ניהול ואחזקה

מעבר להיותה  חברת ניקיון המבצעת ניקיון משרדים, מבנים, מוסדות ושירותי ניקיון כוללים, טוטל קלין מספקת שירותי ניהול ואחזקה ומרכזת עבור לקוחותיה את הטיפול השוטף בבניין / מבנה מבלי להפריע לפעילותו השגרתית של הלקוח.

התמחויות בנושא ניהול ואחזקה

  • גבייה מרוכזת – גביית תשלומים במועד
  • תשלומים לספקים
  • הזמנת ספקים
  • קיום מכרזים
  • עבודה מול רשויות
  • תשלומים
  • ביקורת
  • אחזקה שוטפת וביצוע תיקונים נדרשים במידת הצורך
  • טיפול בתקלות – נזילות צנרת, ריצוף, מעליות, קירות, חשמל, נורות ועוד.
  • שיפורים ושיפוצים

חברות ניהול ואחזקה לבנייני מגורים

בעבר מלאכת אחזקת מבנים וניהול בנייני מגורים לא דרשה חברות מקצועיות וייעודיות. בבניינים משותפים היה ועד בית שדאג לכל. אולם היום המצב הוא אחר לחלוטין.

כיום לא פשוט לקיים ועד בית שדרכי פעולתו יהיו מקובלות על כל הדיירים. בבנייני מגורים רבים פורצים חילוקי דעות ומריבות בין הדיירים על רקע ניהול הבניין, במיוחד כשמדובר בבניינים רבי קומות עם עשרות דיירים. כמו כן אורח החיים המודרני לא משאיר לרובנו הרבה זמן פנוי להתעסק גם במלאכת הניהול של הבניין בנוסף לעבודה ולטיפול במשפחה. לכן ישנם הרבה בנייני מגורים בהם אף אחד מהדיירים לא מעוניין בכלל לתפקד כוועד בית.

לכן קמו חברות מיוחדות לנושא זה – חברות ניהול ואחזקה – שלקחו על עצמן את כל התפקידים המסורתיים שהיו שמורים עד כה לוועד הבית: גבייה מרוכזת של תשלומי ועד בית מכל הדיירים, הזמנת ספקים (גנן, תיקון מעליות, חברת ניקיון), תשלום לספקים, עבודה מול הרשויות המקומיות, אחזקה שוטפת וטיפול בתקלות חשמל, מים, ביוב ועוד.

עסק למקצוענים בלבד

העברת ניהול בניינים משותפים לחברה חיצונית חוסכת לדיירי הבניין זמן, טרחה וכאב ראש. הודות לחברות אלה נמנעות המריבות הנפוצות בין השכנים בנוגע לאופן שבו צריך לנהל את כספי הוועד, אין צורך לבזבז את הזמן על אסיפות ועד בית ואין דיירים ממורמרים שמרגישים שיתר הדיירים לא מעריכים את תפקודם כוועד בית וסופגים את התלונות השונות של כל דייר.

חברה ניהול ואחזקה מקצועית מבצעת את כל הקשור לניהול בניין המגורים המשותף מבלי להטריד את דיירי הבית. מכיוון שכל חברה המעניקה שירותים אלו למספר בנייני מגורי היא יכולה גם להשיג שירותים שונים עבור לקוחותיה במחירים אטרקטיביים הרבה יותר. כך ניתן להתקשר עם חברת גינון אחת ולקבל ממנה מחיר אטרקטיבי יותר בעבור שירותי גינון ל – 10 בנייני מגורים. לו ועד בית של בניין מגורים בודד היה מבקש שירות דומה זה היה עולה לו יותר. כך החברה משיגה עבור לקוחותיה תמורה גבוהה ואיכותית יותר בעבור כספי הוועד.

בנוסף החברה מנוסה יותר בהתמודדות מול הרשויות המקומיות. לעיתים דיירי הבניין זקוקים לשירות כלשהו מהרשות המקומית, אך בשל חוסר התמצאות בנבכי הבירוקרטיה נוצרת סחבת בטיפול, תשלומים נערמים, חובות טופחים ואנשי ועד הבית כמעט ויוצאים מכליהם. לחברות אלה ידע וניסיון בהתנהלות הבירוקרטית מול הרשויות המקומיות והעיריות במגוון נושאים הקשורים לבניין המשותף.

לסיכום, חברות אחזקת מבנים הם הפיתרון האידיאלי לניהול בנייני מגורים משותפים בימנו. הודות לניסיונה ולעובדה שהיא משרתת בנייני מגורים רבים, החברה יכולה להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, מהיר, יעיל וזול ולחסוך להם כאב ראש וטרחה רבה.

צרו קשר עוד היום עם טוטל קלין לקבלת הצעת מחיר תחרותית מחברה אמינה ומקצועית.