להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקוי רהיטים מעץ מלא

חברת ניקיון במרכז

אם החלטתם לעצב את ביתכם על פי צו האופנה ועל פי האיכות הגבוהה ביותר של רהיטים מעץ מלא, השקעתם לא מעט וזכיתם בים של מחמאות מכל מי שראה אותם וכמובן שאתם גם נהנים מאוד מהם בעצמכם, מדוע שלא תשקיעו עוד מעט מאמץ ועוד קצת זמן ותדאגו לתחזק אותם, לדאוג לניקיון שלהם ולשמור עליהם כראוי כך שיחזיקו מעמד לאורך שנים ארוכות, טובות, יפות ואיכותיות? מומחי גלריית פאו ברזיל, המקום היחידי בישראל המייבא רהיטי עץ ופריטי עץ מובחרים מברזיל, שמחים להעניק לכם מספר טיפים לניקוי רהיטים מעץ מלא. לגזור ולשמור.

בכל מה שנוגע לניקוי ריהוט עץ מלא, חדש או ישן, הרי שהעברת מטלית או מברשת לניקוי אבק לא תספיק על מנת להותיר את העץ רענן, איכותי ומבריק ויש צורך לנקוט במספר פעולות מקבילות על מנת לשחזר את מראהו ולהותיר אותו איכותי כשהיה:

  • חשוב להיעזר במטליות שאינן שורטות ושאינן מחוספסות עד לכדי פגיעה בעץ. המטליות המתאימות לכל ניקיון רהיטים מעץ מלא הן מטליות רכות, עדינות ונקיות.
  • לכל סוג עץ ולכל סוג ריהוט יש את חומרי הניקוי המתאימים והייעודיים שלו. אסור להתפשר על סוג חומר ניקוי מסוים באם מעוניינים לשמר את מראה הרהיט ואת איכות העץ. ברוב רובם של המקרים, מטלית לחה עם קצת סבון כלים תעשה את המלאכה היטב.
  • הרבה רהיטים מעץ מלא עוברים תהליך שימון והבקרה מיוחדת לפני העברתם לבית הלקוח. מומלץ, מדי כמה חודשים, לחזור על השימון המיוחד המגן על העץ.
  • ככלל, חשוב להקדים ולבדוק מהן הוראות היצרן בכל הנוגע לטיפים לניקוי רהיטים מעץ מלא ולפעול על פיהן וזאת הדרך הבטוחה ביותר לשמירה ארוכת שנים על מראה הריהוט ועל איכותו.
  • שימוש באגוזי מלך הוא שימוש שכבר הוכח כמוצלח. בעזרת קליפה רכה של אגוז מלך תוכלו לתת לרהיטים מעץ מראה קלאסי ויפה. תחתכו את קליפת האגוז ובעזרת הצד הפנימי של האגוז שפשפו את הריהוט. מומלץ לשים כפפות בעת ביצוע השיוף, כך תשמרו על עור הידיים שלכם.
  • השתמשו במברשת של שואב אבק או אפילו במברשת צבע פשוטה, את המברשת העבירו בעדינות על הריהוט כך גם תימנעו משריטת העץ.
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל