להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון מוסדות חינוך

בתי ספר, גנים ומוסדות חינוך אחרים חייבים לעמוד בראש סדר העדיפויות של הציבור הרחב. מוסדות אלו קובעים את עתיד ילדינו ויש להם משמעות חברתית ותרבותית. עיריות מקומיות וגם גורמים ברמה הארצית עושים ימים כלילות על מנת לשדרג את מוסדות החינוך. מבחינת האזרחים, יש להקצות עבור המוסדות הללו את מרב המשאבים, לפקח אחר פעילותם ולדאוג כל הזמן לתהליך מתמשך של שיפור ביצועים ותנאים.

על מנת לשמור על איכות מוסדות החינוך יש צורך בין היתר בשירותי ניקיון מקצועיים. תלמידים וילדים המגיעים אל המוסדות מדי יום זכאים לקבל את התנאים האופטימאליים. מלבד החינוך עצמו, ילדים מבלים בתוך מוסדות החינוך את רוב שעות היום שלהם. הם מגיעים אל בתי הספר או הגנים בשעות הבוקר המוקדמות, נמצאים בתוך הכיתות במהלך הצהריים ולעיתים מסיימים רק בערב. כמו כן, מוסדות מכילים מעבר לכיתות ולוביים רחבים גם משרדים של צוותי ההנהלה הדורשים שירותי ניקיון משרדים שוטפים. בנוסף, מוסדות חינוך כגון בתי ספר או מתנ"סים משמשים לצרכי חוגים ופעילויות פנאי או העשרה. תנאים היגייניים במוסדות החינוך הם מאפיין בסיסי שלהם ורצוי להקפיד עליהם בעזרת אנשי המקצוע הנכונים.

כללים עבור ביצוע שירותי ניקיון במוסדות חינוך

יש מספר כללים ייחודיים המלווים מתן שירותי ניקיון בכל סוגי מוסדות החינוך ברחבי הארץ. הכלל הראשון הוא להשתמש בחומרי ניקיון בטוחים בלבד. ילדים ובני נוער רגישים מאוד לחומרים כימיים, בעיקר כאשר משתמשים בהם לצורך ניקיון של הרצפה, הכיתות, אולמות הספורט וכן הלאה. החומרים הנבחרים על ידי חברת הניקיון הם בעלי משמעות מיוחדת. תפקידו של צוות ההוראה הוא לעקוב אחר שירותי הניקיון ולוודא שאין שימוש בחומרים רעילים מכל סוג. כל החומרים המשמשים לניקיון של מוסדות חינוך צריכים לקבל את אישור משרד החינוך ולעמוד בתנאים המחמירים ביותר.

הכלל השני הוא להקפיד על שירותי ניקיון שלא יפגעו בשגרת הלימודים. אין סיבה לערוך את הניקיון בזמן שמתבצעים שיעורים בתוך הכיתות. השאיפה היא להגיע לניקיון אופטימאלי מעבר לשעות הרגילות, לקראת תחילת שנת הלימודים או בחופשות. חברת ניקיון צריכה לשמור על לוח זמנים גמיש ולתאם שינויים מול מורים או מחנכים. גם ההורים יכולים לעזור בתיאום שירות מן הסוג הזה. את השירות יש לספק בהתאם לצרכי התלמידים, גודל הכיתות ומספר המשתתפים בכל שיעור. אפשר להתחיל את הניקיון מחוץ לבית הספר או הגן, להיכנס אל הכיתות כאשר אין שיעורים או למצוא דרך לשלב בין שירותי הניקיון לבין הפעילויות הרגילות. בכל מקרה, לוח הזמנים של התלמידים הוא זה שמתווה את הדרך עבור שירותי הניקיון.

ניקיון יסודי מתחיל בטוטל קלין

בחברת טוטל קלין מציעים שירותי ניקיון עבור מוסדות לימוד באזור המרכז. נציגי החברה מכירים היטב את כל כללי הניקיון, את החשיבות של השירות עבור ילדים ובני נוער ואת הדרישות של הרשויות המוניצפאליות. לחברה ניסיון משמעותי של שנים רבות בשירותי ניקיון ובין היתר היא מציעה רמה גבוהה של מקצועיות, סטנדרטים ללא פשרות וצוות מוסמך ואדיב. היתרונות של החברה הם התאמת פתרונות אישיים ומקצועיים לכל מוסד לימודים, פיקוח וליווי של כל פרויקט וכמובן אספקת חומרי ניקיון מאושרים ואיכותיים. צרו קשר עם נציגי החברה והתחילו בניקיון כבר היום ובהקדם האפשרי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל