להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
טיפים: ניקיון לפסח

פסח הוא חג משפחתי אשר בו יושבת כל המשפחה סביב השולחן, קוראים את ההגדה, אוכלים שרים ונהנים, אך עוד לפני שמגיעה המשפחה לקריאת ההגדה ולשמחת החג, על כל דרי הבית להיערך לקראת כניסת החג ולבצע ניקיונות יסודיים אשר ישאירו את הבית נקי מחמץ.

מי שלא מחזיק שירותי ניקיון משרדים, בתים משותפים ופרטיים, במהלך השנה ובתקופת פסח בפרט, עובד קשה וניתן אף לומר בפרך כדי להביא את המבנה למצב בו הוא נקי ומבריק. על מנת להקל על עבודתכם הכנו עבורכם 10 טיפים לניקיונות החג השנה, טיפים אשר יעזרו לכם להכין את הבית לחג.

 

הטיפים שישאירו לכם כוחות ואת הבית נקי

 1. חומרי ניקיון – בחרו את חומרי הניקיון מראש על מנת שלא יחסר לכם כלום במהלך הניקיונות. אם תפסחו או תשכחו חומר ניקיון זה עלול לגזול מזמנכם ולעכב את מהלך העבודה התקינה.
 2. פינות החדרים – כדי לנקות את פינות החדרים אשר בהן נצברים לכלוכים בכל ימי השנה, יש לקחת סמרטוט רטוב ולהעביר אותו בפינות. הסמרטוט הרטוב הוא זה שיספח אליו את כל הלכלוך.
 3. תריסים – סגרו את התריסים ושפכו על גביהם דלי מים אשר יסירו את כל האבק שהצטבר על גביהם.
 4. תקרה – קחו מגב או מטאטא ועברו על כל התקרה לרבות פינותיה. המגב או המטאטא יסירו את כל הלכלוך שהצטבר לרבות קורי העכביש.
 5. הכינו דלי מים לידכם – כדי שלא תאלצו לבזבז זמן ולהתרוצץ בין הברז למקום אותו אתם מנקים, הניחו דלי מים עם סבון (או כל חומר ניקוי אותו אתם צרכים), ואת הסמרטוט תנקו כל פעם שהוא יתלכלך בתוך הדלי.
 6. שואב אבק – את הספות (במידה והם לא עשויות עור), כדאי להיעזר בשואב אבק. את הספות תוכלו לנקות באמצעות השואב ולהיפטר מהאבק במהירות ויעילות.
 7. איכות הפרקט והשטיח – חשובה מאין כמוה, צריך לדעת כיצד לנקות אותם, ניתן לנקות בחומרים המתמחים בכך. פרקט איכותי העשוי מחומרים איכותיים הינו בעל תוחלת חיים ארוכה בהרבה גם שטיח טוב העשוי מסיבים איכותיים עשוי להאריך שנים בטיפול נכון.
 8. נייר סופג – על מנת לנקות את המראות ואת החלונות, השתמשו בנייר סופג והזניחו את נייר העיתון אשר משאיר מריחות שחורות של הדפוס.
 9. גישה – אל תתעצלו להזיז את כל הריהוט ולרכז אותו בפינה אחת, כדי שהגישה שלכם לכל חלקי הבית תהיה נוחה ומהירה.
 10. מסננים באמבטיה – הוציאו את המסננים המוצבים בפתחי הניקוז ושטפו אותם היטב. מסננים אלו סופחים לכלוך רב ואין זמן יותר טוב מפסח לניקיונם.
 11. ניקיון מהיר קל ומאחד – אספו את כל בני הבית ובצעו את הניקיונות יחדיו, כך תשיגו גם יעילות וגם גיבוש למשפחה.
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל