להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון הציוד המשרדי

מה עושים כאשר רוצים לוודא כי כל הציוד במשרד יתוחזק באופן הטוב ביותר וינוקה רק בחומרים מיוחדים המיועדים לניקויו? עושים דבר פשוט ומתבקש: שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון המאומנת ומיומנת בניקיון בכלל ובניקיון יסודי של משרדים בפרוט.

חשיבות ניקיון ציוד משרדי נובעת לא רק מטעם אסתטי – היא נובעת מחשיבות השמירה על תקינות הציוד וכשירותו. ניקיון הציוד מהווה חלק בלתי נפרד מתחזוקתו. בעוד מנהלי המשרד ועובדיו טרודים ועסוקים, מטבע המשימות והדברים, חברת הניקיון (טוטל קלין- זכרו את השם ורשמו אותו בכל מקום גלוי לעין- כשמה כן היא: מנקה הכול ובאופן מוחלט) מנקה את המשרד מהגדול שבפריטים עד הקטן שבהם.

על מנת לוודא כי לא תהיה שום פגיעה בציוד היקר, חשוב להקפיד על ניקיון כל ציוד בחומר הייעודי הנכון. היות שהחברה משתמשת רק בחומרי ניקוי המיוצרים על פי תקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר, אין כל חשש, ודאי לא סכנה, לפגיעה בציוד.

כאשר מדובר בציוד משרדי מדובר גם בפריטים רבים הנמצאים בשימוש כל מטבח ביתי: רהיטים, שטיחים, כלי מטבח ועוד. צוות מקצועי מטעם החברה "יפשוט" על המשרד שלכם, בשעות הנוחות לכם, כדי שלא תיפגע העבודה השוטפת, וינקה את כל הציוד בו ביסודיות המתחייבת.

החברה מציעה סל שירותים מגוון ועשיר, הכולל, בין השאר, תמיכה וניהול. הכשרת עובדים מסודרת מהווה ערובה לכך שמי מהם המופקדים על ניקיון משרדים הם אנשים שעברו הכשרה מתאימה ונמצאו מתאימים ביותר לביצוע העבודה על כל המשתמע והמתחייב ממנה.

ייחודה של החברה הוא בשימוש מבוקר, זהיר ומושכל, בשיטות עבודה ובחומרים איכותיים ובטיחותיים. מאחר שלניקוי ציוד רגיש במיוחד נדרשים ניסיון ומיומנות מקצועית, פנייה אל חברתנו היא הדבר הנכון והמתבקש לעשותו.

גם אם יש במשרדכם, כצפוי, ציוד יקר, לרבות מערכות מחשוב יקרות, הניקיון ייעשה בזהירות רבה ותוך מניעת נזק סביבתי. החומרים, כאמור, הם חומרים ייעודיים, שלא ניתן להשיג אותם ברשתות השיווק, ולכן קיימת חשיבות רבה לביצוע הניקיון על ידי חברה שברשותה מצויים חומרים אלה.

כאשר אתם שוכרים את שירותי חברת טוטל קלין אתם קונים שקט תעשייתי (ומשרדי). ניסיון רב שנים בניקוי, כמו גם בניהול ובאחזקות של מבנים של מוסדות וארגונים שונים.  מענה מהיר יאפשר לכם להתוודע אל מכלול שירותי החברה בכלל ועל האפשרות להסתייע בה לניקוי משרדכם בכלל והציוד בו בפרט.

אתם מוזמנים לקרוא חוות דעת והמלצות של לקוחות העשויים להעיד ממקור ראשון על איכות השירות וטיבו ובתוך כך על הכדאיות והתועלת שבשכירת שירותיה של חברת טוטל קלין, אשר כמו כל מרכיב ומאפיין בה, גם מחויבותה כלפי לקוחותיה היא מלאה ומוחלטת.

אתם מוזמנים לצלצל- שיחת חינם -1-700-70-66-70, או למלא את פרטיכם בטופס המקוון המופיע כאן ולשלוח אלינו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל