להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חברת ניקיון בירושלים

תושבי עיר הבירה יכולים לפנות אלינו כדי ליהנות משירות מיידי, מהיר, איכותי ומקצועי. אנו גאים להעמיד לרשות לקוחות בעיר ירושלים מגוון רחב מאוד של כלים ושירותים. רק אצלנו בחברת הניקיון טוטל קלין, תיהנו משילוב יוצא דופן בין יחס אישי, מקצועיות ללא פשרות ומחירים נוחים.

חברת ניקיון בירושלים – למה טוטל קלין

אנו פעילים באיזור הרי יהודה כבר שנים רבות ומאחורינו אלפי פרויקטים מוצלחים. עם הזמן למדנו כיצד להתאים את השירות לצרכי הלקוחות ולתנאי הסביבה והמקום. חברת ניקיון בירושלים, צריכה ללמוד את התנאים והסביבה על מנת לספק ניקיון ברמה הגבוהה ביותר. בתקופת החורף לדוגמא אנו מתמקדים במתן שירותי אחזקה וניהול של מבנים משותפים, ניהול וניקיון משרדים וכן אחזקת בניינים. אנו עובדים מול אנשי מקצוע מובילים ומבטיחים איטום מלא של עסקים, מוסדות ציבוריים גם לאחר חשיפה לכמות אדירה של משקעים. לעומת זאת, בקיץ ולכל אורך השנה ניתן לתאם דרכנו שירותי חיטוי והיגיינה עבור המשרד.

מה היתרונות של התאמה אישית בתחום שירותי הניהול והאחזקה?

ההתמחות שלנו היא בהתאמה אישית של השירות והתוצאה היא חיסכון משמעותי בהוצאות: במקום להזמין שירות כללי ולהתפשר על איכות החיים, אפשר ליצור קשר איתנו בטוטל קלין ולגרוף את כל המחמאות. מלבד התאמה אישית בנושא של שירותי ניהול ואחזקה, אצלנו כבר אפשר להתייעץ עם מומחים לגבי טיפול בעסקים, מפעלים, מוסדות ועוד. אנו עומדים לרשות הלקוח לאחר שיפוץ נכסים ומבטיחים חזרה מהירה לשגרה. הניסיון שצברנו מאפשר אספקת שירותים לבתי עסק, מרכזים מסחריים, מרכזי בילוי וקניות, מתנ"סים ועוד.

איזור ירושלים, מודיעין והסביבה מתאפיין בהיצע רחב מאוד של נותני שירותים בסקטור הציבורי. עובדה זו מחייבת אותנו להעסיק אנשי מקצוע מובילים. אנו לא מתפשרים על איכות השירות עבור הלקוח ולוקחים על עצמנו את האחריות לטפל במשרדי ממשלה, עיריות מקומיות ועוד. הסקטור הציבורי שומר בזכותנו על המוניטין והמעמד שלו. המרוויחים העיקריים מכך הם אתם: צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לקבל הצעת מחיר מיוחדת. אצלנו לא תתבקשו להתחייב לתקופה ארוכה ותוכלו תמיד לבצע שינויים והתאמות. הדגש מבחינתנו הוא על שירות דינאמי, גמיש ומעודכן.

ניקיון בירושלים – העובדים שעושים את ההבדל

אצלנו יש צוות עובדים שנבחר בקפידה ולאחר תהליך ארוך מאוד של גיוס, סינון, פיקוח ובקרה. אנו מקצים עובד לפי צרכי הלקוח וההתאמה האישית שנבנתה עבורו. יחד עם זאת, יש לנו מנגנון ייחודי המאפשר החלפת עובדים במהלך ימי מחלה, התאמה של עובדים לצרכים בלתי צפויים שימוש בכלים מתקדמים לצורך מתן מענה לבעיות ותקלות. קליטת עובדים עבור לקוחות בעיר הבירה של ישראל מחייבת התייחסות מיוחדת – אבל איתנו אין סיבה לחשוש: אנו עומדים בהתחייבויות כלפי הלקוח והשירות המגוון שלנו מורכב מערכים של קפדנות, מסירות ומחויבות.

עובדים בתחום האחזקה יכולים לעשות הבדל משמעותי ואנחנו מזמינים אתכם לראות מקרוב איך נראה צוות מקצועי. אל תתפשרו על איכות השירות ואל תסכימו לחיות בסביבה לא נקייה. פנו אל הנציגים שלנו ובואו לשמוע על חוזה התקשרות הוגן ואמין. קבלו מאיתנו את כל הכלים לתאם שירות ברמה גבוהה עבור הבית, המשרד או העסק. השתמשו בידע ובעובדים שלנו והצטרפו ללקוחות מרוצים בחלקים אחרים בארץ. אנחנו יודעים שקשה למצוא שירות מקיף ומזמינים אתכם לרכז את כל הבקשות במקום אחד. חברת ניקיון בירושלים זה אנחנו! – צרו קשר עוד היום וממש לא תצטערו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל