להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניקוי מנדפים

עובדים במסעדה?

כדאי שתגלו בקיאות בכל הנושא של ניקוי מנדפים. לפי התקנות בישראל, כל עסק העובד עם מטבח תעשייתי חייב לנקות את המנדפים כדי לשמור על אוויר המטבח נקי. לרובנו אין ניסיון בתחום, ולכן יש לשכור את שירותיה של חברה מקצועית לניקיון משרדים, מסעדות ודירות. מה היתרונות של חברה מקצועית? במאמר שלפניכם.

ניקוי מנדפים לפי התקנות בישראל

אם אתם ילידי שנות ה-80 אז אתם בוודאי זוכרים את הסדרה ששודרה בערוץ הראשון- "המסעדה הגדולה". הסדרה הייתה מדורת השבט של הערוץ הראשון וגרמה לרבים לעזוב את העיסוקים השונים ולהתמכר לתוכנית. מה היה שם? עלילות שונות כאשר כולן מתרחשות במקום אחד המסעדה הגדולה. מאז השתנתה הטלוויזיה, אבל הקהל שומר אמונים לבילויים במסעדה.

בימי הקיץ החמים לקוחות יושבים במסעדות ומחפשים מפלט מהחום. אתם כבעלי מסעדות חייבים לספק ללקוחות שלכם את הטוב ביותר ולנקות את הארובות כדי לא לגרום נזקים. בתור מנהלי מסעדה אתם וודאי מבינים את החשיבות שיש לפעולת ניקיון מנדפים בצורה מקצועית ויסודית.

לפי התקנות בישראל, עסק העובד עם מטבח תעשייתי צריך לנקות ולשמור על אוויר נקי בחלל המטבח. בארובות מצטבר שומן ובמקרים מסוימים אם המנדף (קולט אדים גדול המתאים למטבחים תעשייתיים) נדלק, עשויה הארובה להידלק. לפיכך, יש צורך לנקות את הארובות.

למה לא לבצע ניקיון מנדפים לבד?

בהמשך למה שנאמר קודם לכן, יש חשיבות לניקוי. אך מה לעשות לרובנו אין את הידע הדרוש לנקות את הארובות וכאן נכנסת לתפקידה חברת ניקיון מקצועית שתנקה את הארובת בצורה מקצועית תוך שימוש בחומרים איכותיים. חברה מקצועית תבדוק ותנקה באמצעות כלים ייחודיים, כאלה שלא ניתן להשיג בכל חנות.

בשונה מכם, חברה מקצועית לא לוקחת סיכונים ומקפידה לבחור אנשים בעלי ידע וניסיון בתחום על מנת להבטיח ניקיון איכותי תוך שמירה על מקצועיות. רוצים לשמור על המטבח שלכם ? אל תפקידו אותו לידי חובבנים אלא לידי חברה מקצועית.

 

ניקוי מנדפים ע"י חברה מקצועית יאפשר:

  • מחיר הוגן – חברה מקצועית אינה חברה שמצאתם ככה סתם והיא יכולה למכור לכם "חתול בשק" אלא חברה המציעה מחיר הוגן תמורת עבודה מקצועית.
  • ציוד וכלי עבודה חדשים – חברה מקצועית ובעלת ניסיון תגיע עם ציוד מתקדם ותנקה את המנדף בצורה מתאימה.
  • שירות המוכר על ידי חברות ביטוח – רשויות כיבוי האש וכן מכון התקנים – חברה מקצועית ובעלת ניסיון : חברה מקצועית תספק שירות ניקיון מנדפים שיוכל לקבל את אישור מכון התקנים ורשויות כיבוי האש.
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל