להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקיון במרכז

טוטל קלין ניהול ואחזקות בע"מ הינה חברת ניקיון ותיקה ומובילה המאמינה שאפשר גם אחרת. טוטל קלין מאמינה וחותרת ללא לאות להעניק שירות טוטלי, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומקצועיות. החברה מספקת את שירותיה עבור מגוון רחב של לקוחות, ומתמחה במתן שירותי ניקיון במרכז עבור עסקים, חברות ומוסדות.

טוטל קלין תופרת למען לקוחותיה חליפת שירותים בהתאמה אישית. כך למשל, מציעה החברה שירותי ניקיון משרדים ומבנים במרכז על בסיס יומי, שבועי וחודשי. את הניקיון מבצעים עובדי החברה המסורים והמיומנים בכל שעה, בהתאם לדרישות הלקוח ולצרכיו. עובדי חברת טוטל קלין מציבים את הניקיון במרכז, על מנת שלקוחותיה יוכלו להתרכז בדברים החשובים באמת.

בחברת טוטל קלין – הניקיון במרכז!

אנו בטוטל קלין מאמינים שיש רק שני סוגי מצבים – נקי או לא נקי. כמו כן, אנו מאמינים שהאופן בו אנחנו יכולים לשרת לקוחותינו בצורה הטובה ביותר היא להעניק להם תמורה מלאה עבור הכסף והאמון אותם הם משקיעים. לכן, אנו מציבים את הניקיון במרכז.

להציב את הניקיון במרכז, מבחינתנו, פירושו לספק מענה לכל צורכי הניקיון של לקוחותינו, לרבות: שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקוי חלונות (כולל עבודות גובה) ניקוי מכשור חשמלי וציוד רגיש ועוד. כל משימה מבוצעת ביעילות וביסודיות, מבלי לגרום נזקים לאתר העבודה או לציוד בו, ומבלי להפריע להתנהלות העסקית במקום.

כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר משקיע החברה מאמצים רבים בבחירה קפדנית של כוח אדם איכותי ואמין. מועמדים ומועמדות שנמצאים מתאימים עוברים הכשרה הולמת טרם הצבתם באתר הלקוח. כמו כן, אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ומאושרים ובשיטות עבודה בדוקות ומוכחות. כמו כן, לרשות החברה ציוד חדיש לביצוע עבודות ניקיון באיכות גבוהה ביותר. הניסיון הרב של החברה במתן שירותי ניקיון במרכז מאפשר לעובדיה להתאים את הטיפול המתאים ביותר לכל משימה.

צריכים חברת שירותי ניקיון במרכז? אנחנו נגיע אליכם לבית ולמשרד

להציב את הניקיון במרכז פירושו גם להיות זמינים למען לקוחותינו בכל עת, כדי שגם הרווח של הלקוח משירותינו יהיה נקי. לכן, לקוחותינו מוצאים תמיד אוזן קשבת ודלת פתוחה, וכל בעיה או בקשה מוצאת מענה מהיר, ענייני ומקצועי. לשם כך, פעילה החברה 24 שעות ביממה, עד שעתיים לפני כניסת שבת או חג ושעתיים לאחר יציאתם.

בזכות השירות האמין לאורך השנים זכתה טוטל קלין במוניטין חסר דופי, אשר מיצב אותה כמובילה בקרב חברות הניקיון במרכז. עם לקוחות החברה נמנים בתי עסק ומוסדות רבים, ביניהם: משרדי פרסום, מערכות עיתונים, משרדי עורכי דין, מרפאות רופאים, מעבדות מחשבים, מוסכים, מרכזים מסחריים ועוד.

טוטל קלין פרוסה בפריסה ארצית, בין השאר תוכלו למצוא לקוחות שלנו בכל רחבי גוש דן ואיזור המרכז: בתל אביב, ראשון לציון, חולון, פ"ת, גבעתיים, הרצליה, רמת גן, בת ים.

מחפשים שירותי ניקיון במרכז?

פנו אלינו ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם ולהראות לכם, כיצד אנו בטוטל קלין יכולים לעזור לכם ליהנות מניקיון אמיתי ומרווח נקי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל