להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ועד בית חיצוני

ועד בית חיצוני – למה כדאי לנהל ועד בית על ידי חברת אחזקת מבנים?

סיבות רבות ומגוונות מצטרפות לכלל תשובה לשאלה שבכותרת – למה כדאי לנהל ועד בית על ידי חברת אחזקת מבנים. אחת החשובות והעיקריות שבהן היא זו: חברת אחזקת מבנים מייתרת חלק גדול מהמטלות שמוטלות בדרך כלל על ועד בית בבתים שלא מנוהלים ולא מתוחזקים על ידי חברת אחזקת מבנים.

סיבות מרכזיות לכדאיות ניהול ועד בית על ידי חברה חיצונית

  1. חברת ניהול ועד בית – ועד בית חיצוני, במסגרת שירות זה הכולל ניהול הבית המשותף ותחזוקתו. לחברת הניהול יש ניסיון רב, היכרות וקשרים עם בעלי מקצועות נדרשים בתחום התחזוקה ועם הרשות המקומית (על הביורוקרטיה שבה).
  2. ניהול ואחזקת מבנים מקצועי מאפשר קיום שיח ענייני עם נציגי הוועד בכלל ועם היושב-ראש שלו בפרט. כך קל יותר לשכנע את הדיירים בחשיבותה ובנחיצותה של חברת ניהול ואחזקות מקצועית.
  3. אפשרות ליהנות משירות מקצועי תוך התאמה מרבית לצרכים ולציפיות.
  4. סל השירותים הוא גדוש ומגוון. ניתן לשכור את כולם או את חלקם.
  5. נציגי השירות של חברת ניהול ואחזקת בתים משותפים הם אנשים שהוכשרו לעיסוקם ונבחנה התאמתם המיטבית לעבודה שאותה הם אמורים לבצע. הם מחויבות לערכי החברה ולקוד האתי שלה.
  6. אנשי החברה מבצעים עבורכם על כל "עבודת הניירת": גבייה, קשר עם ספקים, השגת אישורים נדרשים, תשלומים שונים, הנהלת חשבונות שוטפת, ניהול ספרים, ביקורות ומאזנים, הגשת דוחות, והכול בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה מלא עם ועד הבית.
  7. יושבי ראש של ועדי בתים משותפים כמו גם חבריהם עשויים להעיד על הקושי בהגעה להסכמות ועל ויכוחים ארוכים וטעונים הנערכים באווירה עכורה ומתוחה, כאשר צצות ועולות טענות לאינטרסים שונים או אף לאי יושר. כאשר חברה מקצועית מופקדת על ניהול הכספים – תופעות אלו הן נדירות.
  8. ניהול ואחזקת מבנים הוא מקצוע. עדיף להפקיד את מלאכת הניהול והאחזקה בידי אנשי מקצוע נטולי פניות, אשר כל השיקולים שלהם מקצועיים וענייניים בלבד.
  9. ניהול ועד בית חיצוני מקצר תהליכים, מייעל ומשכלל אותם. החברה עובדת עם אנשי מקצוע הטובים בתחומם ואין לה כל קושי להשיג אותם במקום ובזמן שבו הם נדרשים.
  10. במבחן עלות-תועלת עשוי להתברר כי התשלום לחברה העוסקת בניהול ובאחזקה מוצדק, כדאי ומשתלם מבחינות רבות. במחיר כלול גם שקט תעשייתי ואפשרות לנהל חיי שגרה בבניין המשותף באווירה רגועה ונעימה.

ועד בית חיצוני – החוליה המקשרת בין חברת הניהול לדיירים

כאשר ועד הבית החיצוני מהווה מעין חוליה מקשרת בין דיירי הבית המשותף ובין חברת הניהול והאחזקות, משמשים חבריו בכלל והיושב ראש שלו בפרט נציגים נבחרים, ראויים ולגיטימיים, כלפי החברה. הם יכולים להביע באוזני מי שממונה מטעם החברה על הקשר עם הוועד בקשות, שאלות, משאלות וכמובן גם ביקורת. דיירי בתים בבניינים משותפים הנהנים משירות מקצועי של ועד בית חיצוני עשויים להעיד על התועלת המובהקת שבשכירת השירות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל