להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חברת שירותי אחזקה לבניין – כיצד לבחור?

אחזקת מבנים

בעשור האחרון מתפתחת מגמה הולכת וגוברת של השכרת שירותי אחזקה לבניין. כאן מדובר על השכרת שירותים של חברה חיצונית אשר דואגת לכל הקשור אל השטחים המשותפים בבניין מתיקונים, גביית תשלומים, התמודדויות עם רשויות ותשלומים שונים. ניתן לומר כי שירות אחזקה לבניין הוא שירות ניהולי אשר מבטיח לכם כי כל השטחים המשותפים בבניין יהיו נקיים, יתפקדו בצורה תקינה והמיסים ישולמו בזמן.

שירותי אחזקה – משרה מלאה!

הנוהל הרגיל הוא בחירת ועד בית על ידי שאר הדיירים או התנדבות של מספר דיירים בבניין לתפקד בצוות ועד הבית של הבניין. אלו צריכים לדאוג לפתוח חשבון בנק אשר משתייך לוועד, להוציא פנקס קבלות, לוודא כי כל החשבונות של הרשויות והחברות הפרטיות (חשמל וגז) הם על שם ועד הבית של הבניין, לדאוג לציוד מניעה וכיבוי אש, לוודא כי המעלית עוברת בדיקה תקופתית, לדאוג לצוות ניקיון קבוע, קנייה של מוצרי ניקיון, קריאה לאנשי מקצוע אשר יתקנו ציוד שהתקלקל, להזמין מישהו שיסייד את קירות החלל המשותף פעם בשנה וזוהי רק תחילת הרשימה. כיוון שלא מדובר על אנשים אשר עובדים בתחום, אך ניתן לומר כי "המשרה" של הוועד היא אכן משרה מלאה וברוב המקרים לא ניתן לעמוד בכל המטלות הדרושות, רוב דיירי הבניין מעדיפים חברה אחת אשר תהיה אחראית על כל המטלות שתוארו, גם אם מדובר על עלות חודשית נוספת.

אתם בונים את סל השירות

רוב החברות אשר מציעות שירותי אחזקת מבנים מאפשרות בחירה של השירותים הרצויים לכל בניין. על מנת לדעת מה השירותים הרצויים חשוב לדעת מה השירותים אותם מציעה החברה. יש לקחת בחשבון כי יש חברות קטנות המציעות סל שירותים מצומצם ואילו חברות אחרות מציעות סל שירותים גדול יותר. להלן מבחר שירותי אחזקה לבניין המוצעים בדרך כלל:

שירותי ניקיון – כאן בדרך כלל מוצעים מגוון מסלולים, אם מדובר על ניקיון על בסיס יומי או שבועי קבוע או ניקיון חד פעמי של חלונות, דלתות, ארונות וכו'.

ועד בית – אחריות של כל מה שקשור אל משימותיו של ועד הבית. כלומר, שירותי גבייה, אחזקה של הבניין, הרכוש ועוד. יש לברר עם החברה מה שירות זה כולל מבחינתה.

הדברה – הזמנה של מדבירים מדי תקופה ופיקוח על תהליך ההדברה.

ביקורות – תחזוקה של כל הקשור אל מעליות, ציוד כיבוי אש, חיטוי של מאגר המים.

בדיקות של כל אלו, החלפת ציוד פגום ותיקונים שונים. אלו הם השירותים המרכזיים אותם מציעות רוב חברות האחזקה, בנוסף, ניתן למצוא גם שירותי גינון, אבטחה ועוד.

לסיכום, בחירת חברת אחזקה לבניין שלכם חייבת להיעשות בצורה יסודית וקפדנית. חשוב להחליט על התקציב הקיים ברשותכם לשירות זה וכן להגיע להכרעה בדבר השירותים הנדרשים לכם. רק לאחר החלטות אלו יש לבחור חברה בעלת מוניטין מוצלח וניסיון רב שנים אשר יכולה להציג לכם מסמכים המעידים כי היא פועלת בהתאם לחוק.

טוטל קלין מציעה חבילת שירותי אחזקת מבנים מקיפה עם פתרונות לכל צרכי המבנה. למידע נוסף כנסו לעמוד אחזקת מבנים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל