להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
הכירו את האלטרנטיבות לחומרי הניקוי הכימיים

חברת ניקיון בראשון לציון

הרגע הנכון לבצע ניקיון מקיף ויסודי לבית ולמשרד הגיע, רגע לפני שאתם חושבים על מסירי השומנים והאקונומיקה, כדאי לדעת כי ישנם חומרים טבעיים ויעילים שיעזרו לכם בניקיון משרדים. בנוסף לשימוש באקונומיקה ומסירי השומנים, דעו לכם שניתן לנקות כל לכלוך וכתם בבית ובמשרד באמצעות שימוש בחומרים בסיסיים וטבעיים שקיימים ברשותכם. מדובר בחומרים אשר אינם תעשייתיים ואינם מזיקים.

חומרי הניקוי הבסיסיים והמומלצים הם לימון, אבקת סודה, חומץ ואפילו משחת שיניים. באמצעות מגוון החומרים הללו הכנו עבורכם רשימה של פתרונות אשר יעזרו לכם להבריק את הבית ואת המשרדים ביעילות רבה.

ניקיון המשרדים וסביבתם

על מנת להסיר כתמי רטיבות מהקירות, במקרה זה יש להשתמש באקונומיקה, הרי כתמי רטיבות הם כתמים קשים להורדה. שפכו אקונומיקה על מטלית ועם זה שפשפו את הכתם, העובש ירד והצבע לא יפגע. לאחר שהשתמשתם באקונומיקה שפשפו את הידיים עם לימון, הדבר יסיר מכם את ריח האקונומיקה. במידה וישנם ריחות לא נעימים מסביבת המשרד, ניתן להניח צלחת עם סודה לשתייה או צלוחית של קפה שחור טחון, הסודה והקפה סופגים את הריח היטב.

אחד מן הכתמים הקשים ביותר לניקוי הם כתמי חלודה ממרצפות קרמיקה לבנות. פתרון יעיל ומהיר לבעיה הוא פיזור טיפות לימון על האזור המוכתם, המתינו דקה ולא יותר מכך, כיוון שהלימון לאחר כמה דקות יכול לפגוע בריצוף. לאחר דקה פזרו מלח על האזור החלוד וקחו צמר פלדה ושפשפו את האזור, לאחר מכן קחו מטלית לחה ותנגבו. במידה ויש לכם שטיחים אשר התגלו בהם כתמים, ניתן לערבב ליטר מים עם כף מלאה של אבקת סודה לשתייה יחד עם כף של נוזל כביסה, טבלו את התערובת הזו במבשרת ניקיון והברישו את השטיח.

אין ספק כי הפתרונות הללו יעילים ואפקטיביים, אך במידה ומשרדכם זקוק לניקיון משרדים בערב או לניקיון יומי של משרד גדול שפוקד אנשים רבים, אל תוותרו על שירותי ניקיון של חברה מקצועית אשר תבצע ניקיון יסודי ומקיף באמצעות חומרי ניקוי וציוד איכותי ומתאים.

ניקיון הבית

אחת מן הזירות המלוכלכות ביותר בבית, היא תנור הבישול, על מנת להסיר שומנים מהכיריים פזרו סודה לשתייה על הכיריים ולאחר מכן נגבו במטלית לחה. במידה ומדובר בכתמים דביקים יותר, יש לשפוך חומץ ולתת לו לתסוס ואז לנגב עם המטלית. על מנת לנקות את דפנות המקרר ולעשותם אותן מבריקות מתמיד, מרחו משחת שיניים לבנה עם סמרטוט לח, שפשפו והתוצאה תהיה דפנות נוצצות. עוד פתרון מאוד יעיל הוא למצב בו נשפך לכם אוכל בתנור. כיוון שהתנור רותח פזרו בזהירות מלח על הכתם, לאחר שהמלח והכתם התקררו גרדו את הכתם והמלח בעזרת כף טיגון מפלסטיק.

לכלוך נוסף בו אנו נתקלים בבית, הוא כתמים צהובים שמגלים בבגד ששכב בארון. מרחו על הכתמים משחת שיניים לבנה, חכו כמה דקות ולאחר מכן הכניסו את הבגד למכונת הכביסה. אם הבגד בצבע לבן יש להוסיף חומץ ולהשרות במים פושרים חצי שעה, לאחר מכן הכניסו את הבגד למכונה. אחד מן הריחות הכי לא נעימים בבית מתגלה בזמן סתימות, על מנת להפיג את הריח הרע, יש לשפוך 3 כפיות סודה לשתייה לתוך הפתח הסתום, לאחר מכן תשפכו חומץ. אחרי שתשמעו את התסיסה של החומץ, שפכו דלי של מים רותחים, הדבר יעזור לנטרל את הריח הרע. פתרון טבעי ויעיל לשטיפת רצפת הבית הוא לשפוך לתוך דלי מלא במים חמים כפית סבון כלים וחצי כפית חומץ, לאחר השטיפה תגלו כי הרצפה מבריקה מתמיד.

לסיום, לא חייב להשתמש באקונומיקה וחומרים תעשייתיים בניקוי הבית והמשרד, חומרים טבעיים ויעילים כמו חומץ, לימון, משחת שיניים ואבקת סודה יעזרו לכם להסיר כתמים ולנקות לכלוך בצורה יעילה ולא מזיקה. עם תיישמו במדויק את מגוון הפתרונות עליהם דיברנו, תיהנו מסביבה נעימה, נקייה ומבריקה תוך שימוש בחומרים טבעיים, ידידותיים, נגישים ולא יקרים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל