכם שירות הנותן מענה לצורך לשמור על ניקיון המפעל בכל עת. בנוסף, אנחנו מציעים לכן מגוון חומרי ניקוי שיאפשרו לכם לנקות אם וכאשר מכל סיבה שהיא לא תהיה אפשרות להגיע אליכם בדיוק כאשר ייווצר צורך מיידי בניקוי מתחם מסוים בתוך המפעל.

חשוב לציין, כי חומרי הניקוי שמספקת החברה עם איכותיים ובטיחותיים ומאושרים לשימוש על ידי גופי התקינה המחמירים ביותר. מדובר בחומרים שלא ניתן למצוא ברשתות השיווק.

לרשותכם ולשירותכם מבחר חומרי ניקוי לחלונות, למשטחי זכוכית, לסוגים שונים של רצפות, ריפודים וכמו כן חומרי ניקוי וחיטוי המיועדים לחדרי שירותים ולאמבטיות.

מאחר שבמפעלים בכלל ובאלה מהם שמיוצרים מוצרים רגישים במיוחד מתחייב לא רק ניקיון יסודי וקפדני אלא זהיר ומושכל, מציעה לכם החברה אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים המעניקים לכם שירות ממוקד ללא רבב וללא דופי.

ההיבט הבריאותי והבטיחותי של ניקיון מפעלים

אף שאין צורך להכביר מלים על החשיבות התברואתית, ההיגיינית והבריאותית של שמירה על ניקיון בכלל ובמפעלים בפרט, ודאי לא מיותר להדגיש את חשיבות הניקיון מן ההיבט הבטיחותי. מקום נקי הוא מקום בטוח; מקום שבו אין סכנה פוטנציאלית להחליק, חלילה, על קליפת בננה או כל כתם שמן; מקום שלא חשוף לפליטה ולדליפה של חומרים מסוכנים; מקום שבו קיימת גם תודעת ניקיון והכול שותפים למאמץ לשמור עליו; מקום שבו מודגש כל העת הקשר בין ניקיון המפעל ובין התפוקה בו.

לבד מהעובדה כי נעים יותר לשהות במקום נקי ומטופח, יותר בטוח לעבוד במפעל שבו הניקיון אינו מופקד רק בידיהם של "תורנים"- במירכאות או בלעדיהן- אלא בידיה של חברת ניקיון מקצועית אשר לבד ממעורבות פיזית בניקיון המפעל מציידת את הנהלתו ואת עובדיו בהנחיות לשמירה על רמת תחזוקה נאותה כל הזמן ומספקת חומרי ניקיון המקלים על כך. חברת טוטל קלין מביאה איתה ניסיון רב ומומחיות בנושא ניקיון מפעלים. עם פריסה ארצית וזמינות מיידית נוכל לנקות גם אצלכם באופן מיידי. צרו קשר לפרטים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל