להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון מוסדות

מוסדות, מעצם הגדרתם וייעודם, הם מקומות ציבוריים; מקומות שאנשים רבים פוקדים אותם מדי יום חול, ויש בהם, כגון מסעדות ובתי קפה, שהפכו זה מכבר לשם דבר, גם – חלקם בעיקר- בשבתות.

ניקיון מוסדות על ידי חברות ניקיון במרכז ובשאר האזורים בארץ, הוא חלק בלתי נפרד מתחזוקתם. ההיבט ההיגייני החשוב והמרכזי מחייב שמירה קפדנית ושוטפת על ניקיונם. חברת ניקיון עשויה לתת את המענה המיטבי לכך. טוטל קלין מספקת שירותי ניקיון כוללים, ברמה מקצועית גבוהה מאוד, תוך הקפדה יתרה על שירות לקוחות המאפשר לכל לקוח להיות שבע רצון מהשירות.

מוסד נקי משדר איכות, מקצועיות, כבוד לאדם באשר הוא. הוא משרה אווירה טובה ונעימה. הוא מקרין סדר. מוסד נקי הוא מוסד שכל מי שפוקד אותו לא יכול להתעלם מהמאמץ שהושקע בניקיון.

החברה מנוסה באספקת שירותי ניקיון משרדים המאפשרים לעובדי המוסדות ולנזקקים או למבקשים את שירותיהם ליהנות משהייה במתחם נקי. הנהלת מוסד המייחסת חשיבות לניקיון ומקצה משאבים לשמירה עליו מוערכת על ידי העובדים בו כמו גם על ידי הקהל הרחב הבא בשעריו.

יש הצדקה להשקעה בניקיון מכל בחינה ומכל היבט: אסתטי, תברואתי, היגייני, בריאותי, ובמוסדות כלכליים גם חשיבות וערך מוסף שיווקי מן המעלה הראשונה, שהרי איש לא ירצה לעשות עסקים עם חברה, אשר משרדיה משדרים עליבות, אי סדר, הזנחה ולכלוך.

ניקיון מרשים

ניקיון יוצר רושם ראשוני של מקום מסודר, אבל חרף חשיבותו של אפקט זה, חשובה ממנו תחושת העובדים ושל צרכני השירות של המוסד כי המקום נקי ומסודר.

החברה מספקת אפוא שירותים הכוללים ניקוי יסודי של שטיחים באמצעות שואב אבק עצמתי לשאיבת קרדית האבק, ניקוי יסודי של חלונות והברקתם, ניקוי של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה המהווים חלק בלתי נפרד מתחזוקתם השוטפת המאפשרת להאריך את משך חייהם ואת התועלת שניתן להפיק מהם לאורך זמן.

בין השאר חברת טוטל קלין מספקת למוסדות חומרי ניקיון איכותיים ביותר לניקוי עצמי. ניתן לקבל בכל עת מידע, ייעוץ והצעת מחיר על אודות מכלול השירותים המסופקים במקצועיות ללא פשרות ובמחיר תחרותי ואטרקטיבי במיוחד.

מוסדות רבים צורכים בקביעות מזה שנים את שירותי הניקיון של החברה, אשר שירות לקוחות אינו רק שם של מחלקה בה אלא אחריות ומחויבות להעניק שירות ויחס אנושי קשוב ללא תנאי. החברה דוגלת ומאמינה בהנחה, לפיה גם אם הלקוח לא תמיד צודק- הוא תמיד ראוי ורשאי ליהנות משירות מקצועי ללא פשרות.

טוטל קלין מספקת שירותי ניקיון מוסדות מקיפים ומוקפדים לרבות:

  • ניקוי משרדים – העובדים המגיעים למקום העבודה מחפשים לשבת במשרד נקי ונעים, הן משום ששם הם מעבירים כמחצית (ולעיתים יותר) מיומם והן משום שהם חרדים לבריאותם.
  • ניקוי שטיחים – שטיחים הם מקור למחלות רבות לרבות קרדיט האבק, ועל מנת לשמור על בריאות העובדים והלקוחות המגיעים למשרד, יש לבצע ניקוי שטיחים מקצועי באמצעות חומרים מתקדמים אותם מחזיקה בראשותה טוטל קלין.
  • ניקוי חלונות – החלונות במוסדות הם המראה לעולם בחוץ ורבים נוהגים להביט בהם. על מנת שהמבט יהיה נעים בעין, יש לבצע ניקויי חלונות ולא לאפשר להם להתמלא באבק ובוץ אשר עלול להטעות את הלקוחות ולאפשר להם לגבש רושם מוטעה אודות המוסד.
  • ניקוי מוצרי חשמל ואלקטרוניקה – גם מוצרי החשמל זקוקים לניקויי יסודי על מנת לשמר את אורך חייהם ועל מנת שלא יצברו אבק שיתעופף במוסד במהלך היום יום.
  • אספקת חומרי ניקיון – השירותים במוסד צרכים להיות נקיים בכל דקה במהלך היום ולעיתים נזקקים העובדים או המבקרים במוסד לחומר ניקויי לאחר שעות עבודת צוות המנקים ולשם כך יש לשריין חומרי ניקויי לרבות נייר טואלט לנוחיות , אקונומיקה ועוד.

 

אם אתם רוצים שגם המוסד שלכם ייחשב וייראה כמוסד נקי ללא רבב, אתם מוזמנים להתוודע אל שירותי הניקיון הרבים של החברה אשר ניקיון מהווה את ה- DNA שלה; חברה שאינה קופאת על השמרים אלא מתרעננת ומתחדשת ברציפות ובעקביות ושולחת את עובדיה להשתלמויות תכופות, כדי שהם יהיו מצוידים בידע החדיש ביותר ויכירו את החומרים הייעודיים לניקוי של כל פריט וכל רהיט, של כל מכשיר וכל פינה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל