להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון גרנוליט

ניקוי גרנוליט – בטון דקורטיבי

גרנוליט – או בטון דקורטיבי – הוא חומר נפוץ בישראל המשמש לריצוף חיצוני. ניקוי גרנוליט מחייב מקצועיות וציוד מתאים המצויים בידיהן של חברות ניקיון מקצועיות. ניקוי גרנוליט מתחייב על מנת לשמור על עמידות המשטח ועל חזותו המרשימה. משטחים כאלה מצויים בחצרות, בכניסות למבני ציבור ובשבילי הליכה. יש גם מתחמי דיור פרטיים שבהם קיימים משטחים אלה.

ניקוי תקופתי של משטחים עשויים גרנוליט הוא מרכיב חשוב בתחזוקתם. חשיפתם לרוחות לגשמים כמו גם ללכלוכים שונים, חלקם נגרמים על ידי בני אדם ( בידיהם וברגליהם) מחייבים פנייה אל חברת ניקוי משרדים ומבנים פנימיים וחיצוניים שברשותה אמצעי ניקיון אפקטיביים ומתאימים.

היתרון של פנייה לחברת ניקיון מקצועית גלום, בין היתר, באפשרות להסתייע בשירותיה המקצועיים לביצוע עבודות פוליש קריסטל איכותית לאחר ניקוי הגרנוליט כך שייווצר מראה נקי, מלוטש ומרהיב למשטח הבטון.

מתי ואיך לבצע ניקוי גרנוליט?

אנשי מקצוע מציעים לבצע ניקוי גרנוליט אחד בשלוש שנים. שכירת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית הוא תנאי הכרחי לביצוע עבודה מוקפדת שתשמר את איכות המשטח ואת עמידותו לאורך זמן.

השלב הראשון של העבודה הוא ניקוי וקרצוף יסודי של המשטח עד הסרת כל שכבות הלכלוך והשומנים שבו. לשם כך נדרשים חומרי ניקוי איכותיים ובטיחותיים, הכפופים לתווי תקינה מחייבים ומחמירים; חומרים ייעודיים לניקוי משטחי גרנוליט. שלב ראשוני זה הוא חשוב להשגת תוצאות טובות ומשביעות רצון.

השלב השני, הקריטי, הוא מריחת המשטח בחומר נוגד ספיגה. על פי רוב בוחרות חברות הניקיון בסילר. הניסיון מלמד ומוכיח כי זה החומר הטוב ביותר לשם כך.

חברות הניקיון המקצועיות שוטפות ומנקות את המשטח בטכנולוגיות של מים בלחץ גבוה ובשימוש בדטרגנטים המיועדים להסרת כתמים, לרבות קשים ו"סרבניים".

משטחי גרנוליט (granolithic flooring) מייפים מאוד חזות של חצרות, שבילים, מבנים ומבואות המובילים אליהם, במיוחד כאשר נעשה שימוש בשילוב צבעים וגוונים.

חברה מקצועית תבחר באחת משתי השיטות העיקריות הרווחות לניקוי גרנוליט: מכונת פוליש או קיטור. חשוב להקפיד על ביצוע מושלם של כל אחד משני השלבים. אטימת המשטח לאחר ניקויו בחומר האיטום למניעת חדירת נוזלים מבטיח גם שמירה על איכותו וגם על מראהו.

יצוין, כי חברה מקצועית, כגון טוטל קלין, מבצעת את העבודה תוך זהירות והקפדה יתרה על אי פגיעה בסביבה.

אותה גברת…

מאחר שמשטחי גרנוליט נבחרים בעיקר בשל החזות האסתטית היפה והמרשימה שלהם, יש חשיבות רבה לשמירה על ניקיונם ועל המראה הטבעי והמקורי שלהם. הניקוי שלהם הוא גם חלק מהתחזוקה השוטפת שלהם וגם, כמובן, אמצעי מתבקש להדגשת המראה האסתטי והיפה שלהם. בניגוד למשטחי קרמיקה שהניקיון שלהם פשוט יותר, ניקוי יסודי ראוי לשמו של משטחי גרנוליט לא יכול להתבצע באמצעים המצומצמים והמוגבלים המצויים בידי מי שאינם אנשי מקצוע בתחום הניקיון, קל וחומר כאשר נדרש ניקוי באמצעות פוליש וקיטור.

חברת ניקיון מקצועית עומדת לשירותכם למתן ייעוץ, מידע והצעת מחיר. רצוי ליצור קשר מבעוד מועד על מנת לשריין מועד מתאים ונוח לכם (ואפשרי לחברה) לביצוע העבודה הנדרשת. הואיל ומדובר במשטחים חיצוניים ריקים אין צורך לפנות רהיטים ו/או בני אדם ואין צורך לנקוט בשום הכנות מיוחדות.

אם אתם מבצעים ניקיון כללי בתוך מתחם העבודה או המגורים או מחוץ להם, זה הזמן להזמין את חברת טוטל קלין לניקיון גרנוליט.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל