להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
חברות ניהול ואחזקה

טוטל קלין היא אחת מבין חברות ניהול ואחזקה הבולטות בשוק. החברה פועלת במשך שנים רבות במטרה לספק מענה מקצועי לבעלי עסקים רבים המעוניינים להסיר מעצמם את הצורך שבטיפול בעניינים הנוגעים לתחזוקת המבנה. החברה מעניקה לכל לקוח שירות מקצועי ואיכותי הניתן על ידי טובי העובדים, וכן יחס אישי. עם טוטל קלין אפשר להיות בטוחים שהבניין יתפקד כהלכה, והתקלות בו יטופלו בהקדם האפשרי, ללא הצורך להשבית את העובדים במשרד למשך יום שלם.

חברות ניהול ואחזקה – תנו למישהו אחר לשמור על הבניין

חברות ניהול ואחזקהאלה כמה שירותים שמציעה חברת ניהול ואחזקה אשר נועדו לסייע לעובדים ולמנהלים כאחד בשמירה על קצב העבודה הראוי:

  • שמירה – המשרדים שבתוך הבניין מכילים חפצים יקרים כמו מחשבים, מכונות קפה, קופות ובתוכן כסף ועוד. שומרי הבניין יכול להגן על המשרדים מפני פריצות באמצעות שמירה על המבנה ושימוש במצלמות אבטחה.
  • שירותי צבעות – מדי פעם יש צורך לצבוע את פנים הבניין – הלובי, חדר המדרגות ואולי גם חדרים פנימיים של המשרדים. חברות ניהול ואחזקה מציעות שירותי צביעת בניינים ודואגות למראה מכובד של הבית.
  • טיפול בנזילות צנרת – מים אשר לא יורדים בבית השימוש או בכיור עלולים להוות מטרד לא קטן, לפגוע בתפוקת העובדים ובאווירה הכללית במשרד. הצוות של חברת הניהול והאחזקה יכול לטפל בבעיות אינסטלציה ופיצוץ צנרת, ובעת הצורך לקרוא לאיש מקצוע.
  • טיפול בבעיות חשמל – הפסקת חשמל עלולה להשבית את העובדים ולפגוע בתפוקת העבודה למשך יום שלם. ללא אספקה שוטפת של זרם החשמל לא ניתן להפעיל את המחשבים הנייחים ולעבוד כראוי. החברה לניהול ואחזקה דואגת לטפל בבעיית החשמל במהירות האפשרית.

חשיבותו של ניהול מבנים

בניין המשרדים זקוק לתחזוקה שוטפת. יש צורך לטפל באופן חודשי בתשלומים על החשמל והמים, לטפל בתקלות אינסטלציה או בתקלות באספקת חשמל, לדאוג לניקיון של חדר המדרגות והלובי ולנקות את החלונות בתוך המשרדים ובחוץ באמצעות ניקוי בשיטת מעטפת. משום כך, חברות ניהול ואחזקה הן מבין החברות הנפוצות ביותר בשוק. מנהלים ובעלי עסק דואגים לפנות לחברות אלה, כדי שהן יוכלו לעזור להן בטיפול שוטף במבנה מבלי הצורך לבזבז זמן ומשאבים על הטיפול במבנה באופן עצמאי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל