להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה – למה טוטל קלין?

אנחנו בחברת הניקיון טוטל קלין מוכנים לעמוד לרשותכם לצורך תיאום סל שירותים נרחב. גם אם אתם גרים בעיר גדולה, צפופה ומרכזית, כמו פתח תקווה, נוכל להציע עבורכם צוות עובדים מיומן בזמינות מלאה. חברת ניקיון בפתח תקווה צריכה להכיר את אתגרי הניקיון שבעיר – מבחינת אקלים, תחבורה וכדומה – ולהתאים את עצמה לכך. איתנו כבר לא תצטרכו להתלבט בין הקצאת תקציב לשמירה על היגיינה במשרד או בבית. יש לנו את הניסיון, הרקע והחומרים לתאם עבורכם שירות מלא במחיר מפתיע. בניגוד לגופים וגורמים אחרים, אנחנו לא מוותרים על ביצועים ברמה גבוהה לטובת מבצעים והטבות. אצלנו משלבים בין כל היתרונות ומרכזים אותם במקום אחד.

חברת ניקיון בפתח תקווה – הניסיון מדבר!

לאורך השנים התמחינו במגוון רחב מאוד של שירותים. בין היתר תוכלו ליצור קשר עם אחד הנציגים שלנו ולשמוע על שירותי ניקיון משרדים, טיפול בשטיחים, פוליש, חלונות, הברקת עמדות עבודה, אספקת חומרי חיטוי לאמבטיות וחדרי שירותים ועוד. כל אחד מהנציגים שלנו עובר הסמכה מיוחדת לפני שהוא מקבל אישור לעבוד מול הלקוחות. התוצאה היא אחידות ברמת השירות והקפדה על קריטריונים ברמה הגבוהה בישראל. אנו גאים לייבא תרבות ניהול בינלאומית ומיישמים אותה גם במהלך ניהול מבני משרדים או מבנים משותפים.

שירותי הניהול שלנו משתלמים בהשוואה להוצאות הקבועות על ועד בית. במקום להסתפק בניהול משק הבניין מול ועד בית מיושן, נטול ניסיון וחסר מחויבות, אפשר להעביר אלינו את האחריות וליהנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.

איתנו תוכלו לתאם שירותי ניהול רק אחרי שתקבלו הצעת מחיר מסודרת, ברורה, מפורטת והוגנת. בשלב הראשון נבין מולכם את אופי השירות הרצוי. נספר לכם על סל שירותים רחב ונבחר יחד איתכם את הפעולה המתאימה. נבדוק מה עשוי להתאים לכם במשרד, בבית או בכל מקום אחר. נוודא שאתם מקבלים יחס אישי מהעובד ונעמוד לרשותכם גם במהלך התחזוקה השוטפת של הבית או הבניין. בשלב השני נציג את היתרונות שלנו ונאפשר לכם לבחור בין חומרי חיטוי ותחזוקה. תוכלו לקבוע סדר עדיפויות, לספר לנו במה צריך לטפל ולהעביר אלינו את העבודה מול ספקים, רשויות, ניהול ספרים, ביקורת של רואי חשבון, הגשת דוחות תקופתיים ועוד.

מתי כדאי להזמין חברת ניקיון בפתח תקווה?

אנו ממליצים להקדים ולהזמין את השירות. בעיות היגיינה נוטות להחמיר תוך זמן קצר והניסיון שלנו מלמד שלפעמים אין דרך לתקן את הנזקים. במידה ואתם גרים בבניין בפתח תקווה, נס ציונה והסביבה, נוכל להגיע אליכם במהירות עם צוות מיומן ומנוסה. אם אתם עובדים באזור וחוששים מפני הוצאות קבועות, צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. נוכל להפיק עבורכם חשבוניות ולהקל על ההוצאות השוטפות. נשפר את המוטיבציה של העובדים, נבטיח עבורכם סביבה נעימה וגם נשפר את המוניטין מול הלקוחות.

גם מפעלים, ארגונים ומוסדות ציבור באזור נהנים מהזמינות של חברת ניקיון בפתח תקווה בעת הזמנת השירות. כל אחד מנציגי החברות הגדולות יודע שרק אצלנו אפשר לקבל שילוב יוצא דופן בין ניסיון, מבצעים והטבות. אנו ממליצים לנציגי החברות לפעול במהירות ולא להמתין. היום כבר אין סיבה לסבול מהצטברות אבק, לכלוך, פיח או זיהום הנובעים מהצפיפות של אזור המרכז. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולהזמין שירותי ניהול או ניקיון ללא פשרות ותוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים.

אם אתם מחפשים חברת מניקיון מומלצת באזור המרכז, טוטל קלין היא החברה שכדאי לפנות אליה. זוהי חברת ניקיון בפתח תקווה המספקת שירותים למגוון רחב של מוסדות, בתי עסק ומשרדים, תוך התאמת השירות הנכון לכל מוסד ומוסד. כאן תגלו כי העובד המקצועי של טוטל קלין מתאים את צורת העבודה לאובייקט הניקוי שלפניו. ניקוי חדר מדרגות יהיה שונה מניקוי משרד אשר בו מצויים מכשירים חשמליים, כיסאות מנהלים מרופדים או עמדות מחשב.

חברת ניקיון בפתח תקווה – דואגים לתחזוקת משרדים

חברת ניקיון בפתח תקווהאחד השירותים הבולטים שמציעה חברת ניקיון בפתח תקווה הוא תחזוקה של משרדים. בשל ריבוי המשרדים בעיר, זהו אחד השירותים הנפוצים ביותר. במסגרת תחזוקת המשרדים השוטפת ניתן להיתקל בשירותים הבאים:

  • ניקוי בסביבת הבניין – שמירה על הניקיון הכללי של המבנה היא פעילות יום יומית אשר מבצעת חברת הניקיון. מדי יום ניתן להבחין בעובדים הדואגים לניקוי חדרי המדרגות, הלובי והשטח שמסביב לרווחתם של העובדים.
  • טיפול בתקלות חשמל – החשמל הוא הכוח העיקרי המספק אנרגיה למשרדי הבניינים. בלעדיו, לא יוכלו מרבית העובדים להשתמש במחשב לעבודה השוטפת או להשתמש במעלית. תקלה במערכות החשמל של הבניין מצריכה טיפול מידי. לשם כך, חברת הניקיון הדואגת לתחזוקת המשרדים פועלת במהירות כדי לאתר את התקלה או מזעיקה איש מקצוע.
  • תשלומי חשבונות – למנהלים או לעובדים במשרדים אין פנאי לטפל בחשבונות הנשלחים עבור צריכת החשמל והמים. משום כך, הם שוכרים את שירותיה של חברת אחזקה המטפלת בחשבונות.
  • טיפול בגינה – בבנייני משרדים לא מעטים ישנה גינה משותפת אשר אליה ניתן לצאת כדי להתאוורר מעט באמצע יום העבודה. חברת הניקיון דואגת לתחזוקה של הגינה: ניקוי המדשאה, גיזום השיחים ועוד.

דואגים לניקיון באם המושבות

פתח תקווה היא אחת הערים המרכזיות ביותר בארץ, ואינה נופלת בהרבה מתל אביב מבחינת כמות המשרדים והמרכזים המסחריים הנמצאים בשטחה. המשרדים והחנויות זקוקים לתחזוקה שוטפת, וכאן חברת ניקיון בפתח תקווה נכנסת לתמונה. החברה מספקת שירותים מגוונים בתחום הכוללים לא רק שטיפת רצפות וניקוי חלונות, אלא גם אחזקת מבנים וטיפול בנושאים כמו סתימת ביוב או הפסקות חשמל. כל עסק זקוק לניקוי יסודי כדי לשמור על בריאות העובדים והלקוחות, וכדי להעניק לו מראה ייצוגי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל