להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
המדריך לספונג'ה מהירה ב-5 שלבים!

עוברים למשרד חדש? נתקעתם ברגע האחרון ללא חברת ניקיון?

המדריך לספונג'ה מהירה ב-5 שלבים! (וכמה טיפים נוספים לרצפה מבריקה..)

במידה ואתם עוברים למשרד חדש, או מבצעים שיפוץ מאסיבי בו, רגע לפני שאתם נכנסים אליו ומתחילים לעבוד במרץ, ובשיא התשוקה, תצטרכו לבצע ניקיון מקיף ויסודי. הסיבות לכך הן ברורות. מאוד קשה, עד כדי בלתי אפשרי, פעמים רבות, לעבוד במקום מלוכלך שיש בו הצטברות של לכלוך ואבק, וזה עוד כשלא דיברנו על הפן הבריאותי ועל ההשלכות שיכולות להיווצר כתוצאה משהייה במקום שכזה. לכן, חשוב להזמין חברת ניקיון מקצועית שתבצע עבורכם את כל הניקיון מ- א'- ת' ותאפשר לכם לעבוד בשקט ובראש נקי.

יחד עם זאת, אם אתם לחוצים בזמן, יש איזה לקוח שבדיוק קבעתם איתו, ונתקעתם ברגע האחרון ללא חברת ניקיון, מומלץ שתבצעו בעצמכם ניקיון פשוט, ולאחריו תזמינו חברה מקצועית שתשלים את הפעולה הנוכחית, ותמשיך אותה לאחר מכן באופן עקבי.

אם כן, לאלו מכם שלא מספיק יודעים, או לא בטוחים איך הכי נכון וכדאי לבצע. הכנו עבורכם מדריך בסיסי לניקיון רצפות – מה שמכונה "ספונג'ה". ישנם כאלו שלא ביצעו זאת מעולם, מכל מיני סיבות, וישנם כאלו שביצעו זאת מספר פעמים, או יותר, בחייהם, אבל עושים איך שנראה להם, ולא מצליחים להגיע לניקיון מקסימאלי, אז בשביל כל אחד מכם, ולא משנה באיזו קטגוריה אתם נמצאים, הכנו את…

המדריך לספונג'ה מהירה ב-5 שלבים:

ראשית, נצטרך מספר דברים על מנת להתחיל:

 • מטאטא
 • יאה
 • דלי
 • מגב
 • סמרטוט רצפה
 • נוזל רצפות
 • שפירצר עם מרכך מעורבב במים
 • שירותי ניקיון
 • המדריך לספונג'ה

והנה השלבים, עקבו אחר ההוראות:

 1. טאטוא הרצפה – קודם כל, לפני שאנו מתחילים לשטוף את הרצפה, אנו צריכים לוודא שאין בה שום אבק. ולכן, נטאטא אותה קודם עם מטאטא ויאה. במידה ויש ברשותכם שואב אבק, תוכלו לשאוב את הרצפה באמצעותו.
 2. הכנסת נוזל הרצפות לדלי – כעת, הכניסו את נוזל הרצפות שלכם לתוך הדלי, ורק אז מלאו את הדלי במים. בצורה כזו, ייווצר קצף נעים שאיתו תוכלו להקציף את הרצפה. מומלץ שנוזל הרצפה יהיה נוזל ריחני ונעים. כך יהיה לנו הרבה יותר כיף לשהות בחלל. יש כאלה שמכניסים למים אקונומיקה על מנת להיות בטוחים שכל החיידקים חוסלו. יש כאלה, שמעדיפים להכניס מרכך כביסה. הכל בהתאם להעדפות שלכם. (ולמה שיש לכם במשרד..).
 3. קרצוף – כעת הגיע שלב הקרצוף. תוכלו לבצע שלב זה בשתי דרכים שונות. או לקרצף עם מטאטא, או לקרצף עם הסמרטוט והמגב. האופציה הראשונה, עם הטאטוא, תתאים לאנשים שלא כל כך אוהבים להתעסק עם הסמרטוט והמגב. אם בחרתם באופציה הזו, תטבלו את המטאטא בדלי ותעברו על המקומות הדורשים ניקיון בצורה יסודית, כאשר המטאטא הולך וחוזר. במידה ובחרתם באופציה השנייה, של השימוש בסמרטוט רצפה, תטבלו אותו בתוך הדלי, סחטו את הסמרטוט, הכניסו אותו לתוך המגב, ובפעולה פשוטה של הלוך-ושוב נקו את המקום. בסיום הפעולה סחטו את הסמרטוט טוב.
 4. גריפת מים – עכשיו, יש לגרוף את המים הנותרים עם כל הסבון החוצה. אנו יכולים לגרוף את המים אל פתח הניקוז שנמצא במקלחת או אפילו בעזרת היאה חזרה דלי. לכלוך שהצטבר, כדאי לאסוף ישירות לפח הזבל, ואת שאר המים לפתח הניקוז, על מנת שלא לסתום אותו.
 5. שפריץ עם מרכך – כעת, הרצפה שלכם נקייה. קחו סמרטוט רצפה נקי ולח, ותשפריצו על הרצפה את המרכך כביסה שמהול במים. נגבו את הרצפה מכל שאריות המים שנשארו ומכל סימני המגב. בכך, הרצפה שלכם תהיה חלקה, ללא שום שריטות, ועם ריח נעים.

כמה טיפים נוספים לרצפה מבריקה:

 • מצאתם כתם דביק ועיקש על הרצפה? אין צורך להתכופף ולשפשף . הרתיחו מים בקומקום ושפכו אותם על הלכלוך הסורר. אם מדובר בכתמי חלודה, תוכלו לזרות עליהם מעט מלח ולימון ולחכות מספר דקות. החומרים הטבעיים הללו, עשויים לעשות פלאים!
 • איך תנקו חריצים כמו אלה שנמצאים באדני החלונות? תוכלו לקחת שיפוד, ללפף עליו מגבון לח, ויחד עם המברשת שיצרתם תוכלו לנקות את כל המסילות, ואת כל החריצים שקשה להגיע אליהם.
 • אם יש לכם ריהוט מעץ, מומלץ שתנקו אותו עם מטלית בצורה סיבובית. התנועה הסיבובית גורמת לחומר ניקוי להיספג טוב יותר ברהיט, באופן כזה שהמראה הסופי שנוצר הוא של שטח פנים מצוחצח.

 

חברת טוטל קלין – חברת ניקיון המשרדים המקצועית בישראל

מדריך זה, נועד לספק עבורכם מענה מהיר, לזמנים בהם 'נתקעתם' ללא חברת ניקיון, אך לצד מידע זה, חשוב לזכור שבוודאי שאין הוא מחליף את עבודתה של חברת ניקיון מקצועית שמבצעת ניקיון יסודי ובאופן קבוע למשרד שלכם. אצלנו, בחברת טוטל קלין, אנו מתמחים בשירותי ניקיון ובניהול ובאחזקה של מבנים פרטיים, עסקיים וציבוריים, ומתאימים לכל לקוח תכנית ניקיון אישית בהתאם לצרכיו המשתנים. לחברתנו צוות עובדים רב ומקצועי שעובר הכשרות ומשאיר לכם משרד נעים ונקי. ביום למחרת, כאשר תגיעו לעבודה, פתאום תתחילו להרגיש נפלא, ככה סתם. והאמת? אין הרגשה יותר טובה מזו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל