להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות הם כרטיס הביקור של בתים משותפים, בניינים ורבי קומות. משמשים גם את הדיירים וגם את האורחים והמבקרים. חדר מדרגות נקי, היגייני ואסתטי מעלה את ערך הנכס ומשפר את רמת החיים.

הוא המקום הראשון שהמבקרים רואים והמקום האחרון בו הדיירים פוגשים. לא כדאי לזלזל בניקיונו ורצוי להבין את המשמעות שלו: חדר מדרגות נקי מונע הופעה של חרקים ומזיקים, תורם להרחקת יתושים וגם חוסך הוצאות על בלאי ושחיקה. במידה והוא מטופל ברמה גבוהה הוא יכול להקל על מגורים בבניין משותף, הוא חיוני גם במשרדים ועסקים. חברת טוטל קלין מבצעת שירותי ניקיון משרדים ובניינים משותפים אשר כוללים ניקיון חדרי מדרגות באותם במבנים באופן יסודי ומקצועי.

איך מבצעים ניקיון חדרי מדרגות?

ניקיון יסודי שלו בבתים משותפים או רבי קומות מחייב הקפדה על מספר כללי מפתח. הכלל הראשון שלנו הוא להימנע ככל האפשר מהפרעה לציבור, לדיירים ולבעלי הנכסים. הניקיון לא אמור לפגוע בשגרה או להטריד את הלקוחות. ניקיון חדרי מדרגות מקצועי יתבצע בשעות נוחות עבור הדיירים ומבלי שהם ירגישו בכך. ניקיון כזה מתאפיין בשמירה על השקט ובניצול ידע מקצועי לצורך מניעת בזבוז זמן.

הכלל השני שלנו הוא שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים. יש סוגים רבים של חומרי ניקוי ולא כולם מתאימים לחדרי מדרגות. חומרי הניקיון חייבים להיות מספיק חזקים ומאסיביים, אך עליהם גם להיות ידידותיים לסביבה ונטולי מרכיבים רעילים. אנו עוסקים באספקת חומרי ניקוי מן הסוג הזה ומבטיחים ריח מזמין ונעים בחדר המדרגות. לקוח המזמין דרכנו אנשי מקצוע לטובת טיפול ואחזקה בבניינים משותפים ימצא אצלנו הקצאה מיוחדת עבור חדרי המדרגות ולא יתאכזב.


ניקיון חדרי מדרגות

כיצד מוצאים חברת ניקיון?

אחרי שמגדירים את המאפיינים של שירותי ניקיון חדרי מדרגות ברמה גבוהה, קל יותר להיכנס אל עובי הקורה ולהתחיל לחפש אחר חברה מקצועית. חברת טוטאל קלין עדיפה על פני מנקה פרטי משום שיש לנו צוות עובדים נרחב, אנו לא מוגבלים מבחינת ימי חופש וימי עבודה והמחירים שלנו זולים ומשתלמים. חברתנו תבטיח עמידה בלוח הזמנים ותאפשר ניקיון יסודי של חדר זה.

כדאי לפנות אל נציגי חברת טוטל קלין בהקדם כדי לתאם שירותי ניקיון. רק אצלנו תמצאו עובדים מיומנים, ותק וניסיון של עשרות שנים וניקיון בפיקוח צמוד של אנשי מקצוע מובילים. רצוי לנצל את ההזדמנות ולהזמין גם שירותי פוליש, ניקוי חלונות ועוד. במקרה של ניקיון מוסדות חינוך או קניונים נשמח לתאם עבורכם את השירות בכפוף ללוח הזמנים והפעילויות שלכם.

כמה עולה לנקות את המדרגות?

המחיר שלנו לשירותי ניקיון חדרי מדרגות לבתים ובניינים משותפים נקבע לפי פרמטרים של אזור הניקיון, תדירות השירות ומספר הקומות. בבניינים של עד 4 קומות אפשר להשיג את שירותי הניקיון במחיר זול, בעיקר בהשוואה לבניין של עד 12 קומות ומעלה.

הנושא של ניקיון חדר מדרגות מורכב מכפי שנהוג לחשוב. מומלץ ליצור קשר עם נציגי חברת טוטל קלין ולהבין מה עומד מאחורי השירות: בדקו את הרקע והניסיון של חברתנו ותוכלו לתאם שירותי ניקיון ברמה שלא הכרתם. בואו להשתמש בצוות שלנו ושדרגו את חדר המדרגות!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל