להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
טכנולוגיות ניקיון חדשניות

החשיבות של סביבה אסתטית, נקייה ומזמינה תמיד הייתה ידועה לנו, אך עצם העובדה כי יש צורך בהשקעה רבה או בתשלום לעוזרת בית או חברת ניקיון, מקשה עלינו את המשימה. לאילו מכם שמעוניינים לטפח היטב את סביבת הבית והמשרד בפחות זמן, הבשורה מתגלה בעידן הטכנולוגי אשר מביא איתו חידושים מבריקים שיעזרו לכם בניקיון המשרד והבית.

טכנולוגיות ניקיון חדשניות שנעשו נפוצות בשנים האחרונות

ספוגית הקסם

לכלוך יכול להגיע מאינספור מקומות, במקרים רבים ישנם לכלוכים וקשקושי עט שקשה להוציא. עבור הקושי הזה נולדה ספוגית הקסם אשר מספקת פתרון חדשני ויעיל. הספוגית מסירה את הכתמים מבלי להיעזר בחומרי ניקוי. על מנת שתיהנו מיעילות הספוגית, הרטיבו אותה מעט במים, לאחר מכן סחטו את הספוגית והשתמשו בה כדי לנקות. את ספוגית הקסם היעילה של חברת ניקול ניתן לקנות ברשתות השיווק והסופרים.

מטלית לחה מיוחדות משולבת עם טכנולוגיה

במקרים רבים בהם אנחנו משפשפשים קלות משטח אנחנו משתמשים במטלית לחה, מדובר בשימוש שאינו יעיל מספיק ואינו מתאים לניקוי משטחים מלוכלכים. הצורך בשימוש במטלית לחה אשר תיתן מענה יעיל מגיע במטלית לחה משולבת בנגיעות של סיבים פולימריים. המטלית המשודרגת מאפשרת חווית ניקיון יעילה אשר מסירה כתמי שמן קשים.

I-ROBOT הרובוט שמנקה במקומנו

מי מאיתנו לא היה שמח ליהנות מניקיון יסודי לבית ולמשרד במינימום של מאמץ, מסתבר כי הדבר אפשרי, זאת בזכות הרובוט המשוכלל שעוזר לנו בניקיון וטיפוח הסביבה שלנו. מדובר במוצר ידידותי מאוד, על מנת שהוא יעבוד יש צורך בהטענה חשמלית של כמה שעות, זאת בהתאם להוראות היצרן. הרובוט ניתן לתזמון ותכנות כשבעזרת החיישנים שלו הוא מטאטא ואוסף את הלכלוך. מדובר בפתרון יעיל עבור כתמים קשים ועבור ניקוי שטיחים. הרובוט מסיים לעבוד ברגע שסיים לאסוף את כל הלכלוך או ברגע שהסוללה שלו נחלשת.

שקית אשפה טכנולוגית

אחת הבעיות עם שקיות האשפה היא במצבים בהם נוצר קרע בשקית, הלכלוך יוצא החוצה והנזק נעשה. על מנת לפתור את הבעיה, לשם כך נוצרה שקית אשפה ייחודית וחזקה. שקית האשפה החזקה מסוגלת להכיל עד קרוב ל-12 קילו עומס, זאת תוך כדי שמירה מלאה על השקית אשר נשארת שלמה ללא שום קרע. שקיות האשפה הייחודיות עשוית מטכנולוגיית MATRIX אשר יוצרת חוזק ועמידות מפני עומסים. השקיות הייחודיות הן שקיות נשלפות ונוחות אשר מגיעות בריח נעים ועדין. את המוצר המעניין של חברת ניקול ניתן לחפש ברשתות השיווק. האמצעים הטכנולוגיים הללו הם בהחלט אמצעים מרעננים אשר מקלים ומצמצמים את הזמן שיש להשקיע בטיפוח סביבה נעימה ונקייה. במקרים בהם מדובר במשרדים גדולים או בבתים פרטיים וגדולים, מומלץ יהיה להיעזר בשירותי חברת ניקיון מנוסה ומקצועית אשר ברשותה ציוד מתקדם וצוות עובדים מנוסה.

לסיום, עבור אלו מכם שמעוניינים בסביבה מטופחת אך בהשקעת זמן ומאמץ מינימאלי, ההתקדמות הטכנולוגית בהחלט כאן בשביל לעזור לכם. מגוון השדרוגים מקל עליכם את הניקיון מאפשר לכם לחסוך בזמן יקר. במידה ומדובר בסביבת ניקיון גדולה יותר, מומלץ יהיה להיעזר בחברות הניקיון.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל