להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון מבנים ואחזקת בניינים

מבנה חייב להיות נקי ואסתטי על מנת לשמר תדמית חיובית ומושקעת. חברת טוטל קלין מציעה לכם ניקיון משרדים, מבנים פרטיים, בנייני וחברות.

אחזקת בניינים: קודם כל מקצוענות בניקיון

טוטל קלין היא חברה מקצועית ובעלת מוניטין מוצלח בתחום ניקיון בניינים ואחזקתם. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ובעל ניסיון של אנשי מקצוע וציוד משוכלל אשר מבטיח ניקיון מהיר ויסודי. המטרה העיקרית של השכרת שירותי ניקיון מבנים היא ייעול זמנים, חסכון בהוצאות ותוצאה אשר תייצג את החברה שלכם בצורה הטובה ביותר. טוטל קליין מבטיחים לכם תוצאה משביעת רצון.

אחזקת בניינים – אתם מכוסים:

חברת טוטאל קלין מודעת לעובדה כי לא תמיד קיים זמן פנוי לדאוג לכל ענייני הניהול של הבניין, האחזקה הקבועה שלו וקניית כל חומרי הניקיון והציוד הנדרש. לכן, היא מציעה שירותי ניהול ואחזקת בניינים. שירותים אלו יספקו ללקוח את הדברים הבאים:

  • גביה – גביית כספים לוקחת לעיתים זמן רב ומצריכה עצבים חזקים. חברת טוטל קלין תבצע גביה מרוכזת במועד מסוים וכך לא תצטרכו לדאוג לגבי אי תשלום או ריביות פיגורים.
  • תשלומים – טוטל קלין תדאג לשלם לכל הספקים בהתאם למה שהוסכם איתם.
  • רשויות – החברה תרכז את כל התשלומים, דו"חות וטפסים אותם יש למלא לרשויות השונות, ותשלח אותם במועד נקוב מראש.
  • אחזקה – החברה תדאג לתחזק באופן שוטף את הבניין, תדאג לאיטום חורים, להזמנת אנשי מקצוע שונים במקרה בו נדרשים תיקונים ולתשלום לאחר בדיקה כי התיקון אכן נעשה ביסודיות.

טוטל קליין קבעה לעצמה מטרה: חסכון בזמן, ייעול תהליכים וניהול נכון של כל הקשור לבניין.

טוטל קלין- אחזקת בניינים ברמה גבוהה

חברת טוטל קלין מאפשרת לכם לבחור בחבילת שירותי תחזוקה ואחזקת בניינים או בשירותי ניקיון ייעודיים:

  • ניקיון משרדים – הלקוח קבוע את תדירות הביקורים החודשיים. טוטאל קליין אחראית לאנשי מקצוע מנוסים, ציוד משוכלל ומשרד מצוחצח. שירות זה כולל גם ניקוי של שטיחים ורצפות.
  • ניקוי חלונות – המראה של המשרד הוא החלון שלו. לקוחות אשר יגיעו אל משרד מצוחצח בעל חלונות מלוכלכים יקבלו את הרשום כי בעל העסק לא מבצע את העבודה עד הסוף ואינו פדנט לגבי הפרטים הקטנים. הניקוי כולל אפשרות לרחיצה פנימית, רחיצה חיצונית או שניהם.
  • ניקוי שטיחים – טוטל קלין מספקים ניקוי שטיחים מקיר לקיר בתכשירים איכותיים המתאימים לסוג השטיח ובאמצעות ציוד משוכלל אשר מבטיח ניקוי יסודי.
  • עוד שירותים – ניקיון מפעלים ברמה אחרת, החברה משתמשת בחומרי ניקוי הטובים ביותר על מנת שהניקיון יהיה יסודי ומקצועי.
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל