להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חברת ניקיון בחיפה

תושבי אזור חיפה והצפון מוזמנים ליצור קשר עם הנציגים שלנו בחברת הניקיון טוטל קלין. צוות העובדים ישמח לשרת אתכם בחיפה, בקריות, בערים הגדולות וגם באזורי התעשייה, המפעלים והמסחר. חברת ניקיון בחיפה צריכה להיות חברה שמבינה את האתגרים העומדים בפני אזור זה. כל אחד מאיתנו מכיר היטב את מאפייני האזור ומקפיד על התאמת שירותי ניקיון משרדים לפי צרכי הלקוח. מלבד שירותים מיוחדים כמו פוליש, שאיבת שטיחים או אספקת חומרי ניקוי, ניתן לתאם דרכנו גם שירותי אחזקה וניהול מבנים. דרכנו תוכלו לרכז שורה ארוכה של בקשות במקום אחד וליהנות מכל היתרונות הנלווים.

המומחיות שלנו היא בגיבוש הצעת מחיר סובייקטיבית לכל לקוח. בשלב הראשון אנו מתאמים פגישת היכרות, בוחנים את הצרכים וממליצים על שירות מתאים. בשלב השני אנו מפנים את הלקוח למידע נוסף ומעמידים לרשותו ארגז כלים מגוון. לרשותנו צוות מיומן המסוגל לעמוד גם בקריטריונים הגבוהים ביותר. עסקים באזור הצפון פונים אליו לצורך תיאום שירות שוטף על בסיס יומי או שבועי, בעוד בעלי נכסים או בתים מתייעצים איתנו לקראת מעבר או אחרי שיפוץ. יתרה על כך, אנו פעילים באזור הצפון מול מתנ"סים, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור, ארגונים גדולים, בתי עסק, חנויות, מפעלים ועוד.

 

חברת ניקיון בחיפה

עובדת חברת ניקיון בחיפההמומחיות וההתאמה האישית הם רק חלק קטן מרשימת היתרונות שלנו. כדאי לבחור בשירות של טוטל קלין היות ומדובר על הדרך המתקדמת ביותר לטפל במבנים. שירותי הניהול שלנו ייחודיים ובולטים ביחס למתחרים. הפריסה הארצית שלנו אפשרה לנו לפתח מומחיות בהתאמת השירותים והמוצרים ברמה המקומית: מאחזקת מבנים בצפון ועד שירותי ניקיון בחיפה – רק איתנו תוכלו לקבל שירות מחברה הזוכה לתמיכה גורפת מטעם כל תושבי הצפון: במקום להמר על השירות, להתפשר על האיכות או לבזבז מאות שקלים בחודש, חסכו את עוגמת הנפש ובחרו מראש בצוות העובדים המוביל בישראל.

סיבה נוספת לבחור בשירות שלנו בחיפה והצפון קשורה לתהליך הגיוס של העובדים. כל עובד המצטרף למשפחת טוטל קלין עובר תהליך סינון יסודי. אנו בוחנים את הרקע של העובד, מוודאים את האמינות שלו ועורכים מבחנים רבים על מנת לסנן בין דורשי עבודה לא רלונטיים. השקעה בתהליך הגיוס משתלמת גם עבורנו וגם עבור הלקוחות. השקעה כזו באה לידי ביטוי בסופו של דבר בשירות מוביל.

העובדים הם כרטיס הביקור של העסק ולכן אנו משקיעים בהם לא פחות מאשר בציוד, בחומרים ובטכניקות. מצד שני, השקעה בעובדים אינה גוררת הוצאות גבוהות מצד הלקוחות. רק לגוף בסדר גודל כמו שלנו יש את היכולת גם לשמור על סטנדרטים גבוהים וגם למנוע עליית מחירים.

 

מבצעים והטבות לתושבי הצפון

תושבי חיפה, הקריות והסביבה מוזמנים לפנות אלינו גם כדי לשמוע פרטים על מבצעים והטבות במיוחד בשבילם. אנחנו יודעים שבכל אזור מגורים ועבודה בארץ יש מנטאליות אחרת. תפקידנו לנצל את הסביבה הייחודית של הלקוח, לבדוק איזה שירות מתאים עבור הצרכים שלו ולבחור יחד איתו מבצע. אנחנו משקיעים משאבים באיסוף פרטים על אזורי המגורים השונים ומציעים את השירות רק לאחר שאנו מוודאים התאמה ומענה לציפיות.

לסיכום, היום יודעים איפה וממי מקבלים את שירותי הניהול והאחזקה הטובים ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום ובואו לתאם פגישת היכרות ללא התחייבות. נצלו את הרקע שלנו והפכו אותו ליתרון שיבטיח שיפור מיידי ברמת החיים כי חברת ניקיון בחיפה זה אנחנו!

חברת טוטל קלין היא חברת ניקיון בחיפה מנוסה שהחלה לספק את שירותיה עוד בשנת 1995. היום, תוכלו להיתקל בשירותים סטנדרטיים כמו ניקוי רצפות, שטיפת חלונות וניקוי שטיחים כמו גם בשירותים מתקדמים יותר כמו ניהול של בתים משותפים או אחזקה של מבנים הכוללת, בין השאר, טיפול בעבודות חשמל, גינון ואינסטלציה. החברה שומרת על מקצועיות בכך שהיא מגייסת לשורותיה עובדים אמינים ויעילים אשר מעניקים יחס חם ואישי לכל לקוח.

 

חברת ניקיון בחיפה – למי היא מיועדת

חברת ניקיון בחיפהכאשר חברות ובעלי עסקים פונים לחפש חברת ניקיון, הם מבצעים תחילה תיאום ציפיות ופונה לחברה שיכולה לספק את דרישותיהם. אלה כמה מבין המקומות הבולטים הזקוקים לשירותיה של חברת ניקיון בחיפה באופן תמידי:

  • מוסכים לרכבים – המוסך הוא מקום שנוטה להתלכלך במהירות, מכיוון שהוא כולל התעסקויות בלתי פוסקות בשמן מכונות וחומרים נוספים שבהם משתמשים אנשי המקצוע כדי לתקן את הרכבים. מסיבה זו, חשוב להעסיק עובדי ניקיון מקצועיים אשר יודעים לטפל בלכלוכים קשים אשר אינם ניתנים להסרה בדרך הרגילה.
  • חברות הייטק – בחברת הייטק ממוצעת עובדים מאות מועסקים מדי יום ביומו. משרדים אלה נוטים להתלכלך בקלות: בסיומו של יום עבודה רגיל ניתן למצוא כוסות קפה ריקות, ניירות המפוזרים על הרצפה ושולחנות אוכל מלוכלכים. כדי לשמור על התחזוקה השוטפת של המבנה יש צורך להעסיק חברת ניקיון על בסיס קבוע.
  • קניונים – שמירה על ניקיונו של מרכז הקניות חשובה לא רק למען בריאותם של המבקרים, אלא גם למראה ייצוגי ומזמין. בחיפה ישנם מספר קניונים שבהם אוהבים התושבים לבקר. כדי לעודד את התושבים לבוא ולבצע רכישות במרכזי הקניות, יש צורך להעסיק חברת ניקיון טובה שתסייע בתחזוקה של המקום.

 

כשהניקיון מגיע לצפון

חיפה היא עיר מרכזית בצפון הארץ, וכעיר מרכזית היא כוללת שורה ארוכה של משרדים, קניונים, מסעדות ופאבים. מקומות אלה ואחרים מצריכים את התערבותה של חברת ניקיון בחיפה. האנשים העוברים במקומות העבודה והבילויים מדי יום ביומו מותירים אחריהם לכלוך על הרצפה ועל חדרי המדרגות. כדי לשמור על תחזוקה תקינה של המבנה, יש צורך בעובדים מקצועיים המכירים את העבודה. משום כך, בעלי עסקים ממהרים לפנות אל חברות הניקיון דרך אתרי האינטרנט או באמצעות חברים קרובים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל