להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חידושים מלהיבים שיקלו עליכם בניקיון

בים מאיתנו מתקשים במשימות הניקיון, מדובר במשימה קשה ומתישה, אך אל תתייאשו, יש לנו בשורה חדשנית ומצוינת עבור כל מי שחפץ בבית או במשרד נקי, ללא מאמץ קשה במיוחד. הבשורה המשמחת מתגלה בגאדג'טים חדשים אשר עוזרים מאוד גם בניקיון הבית וגם בניקיון המשרדים.

מטאטא שמתחבר ליעה

כשמטאטאים לכלוך בבית או במשרד, מעצבן מאוד לגלות כי לכלוך נדבק חזק לשערות המטאטא. הדבר מצריך מאיתנו להתלכלך עם הידיים ולנקות את המטאטא, או גרוע מכך מה עושים כשנדבקים למטאטא חרקים לא רצויים. בגלל הבעיה הזו המציאו יזמים מבריקים מוצר בשם broom grommer, מטאטא שמגיע עם יעה בעל שיניים מיוחדות שמבריקות את שערות המטאטא ומאפשרות לנו ניקיון יעיל יותר.

המטאטא והיעה המיוחדים הם כלי איכותי ויעיל בניקיון הבית והמשרדים, כשמנקים משרדים גדולים לא נוח לעצור כל רגע ולנקות את הלכלוך שהצטבר במטאטא. עבור אלו שמבצעים את ניקיון המשרדים והבית, הכלי חוסך עבורכם זמן יקר ומאפשר לכם סדר ונוחות בכל הקשור לעבודות הניקיון.

את המוצר הייחודי ניתן לרכוש באתר אמאזון תחת הקטגוריה של בית ומטבח, מחיר המוצר הוא 39 דולר ליחידה.

ספריי הקסם

ספריי הקסם הוא מוצר בשם squeak, מדובר בכלי ניקוי חדשני אשר מבצע התזת ספריי, ניגוב ונצנוץ. במקל הספריי יש שפריצר של חומר ניקוי, עם השפריצר התיזו חומר על משטחי המשרד, הבית והחלונות. לאחר התזת חומר הניקוי, נגבו עם צד אחד של המקל את החומר, לאחר מכן הפכו צד והשלימו את פעולה ההברקה שתיצור לכם מראה נוצץ ומבריק.

מדובר בכלי אשר משדרג משמעותית את ניקיון המשרד, מדובר בגאדג'ט אשר הפשטות שלו מצמצמת את זמן העבודה הנדרש בניקוי משטחים או חלונות. יותר מכך, הכלי הופך את הבית ואת המשרדים למקום נוצץ ומבריק, כל זאת בפשטות וביעילות.

את המוצר אשר פותח גם הוא על ידי יזמים מבריקים, ניתן לאתר באמאזון ובבלוג בשם Quirky.

שרביט קסמים נגד חיידקים

אחת מן הבעיות הנפוצות אשר בולטות בכיסאות ישיבה, ספות, מושב המטוס ושולחנות משרדים, היא הצטברות של חיידקים כתוצאה מחוסר היגיינה. מסתבר כי למכת החיידקים נמצא פתרון, הפתרון הוא שרביט מיוחד אשר משמיד 99.9 אחוז מהחיידקים. השרביט המיוחד פועל בזכות טכנולוגיה המתבססת על אור UV-C אשר חודר אל החיידקים ופוגע בדנ"א שלהם. הטכנולוגיה הייחודית נפוצה מאוד בבתי חולים ומכונים רפואיים אשר מתמודדים באופן יום יומי עם כמות גדולה של חיידקים. תהליך ניקוי החיידקים והשמדתם מתבצע על ידי הנחת השרביט על השטח המלוכלך.

לאחר ניקוי של כדקה, המכשיר מסיים לנקות את החיידקים. השרביט הייחודי חוסך מאיתנו הצורך בשימוש בחומרים כימיקלים וחומרי ניקוי נוספים. השרביט פועל על סוללות, ארבע סוללות AA, מחירו בערך כ-115 שקלים, זאת ללא הסוללות. את המוצר ניתן לרכוש באתר של חברת ה- hammacher. השרביט החדשני ידידותי לשימוש, נוח ויעיל, מומלץ מאוד להשתמש בו לחיטוי של ידיות דלת, מתגי חשמל, שלטים של טלוויזיה ורדיו, כיסאות המשרד ועוד. מדובר בכלי אפקטיבי מאוד לניקיון המשרדים, ניקוי הכיסא מחיידקים, ניקוי משטח השולחן, מקלדת, שלט ועוד, מאפשרת טיפוח איכותי וייחודי של סביבת המשרד.

החיידקים הרבים שיכולים להסתובב במשרדים גדולים או משרדים בהם לא מתבצע ניקיון קבוע ומקיף, יכולים בהחלט להכיל חיידקים רבים. השרביט המדובר, שעלותו לא גבוהה, בהחלט מהווה פתרון חסכוני אשר מנקה ביעילות, במהירות ובפשטות את אזור המשרדים.

לסיום, עולם הניקיון התקדם משמעותית ומציג חדשנות רבה, חדשנות זו באה לידי ביטוי בגאדג'טים חדשים אשר מקלים משמעותית את ניקיון הבית והמשרדים. בין החידושים היעילים והמעניינים מטאטא שמתחבר ליעה ומנקה לבד את שערות המטאטא. חידוש נוסף הוא ספריי ייחודי שמנקה ומבריק את המשטח המלוכלך, כל זאת במכשיר אחד. תוספת מצוינת נוספת, היא שרביט אשר מחסל חיידקים באמצעות טכנולוגיה ייחודית.

החידושים המדוברים הם תוספות יעילות אשר מבריקות ומנקות את הבית והמשרדים. מדובר במכשירים בעלי עלות חסכונית, הם מציעים מגוון אפשרויות ייחודיות והכי חשוב הם מצמצמים משמעותית את העומס המוטל עליכם בניקיון המשרדים או סביבת הבית.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל