להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
יש הרבה חברות ניקיון, למה דווקא אנחנו?

בשנים האחרונות קמו להן מאות חברות ניקיון בארץ. עובדה זו לא מעידה בהכרח על כך שתחום הניקיון עבר לראש סדר העדיפויות שלנו. עובדה זו היא ביטוי ישיר למגמה רווחת בארץ ובעולם, במסגרתה שירותי ניקיון הפכו לשירותי מיקור חוץ (אאוטסורסינג). אם בעבר כל חברה, ארגון, משרד או בית עסק היו מעסיקים בעצמם עובדי ניקיון שידאגו לניקיון השוטף, הרי שכיום רובם מעדיפים להשתמש בחברת ניקיון משרדים חיצוניים של אחת מחברות הניקיון בשוק. אם בעבר ועדים בבנייני מגורים משותפים היו משלמים לעובד ניקיון כדי שינקה את הבניין מדי שבוע, כיום בנייני מגורים רבים מעדיפים להשתמש בשירותיהן של חברות ניקיון מקצועיות שיבצעו את העבודה. הביקושים הגדלים לשירותי ניקיון חיצוניים, שיהיו גם מקצועיים ואיכותיים, הם שהובילו לצמיחתן של חברות ניקיון רבות בשוק.

טוטל קלין – לא סתם עוד חברה

ריבוי חברות הניקיון גם יצר תחרות גדולה בענף, ובאופן בלתי נמנע גם הוביל את חברות הניקיון לנסות לבדל את עצמן מיתר המתחרות במטרה להגדיל את חוג לקוחותיהן. כביכול, כשמדובר בשירותי ניקיון אין הרבה מקום לבידול ולשוני בין השירותים שמספקת כל חברה. ההבדלים היחידים יכולים להיות בטיב חומרי הניקוי וציוד הניקיון ש בהם כל חברה משתמשת או ברמת המקצועיות של עובדי הניקיון. ובכל זאת, חברות ניקיון רבות מצאו דרך לבדל עצמן בשוק הגדל והמתפתח באמצעות סוג השירותים שהן מציעות. כמעט כל חברת ניקיון מציעה שירותי ניקיון שוטפים ובסיסיים למשרדים, לבנייני מגורים, למוסדות וכדומה. שירותי ניקיון אלו כוללים בדרך כלל: שטיפת רצפות, שאיבת אבק משטיחים, ריקון פחים ומאפרות, ניגוב אבק, ניקיון חדרי שירותים ומטבחונים, ניקיון מעליות וחדרי מדרגות, ניקוי חלונות, ניקוי ספות וכדומה. לצד חברות ניקיון אלו, קמו להן חברות ניקיון שמציעות שירותי ניקיון ייחודיים, במקום או בנוסף לשירותי הניקיון השוטפים. כך למשל: ישנן חברות ניקיון המתמחות במתן שירותי ניקיון בעקבות אירועים חריגים, כמו שריפות, שיטפונות והצפות. במקרים אלו שירותי ניקיון בסיסיים לא יועילו כדי להחזיר את המקום לקדמותו. לכן חברות ניקיון המתמחות בכך מציעות שירותי ניקיון הכוללים: ניקוי עמוק של שטיחים וריפודים, ניקוי כתמים קשים מקירות, רצפות ורהיטים, הסרת ריחות קשים של טחב, עובש או שריפה, ועוד.

על איכות ומקצועיות דברנו?

חברות ניקיון אלו עושות שימוש בחומרים ובציוד שונה מזה המשמש לשירותי ניקיון שוטפים, ובדרך כלל גם עובדי הניקיון הם עובדים מקצועיים ומנוסים יותר. נוסף על כך, ישנן חברות ניקיון שמספקות שירותי ניקיון מיוחדים, כגון: ניקיון חניונים, ניקיון מגרשים, ניקיון דירות ומשרדים לאחר שיפוץ, ניקיון דירות או משרדים לפני אכלוס וכדומה. גם כאן שירותי הניקיון הם יסודיים ומורכבים יותר, וכוללים הרבה יותר אספקטים מניקיון שוטף. כך למשל, ניקיון בתים אחרי שיפוץ או לפני אכלוס כולל ניקיון של כל פינה ופינה בבית, החל בתריסי החלונות ומשקופי הדלתות וכלה בביצוע פוליש במרצפות. לסיכום, תחום שירותי הניקיון עבר מהפכה בשני העשורים האחרונים.

למה אנחנו?

כיום אנו עדים להיצע רב ומגוון של חברות ניקיון, המספקות שירותי ניקיון ברמה גבוהה במיוחד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בניסיון לבדל עצמן ולהגדיל את עסקיהן, חברות ניקיון רבות החלו להתמחות במתן שירותי ניקיון ייחודיים ולהקפיד על שימוש בציוד, בחומרים ובטכניקות עבודה חדשות ומקצועיות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל