להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חשיבות הריח במשרד לאחר ניקיון

כולנו מכירים את ההרגשה הנעימה הזאת לאחר שאנו מנקים. יש תחושה של שקט ושלווה, מן היטהרות שמאפשרת לנו לקחת הפסקה קלה מהשגרה המעיקה לעתים. אך לעתים קרובות לא מספיק לנקות כדי ליהנות מתחושה של ניקיון משרדים אמיתי. לפעמים, לא משנה בכמה חומרי ניקוי ריחניים תשתמשו, חרף עבודתם המעולה בניקיון, הם עדיין לא מצליחים לסלק ניחוחות לא נעימים. ובפעמים אחרות ייתכן שיהיו ניחוחות לא נעימים שמקורם מחוץ למשרד…

מה עושים במקרה כזה?

במאמר זה נספר לכם על הפתרון המושלם לניחוחות הלא נעימים בבית שלכם: מפיצי ריח אוטומטים.

מה ההבדל בין מפיצי ריח אוטומטים למפיצי ריח רגילים?

כפי שהשם מרמז בצורה מפורשת, היתרון הגדול של מפיצי ריח אוטומטים על פני מפיצי ריח רגילים, טמון פשוט בכך שהם פועלים על בסיס מנגנון אוטומטי. ייתכן שלכאורה מדובר בהבדל קטנוני, אך למעשה מדובר בהבדל שעושה את כל ההבדל. מפיצי ריח אוטומטיים משחררים לחלל החדר ניחוחות נעימים בזמנים אשר הגדרתם מבעוד מועד, לפי הצרכים האישיים שלכם. יש מפיצי ריח אשר משחררים ניחוחות לחדר כל כמה זמן, על מנת שהנוכחים לא יתרגלו לניחוח יתר על המידה. לעומת זאת, יש מפיצי ריח אוטומטים אשר פועלים על בסיס חיישנים, והם למעשה מפיצים ריח בכל פעם שהחיישן מופעל.

מדוע כדאי לכם לרכוש מפיצי ריח אוטומטים?

  • נטרול ריחות בלתי נעימים – כולנו מכירים היטב את ההרגשה הנוראית הזאת, כאשר איזושהי צחנה איומה מתגנבת לה בפתאומיות מבהילה לתוך נחירי האף שלנו. מפיצי ריח אוטומטים יקלו עליכם את הסבל וינטרלו את הניחוחות הלא נעימים.
  • פיזור אחיד של ניחוחות – בנוסף על פעולת נטרול הריחות הלא נעימים שעלולים לחדור למרחב הפרטי שלנו, אחד היתרונות הגדולים ביותר של מפיצי ריח אוטומטים טמון במנגנון האוטומטי היעיל שלהם. במקום להשתמש במרסס אוויר ידני שפועל בצורה נקודתית, ואשר ניחוחו מתפוגג תוך זמן קצר, מפיץ ריחות אוטומטי מפזר את הניחוח בצורה אחידה לאורך היום, מבלי שתצטרכו לנקוף ולו אצבע.
  • שליטה מלאה – מפיצי ריח אוטומטים מאפשרים לכם לשלוט שליטה מלאה בהגדות המכשיר. כך אתם בעצם זוכים להזדמנות להתאים את פעולת המכשיר בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם, ולדאוג להפעלתו ביום או בלילה, ואפילו לקבוע את משך זמן התזת הריח.

 

באילו חדרים מומלץ להתקין מפיצי ריח אוטומטים?

מפיצי ריח אוטומטים למעשה יכולים להשתלב היטב בכל אחד מהחדרים במשרדכם. מדובר על מכשיר שלא תופס תשומת לב רבה ואשר פועל בשקט. ניתן להתקינו בכל חדר, כדי לדאוג שתמיד תהיה אווירת אירוח נקייה ונעימה, כדי למנוע את ההתפשטות של ריחות לא נעימים, וכמובן בפינת העישון, כדי לפזר את עשן הסיגריות ולהחליפו בריח נעים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל