להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חשיבות הניקיון בעת פינוי דירה

חברות ניקיון במרכז

כל מצב של פינוי דירה הוא הזדמנות טובה לניקיון. כאשר הדירה נקייה מכל החפצים, הרהיטים והמיטלטלין, זהו הזמן לפנות לחברה שתהפוך את הדירה למצוחצחת ולמטופחת. באופן לא מפתיע, פינוי דירה יתרחש בדרך כלל לפני מעבר לדירה חדשה, ולפני העברת המפתח של הדירה הישנה לקונים או לשוכרים. במצב כזה מקובל להעביר את הדירה ריקה ונקייה, וניקיון מקצועי יכול להעלות את מחיר הדירה שאותה מתכוונים למכור.

פינוי דירה לפני מכירה

כאשר מדובר על פינוי דירה לפני מכירתה, ישנה חשיבות רבה לבחירה בחברת הניקיון הטובה ביותר. עדיף לפנות לחברה בעל וותק וניסיון מוכחים, חברה בעלת צוות עובדים מסור ומנוסה, חברה שפשוט יודעת את העבודה. מאחר שהדירה עומדת להימכר, הרי שחייבים להציג אותה לקונים המיועדים כשהיא במצב הטוב ביותר, ללא פגמים נראים לעין, ללא בלטות רופפות, ללא חוטי חשמל חשופים, ולא פחות חשוב – כאשר היא נקייה וללא דופי. כל מתווכי הדירות ומומחי הנדל"ן מסכימים על כך שכאשר הדירה נראית טוב יותר, עסקאות מכירה נסגרות מהר יותר והתמורה המתקבלת גבוהה יותר.

הזדמנות לניקיון מקיף

מצבים של פינוי דירות מתרחשים בדרך כלל לפני שבעלי הבית עוברים לבית או לדירה חדשה שהם רכשו. נקודת זמן זו, שבה עושים סדר בכל החפצים הישנים היא הזדמנות פז להשקיע יותר בחפצים הישנים, לחדש אותם ולהפוך אותם לנקיים. ישנן חברות מקצועיות לניקיון אשר מציעות מלבד ניקוי הדירה גם ניקוי שטיחים. בתהליך הניקוי הזה לא מדובר רק בניקוי חיצוני. ניקוי השטחים צריך להיעשות במקצועיות יתירה, בלי לפגוע בסיבים, ובלי לפגום בצבע. יש צורך לבצע שאיבה איכותית, הברשה מיוחדת, ולעיתים גם שימוש בשמפו מיוחד.

החשיבות שבניקוי תקופתי של השטיחים האהובים טמונה לא רק ברצון להאריך את חייהם. בתוך השטיח נמצאים גופים אלרגניים כגון קרדית האבק, שמצטברים שם עם הזמן. ניקוי ביתי רגיל לא יכול להסיר אותן, ולכן פינוי דירה הוא פשוט הזדמנות פז לסלק את הגורמים הללו, שמזיקים למערכת הנשימה.

ניקיון עם פוליש

כפי שחשוב להקפיד על ניקיון בעת פינוי דירה, מומלץ לבצע גם הברקת פוליש שתהפוך את הדירה לאטרקטיבית שבעתיים. בין אם נשארים לגור בה ובין אם מוכרים אותה, הרי שמדובר בתהליך שמקנה לדירה איכות אחרת.

במהלך עבודת הפוליש מתבצע קרצוף של הרצפה באמצעות מכונה מיוחדת. מכונת הפוליש מסוגלת לחדש את אריחי הרצפה שנשחקו עם הזמן. כאשר את העבודה מבצעת חברה רצינית, אמינה ומקצועית, המראה שיתקבל מקנה תחושה של דירה שעברה רענון של ממש.

מכיוון שעבודה כזאת תהיה שונה עבור כל דירה, בהתאם לגדול הדירה ולמאפייני הרצפות, חשוב לבחור בחברה האיכותית והאמינה שתוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

לסיכום, השילוב של פינוי דירה, עם שירותי ניקיון מקצועיים, ניקוי שטיחים ושירותי פוליש הוא פשוט שילוב מנצח.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל