להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
פשוט וטבעי: חומרים ידידותיים לניקוי הבית

בכדי לשמור על הניקיון והבריאות יחד, לחסוך כסף, לא צריך לשבור את הראש. ישנם חומרים טבעיים וידידותיים זאת יחד עם שיטות מצוינות שיהפכו את הבית בצורה פשוטה וקלילה, לבית נקי ומטופח.

לא רק בעוגות – ניקוי טבעי עם פירות הדר

כמה מן החומרים הטבעיים היעילים ביותר הם: קליפות הדרים, לימון וחומץ. הלימון יעיל מאוד כיוון שהחמיצות שלו משמשת גם להלבנה וגם לניקוי. הלימון הוא פרי יחסית זול, השימוש בו פשוט ולכן מדובר בחומר מאוד יעיל ונוח. חומר נוסף ומאוד אפקטיבי הוא חומץ. החומץ מאפשר המסת שומנים, יעיל בשטיפת שטיחים, לכביסה, שטיפת רצפות, ניקוי מכונות כביסה, מדיחי כלים ורצפת הבית. מדובר בשיטת ניקוי מאוד טבעית, נגישה ופשוטה למשתמש.

עוד טיפ מאוד ידידותי, הוא שימוש בקליפות הדרים אשר מכילות חומר היעיל לניקוי מכשירים. השימוש בקליפות הדרים אפקטיבי מאוד לניקוי של חרסינות, תנורים ומקררים. כמו כן, יכול לעזור בניקיון המשרד בכל הקשור למכשירי משרד למיניהם.

שיטות לניקוי בחומרים טבעיים

לאחר שראינו את האפקטיביות הרבה של שימוש בחומרי ניקוי טבעיים, מומלץ מאוד להכיר כמה שיטות מאוד יעילות אשר מכילות בתוכן שימוש בחומרים טבעיים. שיטה מאוד יעילה אשר מיועדת לניקוי כיור, היא לנגב את הכיור עם מטלית אשר טבלנו בחומץ. לאחר שנשפוך כוס חומץ אל פתח הניקוז, יש לחכות קרוב לשעה ולאחר מכן לשטוף. שיטה נוספת מאוד יעילה, מיועדת להורדת כתמי קפה. יש לקחת את כוס הקפה ולהרטיב עם הכתמים, לאחר מכן יש את האזור המלוכלך עם מטלית רטובה אשר טבולה באבקת סודה. המלצה נוספת לניקוי היא בשביל ניקוי והסרת כתמים משטיח, מיזרון וריפוד. יש לפזר אבקת סודה לשתייה על הכתם, לאחר כמה שעות, כמובן שגם הדבר תלוי בחומרת הכתם וגודלו, יש לשאוב את האבקה שעל הכתם באמצעות שואב אבק. טיפ זה יעיל מאוד, כיוון שהוא עוזר למנוע ריחות רעים. כפי שראינו באמצעות חומרים טבעיים ובריאים, חומרים אשר עלותם זולה, ניתן גם לחסוך בעלויות הניקיון וגם לשלב חומרים ידידותיים אשר אינם מזיקים לנו ולסביבה. חומרים טבעיים אלו כוללים גם שיטות מומלצות לניקוי, אשר מאפשרות ניקוי יעיל ופשוט.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל