להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חומרי ניקוי

מחפשים חברת ניקיון אמינה שתצליח להסיר את הכתמים העיקשים שמסרבים לרדת מהשטיח או מהספה? לא מצליחים להתאים את החומר לעקשנות הכתם?

חברת טוטל קליין ניהול אחזקות בע"מ, מספקת חומרי ניקוי מקצועיים שיצליחו להסיר גם את הכתמים העיקשים ביותר.

אספקה ישירה לבית העסק

עובדי הניקיון המסורים שלנו מבצעים עבודה יסודית במהלך השרות אותו הם מעניקים לכם, אך מה קורה ברגע בו הם יוצאים מפתח הבית או בית העסק? מה יקרה אילו כתם חדש יבצבץ על הספה בדיוק שאורחים חשובים עתידים להגיע? בדיוק לשם כך אנו מספקים שרות משלים – אספקת חומרי ניקוי המאפשרים לכם לטפל במקרי חרום בכוחות עצמכם.

חומרי ניקוי אותם אנו מספקים הם מובילים בתחום מהחברות המובילות. הינם משובחים ולא ניתן לרכוש אותם ברשתות השיווק וזאת משום שהם מסופקים לחברות העוסקות בתחום בלבד.

מהם המוצרים אותם אנחנו מציעים

  • חומרי ניקוי לחלונות ולמשטחי זכוכית ועוד.
  • לרצפות.
  • לכל סוגי השטיחים והריפודים.
  • לאמבטיות וחדרי שירותים.

במה מועילים החומרים של טוטל קלין מחומרים אחרים?

חומרי ניקוי של חברתנו, יאפשרו לכם לנקות כתמים מיד עם הופעתם, עוד לפני שיספיקו להתקשות ולהתייבש. (שימו לב כי כתם יבש הוא כתם שקשה יותר להסיר). ברגע בו תחליטו כי השירות נכון לכם, צוות העובדים המקצועי והמיומן שלנו יתאים עבורכם את סוגי החומרים וכמותם, בהתאם לצרכים אותם תגדירו מבעוד מועד.

עוד ידריכו אתכם צוות העובדים שלנו, כיצד נכון להשתמש בחומרים באופן שלא יפגע בציוד שלכם.

צוות טוטל קליין עומדים לרשותכם בכל שאלה או בעיה

אם הינכם רוצים ליהנות משרותי ניקיון באמצעות מוצרים מובילים וכל זאת מבלי להיות תלויים בצוותים שלנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות שכבר נהנים מהשרות ולזכות בבית ומשרד נקי 24 שעות ביממה.

צרו קשר עוד היום והתחילו ליהנות מסביבה נקייה וריחנית.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל