להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
בחירת חברת ניקיון – הנושאים החשובים לבחינה

חברת ניקיון בבאר שבע

בחירת חברת ניקיון שתתאים לכם

בחירת חברת ניקיון, היא בחירה חשובה מאוד שתשפיע רבות על נראות העסק. על מנת שתבחרו בחברת הניקיון האיכותית ביותר והמתאימה ביותר לצרכים של העסק שלכם, הכנו עבורכם מדריך אשר יפרט לכם שלב אחר שלב, כל מה שצריך לדעת כשבוחרים חברת ניקיון.

הגדרת צרכים ומטרות

קודם כל הגדירו מהם צרכי הניקיון שלכם, עסקים גדולים לפעמים צריכים ניקיון כמה פעמים ביום, לעומת עסקים קטנים שזקוקים לניקיון בתדירות נמוכה יותר. חשוב שתגדירו מה העסק שלכם צריך, האם מעבר לניקיון המשטח והשירותים יש צורך בניקיון המשרדים, החליטו מה הכי חשוב לכם ובאיזו תדירות, כך תוכלו לבוא אל חברת הניקיון עם רשימת הצרכים המלאה של העסק שלכם.

סקר שוק וקיום פגישה עסקית

עוד לפני שנחשוב בחירת חברת ניקיון לפנות אליה, קודם כל נבדוק באמצעות האינטרנט, חברים והעיתונות הכתובה, מידע והמלצות עבור חברות ניקיון גדולות ומוכרות.

חשוב לבחון אלמנטים כמו וותק החברה, איכות החומרים, סוג הציוד וסוגי השירותים שהיא מציעה וזמינותה לביצוע העבודות.

בחנתם את הדברים ואפילו השגתם המלצות חמות על חברת ניקיון מוכרת ומנוסה, בדקו גם את הנושא בעצמכם. בסופו של יום חברים ואינטרנט הם מקור מידע, אתם אלו שצריכים את השירות בשטח ולכן בצעו טלפון וקבעו פגישת היכרות.

אין תחליף לפגישה אישית ורושם מהשטח, כך תכירו את נותן השירות ותבינו האם הוא מקצועי מספיק לביצוע העבודה. בפגישה העסקית בררו מה הם סוג השירותים שמעניקה אותה חברת ניקיון, באיזה ציוד וחומרים היא משתמשת, מה הזמינות והנגישות שלה לביצוע העבודה, מי הם מנהלי החברה אליהם נוכל לפנות בשעת הצורך ומי מבצע את העבודה בשטח.

לאחר שתבדקו את כל ההיבטים האלו, כדאי מאוד בשלב הבא לבקש מחברת הניקיון האם ישנה אפשרות לפנות ללקוחות החברה לקבלת חוות דעת והמלצות. חברת ניקיון שתוכל לספק לכם לקוחות ממליצים או שיחה עם לקוחות אלו, בהחלט תיצור רושם אמין ומקצועי יותר, רושם שיעזור לכם גם להתקדם עם קבלת ההחלטה הנכונה.

רשויות ורישיונות

בדקתם את השירותים, אספתם המלצות, אבל חשוב לוודא כי חברת הניקיון בעלת הרישיונות המתאימים והמוכרים שנדרשים על פי חוק. חשוב מאוד לוודא כי אותה חברת ניקיון לא ספגה אזהרות וענישות רבות מטעם משרד הכלכלה. נוסף על כך, יש לבדוק כי חברת הניקיון מכבדת את עובדיה ומשלמת להם את השכר והתנאים להם הם זכאים על פי חוק, הדבר חשוב מאוד כיוון שאם לא תבדקו זאת, אתם עלולים להיות שותפים לעבירה שמבצעת חברה זו.

עלות השירותים

לאחר שבדקתם את השירותים שחברת הניקיון מציעה, זמינות העבודה סוג וטיב החומרים, הציוד והרישיונות המתאימים, חשוב לדעת מה המחיר עבור אותם שירותים להם העסק יזדקק. המחיר הוא היבט חשוב, מומלץ מאוד כבר במהלך הפגישה העסקית לקבל הצעת מחיר מסודרת הכוללת בתוכה את כל השירותים שהעסק שלכם צריך. יש לוודא כי ההצעה תואמת לתקציב שאתם מעוניינים או יכולים להשקיע, במידה וכן, תוכלו להתחיל לעבוד.

חוזה רשמי

בדקתם את כל מה שנחוץ לבדוק בבחירת ניקיון ומצאתם חברה שעונה על כל הצרכים שלכם, לפני שתתחילו לעבוד ביחד, יש לחתום על חוזה משפטי ומחייב. את החוזה יש למסור לעורך דין שיבדוק את תקינות החוזה מבחינה משפטית.

חשוב מאוד כי גם אתם תעברו טוב על החוזה, תוודאו כי המחיר תואם למה שסיכמתם מול החברה, בדקו שהמחיר שמופיע בחוזה כולל את כל שירותי הניקיון שהעסק שלכם צריך. בדקו כי תדירות הניקיון תתבצע על פי מה שסיכמתם, ובעצם תבדקו טוב שכל מה שסוכם בפגישות העסקיות מתקיים בחוזה, במידה והחוזה תואם את מה שסוכם, כל מה שנשאר הוא להתחיל לעבוד יחד.

לסיום, בבחירת חברת ניקיון חשוב כי תקיימו פגישה עסקית ותבדקו מה טיב החומרים והציוד שמעסיקה החברה, איזה ניסיון יש לעובדיה ומי הם המנהלים בחברה אליהם ניתן לפנות במקרה של בעיה.

חשוב מאוד לבקש המלצות מלקוחות מולם עבדה החברה, המלצות טובות מלקוחות שעבדו עם החברה יספקו לכם מידע חיוני בכל הקשור לאיכות ולאמינות של חברת הניקיון. לאחר שלב ההמלצות בדקו כי המחיר מתאים לתקציב שלכם, במידה וזה מתאים תוכלו להתקדם לשלב החוזה, בשלב זה בדקו אם כל מה שסוכם בפגישה אכן מופיע בחוזה ומשם תוכלו להתחיל לעבוד יחד.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל