להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
לא מספיק ניקיון, צריך אחזקה שוטפת

במשרדים ומוסדות ציבור לא די בניקיון אף שגם פעילות זו לא בהכרח מתבצעת באופן שוטף; נדרשת אחזקה שוטפת. תחזוקה היא שם כולל למגוון פעולות נדרשות אשר הקפדה על ביצוען במועדים קבועים מחייבת ניהול קפדני. כאן נכנסת לתמונה חברה המאומנת ומיומנת בניהול, בתחזוקה ובניקיון. טוטל קלין, כפי שמעיד עליה שמה, מספקת את השירות המלא, המושלם, האולטימטיבי לכל שלושת ההיבטים – ניקיון, תחזוקה, ניהול.

החברה מציעה סל שירותים גדוש, המאפשר ללקוחותיה לצרוך את כולו או את חלקו. מערכת לוגיסטית משוכללת מאפשרת לחברה לשלוט בו זמנית על מספר גדול של יעדי פעילות ולוודא כי הכול ייעשה באופן מובנה ומתוכנן על פי תכנית מוסכמת.

מוסכם על הכול כי ניקיון הוא הדבר החשוב המהווה את יסודותיה של תחזוקה נאותה, אבל חשוב ככל שהוא- לא די בניקיון. כאשר אנשים המתגוררים ופועלים בתוך בית דירות גדול, משרדים ומוסדות ציבור מפקידות את מלאכת הניקיון והתחזוקה בידיה של חברה מקצועית הם יכולים להיות סמוכים כי התחזוקה תיעשה באופן שיטתי ומקצועי.

אחזקה שוטפת – מה מציעה החברה?

ניקיון יסודי תוך שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים, איכותיים ובטיחותיים; ניקיון, גינון, תשלומים שוטפים לספקים, עבודה מול הרשויות השונות, ביקורות תקופתיות של מצב התשתיות, תיקונים נדרשים, טיפול מיידי בתקלות שונות כגון: ריצוף, מעלית, קירות, נזילות, חשמל ועוד.

שיפוצים נדרשים כאשר מלאכת הניקיון והתחזוקה מופקדת בידיה של חברה מקצועית, ניתן לה, בתוך כך, שיקול דעת לביצוע כל פעולה נדרשת. הממשקים הרבים והמורכבים מחייבים בקיאות ובעיקר יכולת שליטה וניהול. חברת טוטל קלין מספקת שירות נדרש וחיוני זה למשרדים ולמוסדות רבים.

החברה מחליפה את הצורך בייצוג פנימי בוועד בית שהוא ועד מנהל. כאשר החברה, כגוף מקצועי חיצוני ונבחר, מנהלת את התחזוקה, אין חשש למשוא פנים או להטיות שונות. הניהול הוא ענייני, מקצועי, בלתי מוטה, כאשר נעשה מאמץ מתמיד לחסוך בעלויות התפעול.

ניקיון ותחזוקה הם נושאים אשר עלולים ליצור אי הסכמות, לגרום למחלוקות ואף לריבים. כאשר הניהול שלהם הוא חיצוני ובעיקר כאשר מי שמבצעת אותו היא חברה מנוסה וותיקה, בעלת קבלות מוכחות על הצלחות, יכולים בעלי המוסדות והמשרדים השונים והעובדים בהם לדעת כי העבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר.

ברור כי ניקיון הוא תנאי הכרחי לתחזוקה נאותה אבל הוא ודאי אינו תנאי מספיק. באופן טבעי, תחזוקת מבנים מחייבת ידע וניסיון, קשרים עם גורמים שונים, ויכולת להשביע את רצון הלקוחות. זה לא פשוט ולא קל, אבל חברה מקצועית ומנוסה ,שמפיקה כל העת לקחים, ועובדיה משתלמים ומתעדכנים בחידושים השונים, היא המענה הטוב ביותר לצרכי הלקוחות.

אם אתם מתלבטים עדיין בנושא הכדאיות והתועלת של פנייה אל חברת ניקיון, אחזקה וניהול חיצונית אתם מוזמנים לפנות אלינו טוטל קלין ולקבל מידע, ייעוץ, חוות דעת והמלצות. אתם יכולים לקבוע תקופה מוגדרת, שבה תתנסו בשירות ותיווכחו בתועלתו. זכרו, אחזקה שוטפת היא סל שלם של שירותים, בטוטל קלין הסל הזה הוא המומחיות שלנו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל