להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקוי ריצוף חוץ

חברת ניקיון בראשון לציון

בשנים האחרונות ניכרת מגמה של ריצוף יוקרתי לא רק של הסלון בבית אלא גם של המתחם הפתוח שמחוץ לו- השביל המוליך אל החצר והגינה. מגמה זו ניכרת ובולטת בעיקר במתחם בתיהם של מי שאוהבים ומרבים לשהות במרפסת על הדשא ולארח בהם.

אף שיש הסבורים כי תחזוקת שביל מרוצף אינה מחייבת ייחוד זמן ומאמץ ולמעשה אין צורך לנקותם – כי די שהרוח הנושבת תעשה זאת באופן טבעי ובלתי אמצעי ( אכן, גם ללא כל שימוש באמצעי כל שהוא) על מנת לשמור על איכות הריצוף ועל חזותו היפה, אחת בכמה זמן נדרש ניקוי ריצוף חוץ העשוי בצורה מקצועית.

גרנוליט או אבן טבעית- כל אבן מועדת ללכלוך. כשם שניתן לנקות את מרצפות הבית כך ניתן לנקות את מרצפות החוץ בחומרי ניקוי ייעודיים על פי סוג הריצוף.

חברת טוטל קלין, מבצעת ניקיון משרדים פנימי וכן חצרות ומבנים חיצוניים. החברה מציעה חומרי ניקוי איכותיים ובטיחותיים המתאימים לכל סוגי החומרים בכלל ולכל סוגי הריצוף בפרט. החברה פועלת על פי תקני ותווי איכות ובטיחות מחמירים ביותר. יועציה יוכלו לסייע לכם לבחור את החומרים המתאימים ומשווקיה ישמחו לספק לכם אותם.

חלון הראווה אינו בהכרח עשוי זכוכית

לפני שאנחנו נכנסים לבתי אנשים שונים אנחנו נחשפים אל החצר, אל הגינה, אל המבואה. הרושם הראשון שיוצר בנו הבית אינו הסלון שבו אלא מה שמסביבו. סביבה נקייה, מטופחת, מושקעת מעוררת בנו תחושה כי אנחנו עתידים להיכנס לבית שגם בו שוררים ניקיון, אסתטיקה, טעם טוב, יופי.

אף שהרצון להקפיד על ניקיון הריצוף החיצוני הוא נכון ומבורך חשוב לזכור, כי שימוש יתר בחומרי ניקוי או בחירה שגויה בחומר בלתי מתאים עלולים לגרום את ההיפך מהכוונה המקורית שלנו. במקום להועיל אנחנו עלולים להזיק, חלילה.

חברת טוטל קלין מתמחה בניקוי כל סוגי הריצוף: גרנוליט, אבן טבעית שיש, משטחים עשויים בטון, חלוקי נחל ועוד.

על פי שיקול הדעת המקצועי של אנשי השירות של החברה עשויה להיבחר השיטה הטובה והאפקטיבית ביותר לניקוי הריצוף בבית ובחוץ. אם לא די בחומרי ניקוי כשלעצמם, ייעשה שימשו במכונת קיטור או במכונת פוליש המתאימות להסרת כתמים קשים ו"סרבניים" ולהעניק לאבן את המראה המקורי והטבעי שלה.

על מנת לא לגרום לנזק בלתי הפיך העלול להזיק לריצוף ואף לכער את מראהו רצוי להתייעץ עם חברת הניקיון ולהסתייע בשירותיה. במיוחד חשוב לעשות זאת אם אתם מתגוררים במקום שבו פגעי מזג האוויר ומעשה ידי או רגלי אדם מלכלכים באופן תדיר את הריצוף.

חברת הניקיון המקצועית תקפיד הקפדה יתרה על הימנעות מפגעיה בבני אדם ובבעלי חיים על ידי שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה, תימנע מפגיעה סביבתית בדשא, בעצים, בגינה בצמחייה.

חבל להזניח את הריצוף בחוץ ולהפקירו לחסדי מזג האוויר המהווה גורם שחיקה ובליה. מודעות לחשיבות השמירה על איכות הריצוף ועל מראהו מספיקים על מנת לא להותיר אותו ללא טיפול תחזוקה. אחרי הכול, לא מדובר במאמץ יומיומי.

ניתן ליצור קשר טלפוני או למלא את פרטיכם בטופס המקוון המופיע כאן. בתוך זמן קצר ביותר תקבלו מענה ותוכלו ליהנות משירות מקצועי ללא פשרות וללא תחרות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל