להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניהול ואחזקת מבנים

חברת טוטל קלין היא חברת ניקיון ותיקה המעניקה שירותי ניהול ואחזקת מבנים למגוון רחב של לקוחות. החברה מעניקה שירותים איכותיים בתחום התחזוקה השוטפת של המבנים וניהולם. כשטוטל קלין לוקחת את המושכות לידיה, תוכלו לעבוד בראש שקט, בזמן שהצוות המקצועי מטפל בעניינים שונים כמו תשלומי חשבונות, טיפול בתקלות ושמירה על מבנה נקי תוך שטיפת רצפות תמידית של חדר המדרגות והלובי.

 

ניהול ואחזקת מבנים – אין גבול לסוגי השירותים

חברות העוסקות בניהול ואחזקה של מבנים מציעות שירותים שונים. אלה כמה מבין השירותים שכדאי להכיר:

  • עניינים ניהוליים – תחזוקת מבנה המשרד כוללת טיפול בתשלומי החשבונות השוטפים של הבניין. לא נעים להגיע בבוקר למשרד ולגלות שהחשמל נותק מכיוון שהחשבונות לא שולמו בזמן. כדי שזה לא יקרה, חברה לניהול ואחזקה של מבנים אחראית על גביית הכסף מהמעסיקים ועל התשלומים לחברות המספקות תשתיות כמו מים וחשמל.
  • דאגה לניקיון הבניין – הניקיון של הבניין כולל ביצוע פעולות יום יומיות כמו ריקון פחי האשפה, ניקיון חדר המדרגות או ניקוי חלונות. כמו כן, יש צורך לדאוג למראה הכללי של הבניין – לבדוק אם אין סדקים בקירות ולסייד את הבניין בעת הצורך.
  • טיפול בהסקה – חשוב לשמור על ההסקה הכללית של הבניין בייחוד בימי החורף. חברת ניהול ואחזקת מבנים אחראית על טיפול בתקלות בתחום זה.
  • שירותי אינסטלציה – לעתים יש צורך לטפל בבעיות מורכבות כמו פיצוץ צנרת או סתימת ביוב. תקלות אלה נפוצות במיוחד במבנים גדולים במשמשים כמוסגות לימוד או כמפעלים. כמויות הפסולת הגדולות העוברות דרך צינורות הביוב גורמות בסופו של דבר לסתימה. חברות לניהול ולאחזקה של מבנים פועלות במהירות כדי להתגבר על הנזק התברואתי ולסייע לעובדים לחזור לשגרת יומם.

 

לשמור על המבנים

המבנים הרבים הבנויים ברחבי הארץ כוללים בתוכם משרדים לרוב – משרדי הייטק, פרסום, קליניקות פרטיות, עורכי דין, שירותי בריאות, שירותי משרד הרווחה וכדומה. לפיכך, ניהול ואחזקת מבנים הוא אחד הנושאים החשובים ביותר שיש לדאוג להם בסיום הקמת בניין משרדים חדש. חברות המציעות שירותי תחזוקת מבנים פועלות כדי לשמור את תקינותו לאורך זמן תוך טיפול בתקלות חשמל, שמירה על ניקיון חדר המדרגות ועוד.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל