ניהול בתים משותפים

חברת טוטל קלין מציעה שירות ניהול בתים משותפים וחוסכת בהוצאות עבור לקוחות במגזר הפרטי והעסקי. בעלי בתים ודירות בבניין משותף יכולים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. במקביל, מנהלים, אנשי עסקים ובעלי משרדים הזקוקים לשירותי ניקיון למשרדים, משתמשים גם הם בשירותי האחזקה הקבועים שלנו כדי להבטיח טיפול שוטף על ידי אנשי מקצוע מובילים

השירות שלנו של ניהול ואחזקת מבנים כולל שורה ארוכה של פתרונות מקוריים. ראשית, ההתמחות שלנו היא בגבייה מרוכזת של תשלומים במועד, העברת תשלומים לספקים והזמנת ספקים במקרה של תקלה או לצרכי אחזקה קבועים. חברתנו מתמחה גם בקיום מכרזים ועוסקת בעבודה מול רשויות, ביקורת וטיפול בנזילות צנרת, מעליות, קירות, חשמל, נורות ועוד. שנית, כל אחד מהנציגים שלנו יכול לעמוד לרשות הלקוחות במהלך שיפוצים ושיפורים. במקום לבזבז את הזמן של הדיירים על התנהלות מול קבלנים ונותני שירות, חברת טוטל קלין מרכזת את כל הבקשות תחת קורת גג אחת.

ניהול בתים משותפים חיצוני – השקעה משתלמת?

ניהול ואחזקת מבנים היא הדרך היחידה להבטיח איכות חיים גבוהה. החברה שלנו מחליפה את ועדי הבית הרגילים: בעלות של כמה מאות שקלים בחודש בלבד יכולים הדיירים או בעלי הנכס להבטיח לעצמם מוקד פניות זמין, אנשי מקצוע ברמה גבוהה ומסירות של צוותי ניקיון ואחזקה. חברתנו מציבה את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות ותעשה הכל על מנת לשמור על רמת החיים במבנה שלכם.

ניהול בתים משותפים של טוטל קלין

חברת טוטל קלין מציעה שירותי אחזקה, ניהול בתים משותפים ומונעת את כל חילוקי הדעות והריבים בין הדיירים. ניהול הבניין הופך באמצעות החברה לחלק מקצועי מהחיים המשותפים, והוא יעיל בעיקר בבניינים רבי קומות עם עשרות דיירים. השירות של ניהול ואחזקת מבנים ברמה שלנו מאפשר לדיירים שמירה על זמן פנוי לעבודה וטיפול במשפחה. השירותים שלנו אינם יקרים והם מבטיחים שרק אדם בעל כשירות מתאימה יעמוד בראש מערכת הניהול.

מה מאפיין אותנו כחברת ניהול מקצועית?

לא כל חברה המציעה שירות ניהול בתים משותפים יכולה להתאים למבנים ובניינים משותפים. קודם כל, חברתנו נמנעת ככל האפשר מהטרדה מיותרת של הדיירים ובעלי הנכסים. תפקידה של החברה הוא לשמור ככל האפשר על ניהול שוטף מבלי לגרום טרחה ללקוח. בחברה שלנו לא מבזבזים את הזמן על אסיפות, אך מצד שני מיישמים החלטות משותפות באופן מהיר ואפקטיבי. חברה מקצועית כמו שלנו מבצעת בעצמה את כל מה שקשור לניהול הבניין והיא גם יודעת לערב נותני שירות אחרים במידת הצורך.

אחד היתרונות הבולטים של חברת ניהול ואחזקת מבנים שלנו הוא האפשרות להשיג מחירים נוחים עבור הדיירים. לעומת לקוח פרטי הפונה לקבלן שיפוצים או שירותי גינון לדוגמא, אנחנו מחזיקים במספר גדול של לקוחות בו זמנית ולכן כולם נהנים מכוח רכישה גדול. חברה ותיקה כמו טוטל קלין היא בעלת ניסיון בכל הקשור להתנהלות בירוקרטית מול הרשות המקומית והיא מטפלת בכל הפרוצדורות של ניהול בניין משותף.

רוצים לשמוע פרטים נוספים על חברת ניהול בתים משותפים מנוסה? צרו קשר עם נציגינו ונשמח לעמוד לרשותכם. איתנו תוכלו ליהנות מניהול מבנים ברמה גבוהה ומשורה ארוכה של אנשי מקצוע המתמחים באחזקה.