להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
החשיבות הרבה של ניקוי החלונות בבניין ובמשרד

בכדי לגבש תדמית חיובית לבית העסק, ישנה מודעות רבה לניקוי חלונות הבניין והמשרד.על מנת להבריק את חלונות הבניין, יש צורך בעבודות ניקיון מקצועיות ויסודיות לחלונות המשרד, יחד עם עבודות ניקיון מיוחדות הכוללות את ניקיון החלונות בגובה.

ניקוי חלונות המשרד

ניקוי חלונות המשרד היא משימה לא פשוטה, כיוון שהחלון שקוף, כל לכלוך ייראה היטב על החלון. בכדי לנקות את משטח החלון, יש צורך להשתמש בחומרי ניקיון איכותיים וייחודיים עבור חלונות המשרד. בנוסף לאותם חומרים, ניקוי החלונות מצריך שימוש בטכניקות מיוחדות המצריכות שימוש בכוח פיזי.

עובדי טוטל קלין הינם עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון בניקיון חלונות המשרד. חברת טוטל קלין מתמחה בניקוי חלונות עבור כל סוגי המבנים וכל סוגי החלונות.

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה זוהי משימה לא פשוטה, הניקוי מצריך ציוד מתקדם ועובדים בעלי הכשרה מיוחדת המתאימה לביצוע ניקיון בגובה.

בניקוי חלונות בגובה יש צורך בניקוי חיצוני ופנימי אחת לכל תקופה, הניקוי חיוני על מנת ליצור סביבה מבריקה והולמת. ניקוי בגובה מתבצע בכמה דרכים. דרך אחת היא סנפלינג, צוות ניקיון מקצועי נעזר בחבלי סנפלינג מיוחדים שבאמצעותם הוא מגיע אל האזורים שצריכים ניקוי.

שיטה נוספת היא באמצעות במות הרמה מיוחדות. הצוות נעזר בבמה אשר ממקמת אותו בגובה הנדרש, זאת באמצעות כבלי אבטחה מתאימים. כבלים אלו מאפשרים לו לבצע ניקוי חיצוני יעיל לחלונות המלוכלכים.

בטוטל קלין אנחנו שמים דגש רב על רמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות שלנו, זאת לצד איכות הביצוע וחדשנות בעבודתנו. אנחנו נשמח לספק ללקוחותינו ליווי אישי ומקצועי תומך לכל אורך התהליך, זאת לצד הקפדה יתרה על איכות הביצוע.

להזמנת שירותי ניקיון איכותיים חייגו למספר 1700-70-66-70.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל