להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
טיפים לניקוי חלונות

חברת ניקיון בתל אביב

כנראה גם אתם מנקים באובססיביות כל פינה בביתכם. אבל שנייה לפני שאתם מתחילים לנקות את החלונות, חברת טוטאל קלין המתמחה בניקיון משרדים, ניהול ואחזקות בע"מ, החליטה לתת לכם כמה טיפים שיעזרו לכם בביצוע המלאכה.

דברים שאתם חייבים לדעת על ניקיון חלונות

 

מתי כדאי לנקות את החלונות והתריסים?

נכון שבדרך כלל מנקים את כל הבית לפני ליל הסדר, אבל דווקא כדאי לנקות את החלונות לאחר מכן, בחול המועד או לאחר שהחג נגמר. הסיבה לכך פשוטה. מזג האוויר בתקופה זו הפכפך. לכן, במקום לנקות את התריסים והחלונות בכל החדרים במשך שעות ארוכות, ולמחרת לגלות שירד גשם שלכלך אותם, כדאי לחכות מעט עם ניקיונם.

איך כדאי לנקות את החלונות: עם בד או עם נייר עיתון?

ניקוי חלונות מתבצע בשני שלבים: בשלב הראשון מומלץ ביותר לנקות את החלון באמצעות בד, רצוי גופיית סבא, אשר עשויה מבד שלא משאיר סיבים. בשלב השני יש להתיז ניקוי חלונות

חומר כחול לניקוי חלונות ולנגב אותו באמצעות נייר עיתון, בתנועות מעגליות.

איך לנקות פרופיל אלומיניום של חלונות ותריסים?

האלומיניום אינו מחליד ולכן אפשר לנקות אותו בקלות. כל שעליכם לעשות הוא לקחת כלי ולמלא אותו במעט מים וסבון כלים, לערבב, לטבול את הסמרטוט ולסחוט אותו. ראשית, נקו מהפרופיל את האבק באמצעות סמרטוט יבש. רק לאחר מכן העבירו על הפרופיל את הסמרטוט הלח שהכנתם. כך תמנעו מבוץ ומלכלוך להידבק לפרופיל.

האם לנקות את החלונות מבפנים, מבחוץ או גם וגם?

חלונות בדרך ככל מקופחים ולא מנקים אותם אחת לשבוע. לכן, כדי לשמור עליהם נקיים ומבריקים לאורך זמן, רצוי לנקות אותם גם מבפנים וגם מבחוץ, אפילו אם הם לא נראים מלוכלכים.

דרך קלה ויעילה לניקוי חיצוני ופנימי באותו זמן היא להשתמש במגב דו צדדי.

האם להשאיר את החלונות בתוך המסילות שלהם בזמן שמנקים אותם או להוציא אותם?

זוהי שאלה מורכבת המחייבת התייחסות לכמה פרמטרים:

  1. בטיחות – האם החלונות שלכם גדולים וכבדים או קטנים וקלים? הסרת החלונות מהמסילה יכולה להיות פעולה מסובכת, קשה ומורכבת ביותר, וכך גם החזרתם. פעולות אלה עלולות לגרום לכם לכאבים בגב או באזורים אחרים, או לחלופין לפצוע אתכם. כמו כן, החלון עלול להחליק מידכם, ליפול ולהישבר. לכן, יש כאן סיכון רב, שלא כולם מוכנים לקחת.
  2. מהירות – אם החלטתם לנקות את החלונות מחוץ למסילה, תוכלו להוריד אותם ולנקות אותם בקלות, במהירות וביעילות, בין אם באמצעות דוש באמבטיה ובין אם באמצעות ריסוס וניגוב של חומרי ניקוי מתאימים. אם החלטתם להשאיר את החלונות במסילתם, תצטרכו מגב ארוך שיאפשר לכם להגיע עד למקומות שאליהם היד שלכם לא תוכל להגיע. לחלופין, תוכלו להחליט שאתם מנקים את החלונות שלכם רק מבפנים. אם יש לכם חלונות מחוספסים, אתם בהחלט יכולים להסתפק בכך.
  3. עיצוב החלון – כיום ישנם חלונות מיוחדים, שניתן באמצעות ידית מיוחדת לפתוח ולסובב אותם לפי רצונכם. כך למשל, ניתן להפוך את הצד הפנימי שלהם כלפיכם ולנקות אותם בקלות. אם יש לכם כאלה חלונות, על אחת כמה וכמה לא כדאי להסיר אותם.
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל