להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
טיפים לניקוי ריפוד

ניקיון ריפוד מתחייב מטעמים שונים: אסתטי, היגייני, בטיחותי ואף בריאותי. גורמים שונים משפיעים על סוג החומר שייבחר לניקוי הריפוד ואופן הניקוי. אחד הגורמים המחייבים ניקיון משרדים ודירות יסודי, של ריפודים בכלל ושל ספות בפרט הוא המזיק מספר אחת- קרדית האבק. קטנה ככל שהיא הקרדית עלולה לגרום אלרגיות שונות ותופעות נלוות כגון שיעול,פריחה בעור, עיטוש ועוד.

ניקוי ריפוד נדרש גם, כמובן, כאשר הוא מוכתם, אם בפירורים או בכתמים דביקים מכל סוג שהוא ואם כתוצאה משפיכת נוזלים ומשקאות שונים.

על מנת להפיק את המרב ואת המיטב מניקוי ריפודים חשוב להבחין בין סוגי החיפוי השונים שלהם.

ניקוי ספות מעור, יש לנקות באמצעות מטלית לחה וייבוש באמצעות מגבת רכה. אם יש כתם- מומלץ לערבב מים עם טקסטיל שמפו נוזלי לטבול סמרטוט ולעבור על הריפוד המוכתם. לאחר מכן לעבור עם מטלית טבולה במים מינרליים. במידה שהכתם עדיין לא יורד, חשוב להשתמש בתרסיס ייעודי לניקוי עור ולאחר מכן לנגב לאלתר.

ספות המצופות בכותנה ובפשתן –הבדים הטבעיים הפופולאריים ביותר – ניתנים לניקוי במגבון לח ולאחר מכן לעבור על המקום המנוקה עם מגבת רכה ויבשה.

ספות שמצופות בבד סינטתי נחשבים לעמידים ובעלי קצב שחיקה איטי ביותר. הניקוי שלהם מתבצע באופן זהה לזה של ניקוי הבדים הטבעיים: באמצעות מגבון לח ומגבת רכה ויבשה.

אף שהם פחות שכיחים, ריפודי אלקנטרה, דמויי זמש עמידים בפני כתמים אבל בכל מקרה, אם וכאשר יש עליהם כתם, חשוב להסירו באמצעות מעט סבון כלים נוזלי וניגוב נקודתי זהיר ועדין עם מטלית לחה.

על מנת לוודא ככל שניתן כי הספות לא ייהפכו למושבת קרדית האבק, חשוב לשאוב מהן אבק אחת בכמה זמן באמצעות שואב אבק עצמתי המיועד, בין השאר, לשאיבת קרדית האבק.

לצורך שמירה על מרקם הריפוד יש להימנע מהחדרת חומרי ניקוי העלולים לשחוק את הבד, לגרום לדהייתו. כמו כן חשוב להימנע משפשוף הכתם על מנת לא לגרום להתפשטותו על שאר הריפוד.

שירותי ניקיון של חברה מקצועית

לשירותכם מוצע שירות של חברת הניקיון טוטל קלין המבצעת שירות ניקיון ותחזוקה מיטבי לכל מתחם בכלל ולכל בית שיש בו ספות וריפודים שונים בפרט.

לרשות החברה עומדים ידע, ניסיון וחומרי ניקיון ייעודיים וייחודיים, איכותיים ובטיחותיים, העומדים בכל תווי התקן המחייבים והמחמירים. אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ, טיפים, והצעת מחיר מסודרת לתכנית ניקיון יומית, שבועית או חודשית.

על מנת להבטיח כי הבית, המשרד, העסק, המוסד הציבורי או כל מתחם אחר שחשוב לכם לתחזק אותו היטב ולשמור על הניקיון וההיגיינה שלו, מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שמספר הולך וגדל של לקוחות עשוי להעיד על התועלת הרבה שלהם. יחס מיטבי בין עלות ובין תועלת מצדיק את השירות החיוני הזה, שפוטר ומשחרר אתכם מאי הנעימות הכרוכה בתזכורות תכופות למי מתורני הניקיון ש"שכח" כי היום תורו לנקות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל