להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
טיפים לניקוי שטיחים

שפכו מיץ על השטיח?

השטיח הקודם שלכם החזיק מעמד לזמן קצר וכעת חשוב לכם לנקות אותו כראוי כדי שיישמר לאורך שנים?

חברת טוטל קלין גאה לספק לכם כמה טיפים לניקוי שטיחים יעיל!

שטיחים כמו חדשים

חברת טוטל קלין פועלת בתחום הניקיון ומספקת מזה שנים שירותי ניקיון משרדים ואחזקת מבנים לאלפי לקוחות מרוצים. כאחת החברות המובילות בתחום, החלטנו להעניק לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על השטיחים שלכם כמו חדשים. נקטו בצעדים הפשוטים הבאים ותוכלו ליהנות משטיח נקי לאורך זמן.

טיפים לניקוי שטיחים

  • אנשים רבים היו רואים את הוריהם, במיוחד לקראת פסח, טרודים בניקוי שטיחי ביתם: ההורים היו מגלגלים את השטיחים, סוחבים אותם לכיוון המרפסת, תולים אותם על המעקה ומתחילים לחבוט בהם בכל כוחם. מדובר בפעולת ניקוי לא מומלצת כיוון שהיא גוזלת זמן, ואנרגיה, וגם עלולה לפגוע בשטיח. לכן, פשוט הימנעו מלחקות את הוריכם ואל תבצעו פעולה זו.
  • מדי יום ביומו אתם דורכים על השטיח לא רק יחפים, אלא גם עם הנעליים. יש עליהם לעתים קרובות חול ואבק, אשר נופלים על סיבי השטיח ונלכדים בתוכם, ואי אפשר תמיד לשאוב אותם החוצה. לכן מומלץ אחת לחודש-חודשיים פשוט להפוך אותו לצדו השני למשך יממה, ולהמשיך ללכת עליו כרגיל. כשתהפכו אותו בחזרה, תוכלו לראות במו עיניכם את כמות החול העצומה שהשתחררה מסיביו.
  • אם השטיחים בעבודת יד הוכתמו , קודם כל דללו את הנוזל באמצעות מטלית לחה. לאחר מכן ספגו את הכתם באמצעות חתיכת בד. אם יש ברשותכם תרסיס/משחת ניקוי, בדקו אותו קודם כל על פינה נסתרת כדי לראות את השפעתו על סיבי השטיח. במידה וגם חומר הניקוי לא עזר להסיר את הכתם, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא פשוט לקרוא לחברת ניקוי מקצועית, שיודעת להתמודד גם עם הכתמים העקשניים ביותר.
  • לצורך ניקוי יסודי של השטיח וכמובן הרצפה, ניתן להיעזר בשואב אבק רובוטי. יתרונותיו המרכזיים של שואב אבק מתקדם הינם: שאיבה חכמה (אשר מאפשר לשלוט עצמת השאיבה) וריקון קל.

 

אלו עוד שירותי ניקיון מובחרים תקבלו אצלינו בטוטל קליין?

אם לא הצלחתם להיפטר מהכתמים שעל השטיח, או אם סתם אין לכם חשק לנקות, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל