להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חברת ניקיון בחולון

אנחנו בטוטל קלין שמחים להזמין אתכם ליהנות מסל שירותים רחב ברמה שלא הכרתם. אצלנו תמצאו ארגז כלים מגוון ומענה לכל בעיה. איתנו תוכלו לשפר את רמת החיים בבית, לנהל את הבניין המשותף, לקבל שירותי ניקיון משרדים מקצועיים וגם לשפר את המוטיבציה של העובדים בעסק.

חברת ניקיון בחולון

כחברה מנוסה בתחום הניקיון פיתחנו מומחיות בהתחשבות בתנאי האקלים המקומיים (כמו הלחות בחולון ובשאר אזור המרכז – בת ים, ראשון לציון וכו') שעשויים להשפיע על צרכי הניקיון. אנחנו מצליחים לשמור על מוניטין מרשים כבר שנים רבות בזכות הקפדה על מספר כללי יסוד. ראשית, אצלנו מציבים את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות. אנחנו מבינים היטב את הקשיים שלכם בהזמנת שירותי היגיינה ולכן עומדים לרשותכם בכל שאלה, התלבטות או דילמה. מטרתנו היא לספק לכם שירות נרחב מבלי שתצטרכו לשאת בהוצאות גבוהות.

שנית, הניסיון שלנו מוכיח שאין תחליף למקצועיות. לא משנה באילו חומרים משתמשים, איך מכשירים את הצוות או איזה מחיר גובים מהלקוח, בסופו של דבר הכל נמדד בתוצאות. אנו מקפידים על כל פרט קטן במהלך השירות וכך מעלים את רף הציפיות. כל אחד מהנציגים שלנו מבטיח לכם שקט נפשי לאורך זמן. תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת, לבחור שירות בהתאם לצורך וגם לחסוך בהוצאות.

ניהול ואחזקה עם הטובים ביותר

אחד השירותים המומלצים שלנו הוא ניהול ואחזקה של מבנים משותפים. השירות הוא אלטרנטיבה מודרנית, מתקדמת ומשוכללת לאופי הפעילות הרגיל של ועדי בתים. מגורים בבניין משותף בא

זור חולון בת ים והסביבה יכולים להפוך ללא נעימים במידה ושירותי הניהול הם לא בסטנדרט הנדרש. ההתמחות שלנו היא במתן שירותי ניהול הכוללים גבייה מרוכזת במועד, העברת תשלומים לספקים ונותני שירות, הזמנת ספקים לאחר הופעת תקלות וגם קיום מכרזים במטרה לחסוך כסף עבור הדיירים. במקביל, הצעת המחיר שנציג בפניכם כוללת עבודה מול רשויות מקומיות במחוז המרכז, טיפול בתקלות נפוצות כמו נזילות צנרת, ריצוף, מעליות, קירות וחשמל וגם שיפורים ושיפוצים בהתאם לצורך ולפי גיל המבנה.

בנייני מגורים המנוהלים על ידינו שומרים על ערכם ומאפשרים ללקוחות להשיג תשואה אופטימאלית. עם גוף מקצועי כמו שלנו לא תצטרכו לדאוג למצב הדירה או הבית. תוכלו ליצור קשר עם אחד הנציגים שלנו במשך כל תקופת האחזקה, להתייעץ עם בעלי מלאכה חיוניים וגם להציב יעדים משותפים. אנו עומדים לרשותכם מהרגע הראשון ועד שתחליטו למכור את הנכס או להשכיר את הבית.

הצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים!

אנו פועלים במגוון רחב של תחומים ובאופן שוטף, על בסיס יומי, שבועי או חודשי לפי צרכי הלקוח והתקציב העומד לרשותו. אפשר להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו בכל רגע נתון וללא התחייבות לזמן ארוך. אנו עובדים קשה כדי שתהיו מרוצים ומשקיעים לא מעט משאבים בהכשרת עובדים. בנוסף, רק אצלנו בודקים את אמינות הצוות ולא מתפשרים על תהליך גיוס ארוך, מוקפד ומדויק.

אצלנו מטפלים בשלל דרישות שונות ויודעים לנקות גם שטיחים, חלונות, חללים פנימיים, חדרי מדרגות, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, עמדות עבודה ועוד. העובדים שלנו לא קופאים על השמרים ולרשותנו חומרים מיוחדים המסופקים לכל לקוח רק אחרי תהליך בדיקה ובקרה. דרכנו תוכלו לרכוש מוצרי נייר, שקיות אשפה וחומרי חיטוי לאמבטיות וחדרי שירותים. מעוניינים בשירותי ניקיון באזור חולון ברמה אחרת? התחילו לחסוך בהוצאות עוד היום אבל אל תוותרו על סביבת המגורים או העבודה שלכם. פנו אלינו בהקדם ולא תתחרטו כי חברת ניקיון בחולון זה טוטל קלין!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל