להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
כיצד ניתן למצוא חברת ניקיון בתים מומלצת?

שירותי ניקיון ניתנים ברמות שונות של איכות ושל אמינות. לצד חברות שרואות בלקוח שלהן אחד מני רבים, יש חברות שמבינות שכל לקוח הוא עולם מלא ולכל לקוח יש צרכים ורצונות אחרים.

כאשר מחפשים את חברת הניקיון המומלצת, יש לזכור שלא כל חברה מספקת את כל השירותים הנדרשים. יש חברות שמתמחות בניקיון של דירות ויש שמתמחות בניקיון של משרדים, יש חברות שמתמחות בניקיון פנימי ויש שיודעות לספק גם ניקיון חיצוני וגם בגובה. לכן, השלב הראשון של הבחירה בחברת ניקיון בתים מומלצת הוא לברר מהי ההתמחות של החברה.

נוסף להתמחות החברה נציג להלן כמה כללים שיעזרו לבחור את חברת הניקיון המומלצת, בלי טעויות.

אוספים המלצות

כדי למצוא חברת ניקיון מומלצת יש לגשת בצורה נכונה לשלב של איסוף ההמלצות. את ההמלצות ניתן לאסוף מגורמים שונים וזאת כדי לקבל את תמונת המצב האמיתית ביותר. בין הגורמים שאליהם נהוג לפנות כדי להבין יותר על רמתה המקצועית של חברת הניקיון:

  • חברים, שכנים ובני משפחה – אנשים שעליהם סומכים הם מקור מידע טוב לאיסוף המלצות ברמה הראשונית. המלצות טובות יהיה כאלה שניתנות על ידי אנשים ששכרו שירותי ניקוי בתקופה האחרונה.
  • פורומים באינטרנט – פורומים באינטרנט הם מקור מידע טוב לחברות מומלצות. במיוחד כדאי לשים לב לחברת ניקיון שזוכה לשם טוב באופן עקבי לעומת חברות אחרות שלקוחותיהן חלוקים בדעתם לגבי טיב העבודה והשירות.
  • פרסומים נוספים – כתיבת שם החברה שבה מתעניינים ב"גוגל" תאפשר מציאת מידע נוסף, לעיתים חיוני ומאיר עיניים.

 

רושם מיד ראשונה

לאחר שאוספים את כל ההמלצות ומגבשים החלטה, מרימים טלפון לחברת ניקיון. הרושם שמקבלים במהלך השיחה הוא חשוב מאוד. לא פחות חשובה היא הפגישה שבה מקבלים הצעת מחיר מסודרת, לאחר ביקור של נציג החברה בבית הלקוח. כאן, הרושם שנותנת חברת הניקיון חשוב ביותר, אולם גם בכך לא די. חשוב לקבל הסבר מפורט על מהות העבודה, על לוח הזמנים לביצוע, על סוגי החומרים שבהם משתמשים.

רק לאחר שסוגרים את כל הפינות, בהבנה הדדית ושביעות רצון מלאה של הלקוח, אפשר להתחיל בעבודה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל