להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
כך תבריקו את המחשב שלכם

השימוש במחשבים כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו גם בבית וגם במשרד. עם התלות הרבה והמידע החיוני שאנחנו שומרים במחשב, תחזוקה שוטפת לניקיון המשרדים והבית, הם חלק בלתי נפרד בשמירה על המחשב לאורך זמן רב יותר.

מכחול אוויר ומיכל אוויר דחוס

אחת השיטות הטובות ביותר לניקוי מארז המחשב שלכם הוא שימוש במיכל אוויר דחוס, או לחלופין מכחול אוויר ייחודי המתאים לביצוע הניקיון. מיכל האוויר הדחוס הוא בעצם ספריי לחץ אוויר דחוס אשר מאפשר להוציא את האבק החוצה. נתקו את כל חיבורי החשמל, גשו לכונן המחשב והתיזו ספריי על האזור, האבק יתפרץ החוצה וייעלם.

אם ידכם אינה משגת להשיג ספריי אוויר דחוס מחנויות המחשבים או חברת הניקיון, ניתן להשתמש במכחול אוויר הכולל בתוכו מדחס. מדובר באקדח ריסוס המשמש לצביעה, אקדח זה פועל על הלחץ שמספק המדחס. בזמן השימוש והניקוי ודאו כי מכחול האוויר יבש ולא נשאר בו צבע או נוזלים. לאחר מכן הקפידו על הפעלת המדחס על לחץ נמוך מאוד. התיזו מעט על האזור המלוכלך, הפעולה תאפשר לאבק לצאת החוצה ולהתנדף.

ניקוי מארז המחשב הוא חלק חשוב מניקיון המשרד כולו, הזנחת המארז תאפשר הצטברות של אבק ולכלכוך אשר מעיב על מראה המשרד ותדמית העובדים. את מכחול האוויר ומיכל האוויר הדחוס ניתן לרכוש אצל חנויות המחשבים השונות. מחירי המוצר משתנים בהתאם ליצרן וניתן למצוא אותם במחירים שנעים בין 40-80 שקלים ליחידה.

מכונת כביסה-גרביים ומצלמה

שילוב מאוד מעניין לניקוי המקלדת ומקשי המחשב מתגלה בשילוב של גרביים, מצלמה ומכונת כביסה. על מנת לנקות את המקלדת בשילוב המעניין שהזכרנו, יש כמה שלבים שצריך לקחת בחשבון. השלב הראשון הוא שימוש במצלמה, יש לצלם את המקלדת על מנת שנדע איפה ממוקם כל לחצן. לאחר שצילמנו בבירור את כל המקשים, יש לבצע בעדינות רבה את הצעד הבא, להוציא את המקשים מהמקלדת. לאחר מכן יש להעביר את כל המקשים אל תוך גרביים אשר יכנסו ביחד עם המקשים, כן כפי שתשמעו עכשיו, אל מכונת הכביסה. ייחודה של הגרב בכך שהיא מהווה כיסוי מתאים למקשי המקלדת, זאת במקום שילכו לאיבוד במכונת כביסה.

לאחר מכן נעבור לשלב ניקוי המקלדת עצמה. יש לנער את המקלדת מכל אבק או לכלוך שהצטבר, לאחר מכן ניתן לנקות בעדינות רבה עם מטלית לחה. ניקוי המחשב והמקלדת הוא חלק בלתי נפרד מניקיון המשרדים. מחקרים רבים מעידים כי אפילו השירותים שנחשבים מלוכלכים, נמצאו במקרים רבים נקיים יותר מהמחשב והמקלדת שבמשרד או בבית שלנו.

מייבש שיער ושואב אבק

עוד שילוב מאוד ייחודי בניקוי המחשב במשרד או בבית, הוא שימוש במייבש השיער ושואב האבק שלנו. באמצעות מייבש השיער ניתן לשאוב את האבק ממקומו ולאחר מכן להעלים אותו. דרך פעולה מקיפה יותר לניקוי כונן המחשב, היא שילוב בין מייבש השיער לשואב האבק. שאבו עם המייבש אבק החוצה, לאחר מכן השתמשו בשואב האבק. באמצעות שואב האבק תשאבו את הלכלוכים הקטנים שמסתתרים לפעמים בין החריצים. השילוב בין המייבש לשואב יאפשר ניקוי מעמיק של האבק הרב שמצטבר באזורי המחשב השונים, ניתן יהיה גם להיפטר מהלכלוכים הקטנים והמציקים, כך בעצם תיהנו מניקיון מעמיק של הבית והמשרדים.

לסיכום, חלק חשוב מניקיון המשרדים וסביבת העבודה שלנו, הוא ניקוי המחשב. בשמירה על ניקיון המשרדים, צריך לקחת בחשבון את ציוד המחשב. ניקוי מעמיק של המחשב יאפשר סביבת עבודה נקייה יותר, מבריקה ומטופחת. נקיונו של המחשב הוא לא רק חשוב בקידום סביבת עבודה מרשימה יותר, אלא ניקוי שלו יעזור בתחזוק בריא ואיכותי יותר של המחשב. אם תיצמדו לשיטות השונות שנתנו, המחשב, סביבת הבית והמשרד יהפכו לסביבה מטופחת ונעימה יותר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל